PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pulsar 200 NS vs ???

Sayfa : [1] 2

Morphin
01 Mart 2016, 21:09
R25'den vazgeçtim önümüzdeki hafta Pulsar 200NS almayı düşünüyorum.

Sizce aynı fiyat aralığında daha iyi bir rakibi bulunuyor mu?

Pulsar 200 ns sahibi arkadaşlardan zorlandıkları, sevmedikleri noktalar hakkında bilgi alabilir miyim?

Yeni başlayan için sizce bu motor nasıldır?

mustafa42121
01 Mart 2016, 21:19
Mengu16 da vardi 200ns bi sor ozelden ☺☺

essegesse
01 Mart 2016, 21:49
Ben fuarda tvs apache 200 görmüştüm.Çok beğendim.Ama Pulsar ile kıyaslanınca ne olur orasını bilmiyorum.

Nuansiyen
01 Mart 2016, 21:52
Benelli Tnt25 var

Draconian
01 Mart 2016, 22:08
Ybr bile 6180 olmuşken bence çok fazla zorlama şansını. Alabiliyorsan Antalya'da 7400 küsür liraya pulsar satan bir bayi vardı oraya bir bak olmadı kargoyla getirtirsin.

sheriff87
01 Mart 2016, 22:12
özetle: Orjinal aynaları berbat discoverinkiyle değiştirdim, uzun yolda kullanacaksan gidon yükseltme gerekir. Lastikleri berbat diyorlar, sefaletten değiştiremedim daha, 10bin km oldu sınırlarını öğrendim kasmıyorum ilk başlarda bikaç kez kaydırdım ama kaza yapmadım şükür. Seleden şikayetçi millet ben uzun yol (iki günde 500 + 500 1000km) yaptım pek şikayetim yok açıkçası ama rahatına düşkün olan onuda dert eder. Onun harici çok memnunum daha bir arıza şu bu çıkmadı çıkmaz inşallah.

_kaan_
01 Mart 2016, 22:28
7000 km.dir pulsar kullanıyorum, lastikler kötü, ayna kötü, sele bana göre kötü (kuru dötlüyüm biraz ondan olabilir : ) ) Bu km.ye kadar herhangi bir sıkıntı çıkarmadı. Ön çatalda ve gidonda ufak birkaç paslanma oldu ama servisler iyi niyetli (en azından benim servisim) henüz götüremedim servise ama gittiğimde halledeceklerini biliyorum. Onun dışında bu paraya alternatifi yok bence.

Jemand
01 Mart 2016, 22:50
fiyatını hakeder. gidon yükselt, ayna değiş, öne de siyah üçgen kavisli cam tak.

127
01 Mart 2016, 22:57
KTM DUKE 125 ABS ve ya DUKE 200 düz.

Morphin
02 Mart 2016, 00:37
Ben fuarda tvs apache 200 görmüştüm.Çok beğendim.Ama Pulsar ile kıyaslanınca ne olur orasını bilmiyorum.

Bende o yüzden açtım aslında. Evet güzel hoş motor ama bir kıyaslama yapmak lazım.

Nuansiyen
02 Mart 2016, 00:41
http://www.motosiklet.net/forum/marka-ve-model-kiyaslamalari/158555-pulsar-200ns-vs-benelli-tnt25.html

Al sana karşılaştırma

Morphin
02 Mart 2016, 00:42
7000 km.dir pulsar kullanıyorum, lastikler kötü, ayna kötü, sele bana göre kötü (kuru dötlüyüm biraz ondan olabilir : ) ) Bu km.ye kadar herhangi bir sıkıntı çıkarmadı. Ön çatalda ve gidonda ufak birkaç paslanma oldu ama servisler iyi niyetli (en azından benim servisim) henüz götüremedim servise ama gittiğimde halledeceklerini biliyorum. Onun dışında bu paraya alternatifi yok bence.

Hocam sizde benim ilçede oturuyormuşsunuz. Kartal'dan mı aldınız acaba?
Selesi biraz yüksek, sağı solu kesmeden kaç cm düşürebilirz acaba?

A.Volkan
02 Mart 2016, 00:44
Hero Karizma r var kardeşim 223 CC 6500 fiyatı var!

Drayke
02 Mart 2016, 00:50
Hero Karizma r var kardeşim 223 CC 6500 fiyatı var!

