PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yamaha YBR 125 ESD Beyaz - Takaslı

yeknc
30 Mart 2016, 02:19
Merhaba motorum kusursuzdur , bir sorun bulamazsiniz kesinlikle. Bütün bakimlarini kendim yaptim en iyi yaglari secerek degistim yaglarini. Motor kesinlikle zorlanmamistir. Degisenler ; Sadece vites carklari yenilendi , malum acemilik motoru :) orjinal servisinde degisti. Ekstralar ; Elcikler , kurye cantasi saglam sorunsuz , benden onceki sahibi mp3 player ve hoparlor delip kesme bicme sekilde takilmadigi icin bir sorun teskil etmiyor. Ekstra yedek anahtari verecegim. Ve butun belgelerini verecegim motorun -ilk satisinda ki belgeler dahil- Yakit gideri ; 0.80 - 10 kurus yakiyor. Bakimlari eksiksiz yaparsaniz bir sikinti cikmaz. Takas ; Honda CBF seriisi disinda bilinen marka motorlarla takaslayabilirim. Yuki falan takas onermeyeceginizi dusunuyorum. Her tarz motora acigim yeterki mantikli teklifler olsun. Ustune para ekleyebilirim. Asil dusundugum 250cc motorlardir. 2017'ye kadar muayenelidir.

Fotoğrafları yüklenecektir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yamaha-ybr-125-esd-ekstrali-285839155/detay