Akraba evliliginden sakat dogmus elyin gibj bisey o yahu. Bedavaya verseler alan olmaz onu burda :queen:

Morphin
02 Mart 2016, 00:52
http://www.motosiklet.net/forum/marka-ve-model-kiyaslamalari/158555-pulsar-200ns-vs-benelli-tnt25.html

Al sana karşılaştırma

Valla dostum bildiğim kadarıyla pulsarın fiyatı 8.900 yapacaklardı fuardan sonra. Eğer 9 bine bu varsa gidip pulsar almak mantıklı olmaz gibi duruyor.
Hem tip olarakta çok hoş bir alet..

MustafaErdur
02 Mart 2016, 03:19
Maşallah R25'den sonra pulsar hızlı inilmiş merdivenden :)Yakın bi arkadaşıma aldık daha 3 gün evvel motor bence gayet uygun fiyatı da tipi de kötü değil. Uzun süre tecrübe edemedim ama bunu uşakta satan bayii de arkadaşım onun motoruyla biraz gaz açtım benimkinden pek de bir farkı yok ben baya beğenmiştim ne yalan söyliyeyim.. Yanlzı asıl yorum kullanıcıların olur onlar sürekli bu aletin üstündeler nede olsa.

Seko
02 Mart 2016, 08:47
Aynı fiyat bandında rakibi yok. Aslında Lifan KPR 200 var ama o da 5 vitesli bir motor. Aynı sınıfta dersen Apache RTR 200 var, 5 vites ve hava soğutmalı ama 1000 TL daha pahalı ayrıca o kadar etmez. TNT25 de yine 1000 TL pahalıya satılıyor. Bir de tabi Karizma R var.

matrix506xx
02 Mart 2016, 09:10
Tvs apache 200 abs tavsiye ederim

Haziran 2016

Çift eksoz - kaliteli lastikler - ABS

9300tl

Seko
02 Mart 2016, 09:18
Tvs apache 200 abs tavsiye ederim

Haziran 2016

Çift eksoz - kaliteli lastikler - ABS

9300tl

Fuarda bana ABS yok dediler. ABS varsa alınabilir ama bir yanda da TNT 25 var.

potasyum
02 Mart 2016, 09:42
Tvs 200 geç gelecek ve var denilen şeylerin çoğu opsiyon olarak alınabilir durumda...6 ay daha beklemek gerekir.
Şu aşamada benelli TNT 25 tek alternatif gibi

matrix506xx
02 Mart 2016, 09:59
Tvs 200 geç gelecek ve var denilen şeylerin çoğu opsiyon olarak alınabilir durumda...6 ay daha beklemek gerekir.
Şu aşamada benelli TNT 25 tek alternatif gibi

Piyasası oturmamış bir marka motor almak ne kadar mantıklı?

..........

MD.Murat
02 Mart 2016, 12:43
Agalar alın pulsar keyfinize bakın. Bak ben 10.000 pulsar sonrası cbf aldım, şimdi her sabah motoru ısıtmakla uğraşıyorum. O paraya o motor fazla motor. Zaten o yüzden satış adedi o kadar fazla.
Tvs 200 nedir ya. Hava soğutmalı, 20 beygir bile değil. Pulsar gazı açtınmı 140a kadar zıplayarak hızlanan son hızı 157 olan bir alet. Piyasası oturmuş. 6800e sattım ama nasıl pişmanım anlatamam.

Egee22
02 Mart 2016, 12:44
Tvs apache 200,nezaman satışa çıkartılacak bilgim yok ama bazı bayilere dağıtılmaya başlanmış tip,grenaj kalitesi pulsardan iyi gibi duruyor max speed inide tvs grubunda fuar motorunu deneyen bi arkadaş 155 demişti ama doğruluk payını bilemem

A.Volkan
02 Mart 2016, 13:24
Akraba evliliginden sakat dogmus elyin gibj bisey o yahu. Bedavaya verseler alan olmaz onu burda :queen:

Hocam o paraya başka 223 cc var mı? Tamam makinanın tipi biraz garip ama hemen harcamayalım karizmayı ::yanliss: Mesela bende mt 07 yi beğenmiyorum ama binen biniyor :)

Drayke
02 Mart 2016, 13:43
Hocam o paraya başka 223 cc var mı? Tamam makinanın tipi biraz garip ama hemen harcamayalım karizmayı ::yanliss: Mesela bende mt 07 yi beğenmiyorum ama binen biniyor :)

Parasına göre teknik verileri iyi olabilir,allah aşkına dön bir kere daha bak heroya :) Dile gelse konuşsa neler söylecek neler :queen:
mt07 nin bahsedilen motorla aynı cümlede adının gecmesi dahi cok ayıp cok abes hiç yakıştıramadım sana :farao::P

matrix506xx
02 Mart 2016, 14:35
Agalar alın pulsar keyfinize bakın. Bak ben 10.000 pulsar sonrası cbf aldım, şimdi her sabah motoru ısıtmakla uğraşıyorum. O paraya o motor fazla motor. Zaten o yüzden satış adedi o kadar fazla.
Tvs 200 nedir ya. Hava soğutmalı, 20 beygir bile değil. Pulsar gazı açtınmı 140a kadar zıplayarak hızlanan son hızı 157 olan bir alet. Piyasası oturmuş. 6800e sattım ama nasıl pişmanım anlatamam.

Pulsardaki beygir şişme japonlar gibi değil
Pulsar 200ns fabrika verisi 135 zorlasan en fazla 144 bunu ben femiyorum altın elbiseli adam diyor

Tvs apache 0-100 10sn civarı
Kaliteli abs li çift eksoz kaliteli lastikker

Tvs apache 200 tam 21 beygir

_kaan_
02 Mart 2016, 17:16
Hocam sizde benim ilçede oturuyormuşsunuz. Kartal'dan mı aldınız acaba?
Selesi biraz yüksek, sağı solu kesmeden kaç cm düşürebilirz acaba?

Yok ben oktay motordan aldım, karşıdan. Sele alçaltma kısmını bilmiyorum ama amortisörle oynayarak alçaltanlar vardı.

burak burk
02 Mart 2016, 18:58
2000 km kadardır pulsar kullanmaktayım selam vermek dışında servise gitmedim.stop etme problemi ve denge sensörü problemi bende yok.denge sensörü ileri kmlerde de çıkabiliyormuş ama onunda çözümü var işallah çıkmaz o ses.makina genel olarak olumlu tek sıkıntı fabrikasyona bağlı montaj olayları.yani ne denk gelir nası olur onu bilemem çok çok memnun kalanda var azını açıp gözünü yuman kullanıcılarıda var.60.000 70.000 kmleri sorsunsuz gören elemanlarda mevcut.düz yolda medeni bir şekilde 138 140 yapabilirsin.apaçilik yaparsan ben 150 gördüm dümdüz yolda.
vs demişsin aslında çok rakibi var ama fiyat olarak hiç bir rakibi yok.duke 200 z250sl cbr 250 inan aradaki paralarla anlatılıcak bir fark yok.tabiki kalite fark vardır. japon japon diyorlar bana japonyada üretilen bir model söylesinler öğrenelim bilelim hangi japonmuş o.
tvs 200 fena gözükmüyor tutarmı aslında bana sorarsan tutmayabilir 9.000 tl fiyat bana biraz çok geldi.ama lastikler işin içine girincede mantıklı gözüküyor.tnt de demişsin onu pek saymıyorum servis sıkıntısı ve kime satıcaksın yani ciddi değer kaybedebilir.

alpknkc
03 Mart 2016, 00:16
R25'den vazgeçtim önümüzdeki hafta Pulsar 200NS almayı düşünüyorum.

Sizce aynı fiyat aralığında daha iyi bir rakibi bulunuyor mu?

Pulsar 200 ns sahibi arkadaşlardan zorlandıkları, sevmedikleri noktalar hakkında bilgi alabilir miyim?

Yeni başlayan için sizce bu motor nasıldır?

hocam almayi dusunuyosan ben satiyorum. sahibinden ilan numarasi 275272614. motor hakkinda sormak istedigin herseyide sorabilirsin ozelden cevaplarim

Morphin
03 Mart 2016, 00:48
2000 km kadardır pulsar kullanmaktayım selam vermek dışında servise gitmedim.stop etme problemi ve denge sensörü problemi bende yok.denge sensörü ileri kmlerde de çıkabiliyormuş ama onunda çözümü var işallah çıkmaz o ses.makina genel olarak olumlu tek sıkıntı fabrikasyona bağlı montaj olayları.yani ne denk gelir nası olur onu bilemem çok çok memnun kalanda var azını açıp gözünü yuman kullanıcılarıda var.60.000 70.000 kmleri sorsunsuz gören elemanlarda mevcut.düz yolda medeni bir şekilde 138 140 yapabilirsin.apaçilik yaparsan ben 150 gördüm dümdüz yolda.
vs demişsin aslında çok rakibi var ama fiyat olarak hiç bir rakibi yok.duke 200 z250sl cbr 250 inan aradaki paralarla anlatılıcak bir fark yok.tabiki kalite fark vardır. japon japon diyorlar bana japonyada üretilen bir model söylesinler öğrenelim bilelim hangi japonmuş o.
tvs 200 fena gözükmüyor tutarmı aslında bana sorarsan tutmayabilir 9.000 tl fiyat bana biraz çok geldi.ama lastikler işin içine girincede mantıklı gözüküyor.tnt de demişsin onu pek saymıyorum servis sıkıntısı ve kime satıcaksın yani ciddi değer kaybedebilir.

Değerli yorumun için teşekkür ederim.
Bende zaten söylediğin gibi diğer 250cc ler arasında çok büyük bir farkın olmaması ve fiyatı uygun olması nedeniyle buna yöneldim.
Fakat lastiklerin kötü olması, ayna vs problemlerin olması nedeniyle acaba tnt25 mi alsam diyorum şuan.
Daha hoş bir görüntü, italyan farkı vs. Tabi piyasada olmayışı, yedek parça servis durumunun belirsiz olması gibi etkenlerde söz konusu.

9 bin pulsara mı verilir yoksa tnt25 e mi sizce ?

YZFR25R6
03 Mart 2016, 01:25
tabikide tnt 25

Drayke
03 Mart 2016, 02:02
Değerli yorumun için teşekkür ederim.
Bende zaten söylediğin gibi diğer 250cc ler arasında çok büyük bir farkın olmaması ve fiyatı uygun olması nedeniyle buna yöneldim.
Fakat lastiklerin kötü olması, ayna vs problemlerin olması nedeniyle acaba tnt25 mi alsam diyorum şuan.
Daha hoş bir görüntü, italyan farkı vs. Tabi piyasada olmayışı, yedek parça servis durumunun belirsiz olması gibi etkenlerde söz konusu.

9 bin pulsara mı verilir yoksa tnt25 e mi sizce ?

Oyle bir ulkede yasiyoruz ki almadan satmanin hesabi yapiliyor ve isler sarpasariyor. Satabilirmiyim endisesiyle insanlar gonlundeki motoru almaya korkuyor. Gozu kor olsun bu piyasanin adamin hevesini kursaginda brakir.Egerki biniciysen gozunu karartacaksin arkasini dusunmeden alacaksin bakacaksin keyfine.lakin reelde oyle olmuyor mantikli dusuneyim Satarken zarar etmeyim dersen 2.eli kuvvetli oturmus modellere bakmalisin. Kuvvetle muhtemel oda pulsar olacak gibi ��

MD.Murat
03 Mart 2016, 02:16
Pulsardaki beygir şişme japonlar gibi değil
Pulsar 200ns fabrika verisi 135 zorlasan en fazla 144 bunu ben femiyorum altın elbiseli adam diyor

Tvs apache 0-100 10sn civarı
Kaliteli abs li çift eksoz kaliteli lastikker

Tvs apache 200 tam 21 beygir

Arkadaşım aylardır forumu sonsuz zaman sonra alacağın motor için trolleyen adamsın, pulsar forumunda sabahtan akşama kadar soru soruyorsun, kullanıcısı varken sana laf düşer mi?

Kim diyorsa pulsar daki beygir şişme, bi tarafı şişmiş ondan diyor.
Kendim kadranda gördüğüm 157ye mi inanacağım yoksa sana mı.

Tvs ölü doğum olur pulsarın yanında. Sana tavsiyem hiç düşünme Tvs yi.

abeciMotoru
03 Mart 2016, 02:23
Arkadaşım aylardır forumu sonsuz zaman sonra alacağın motor için trolleyen adamsın, pulsar forumunda sabahtan akşama kadar soru soruyorsun, kullanıcısı varken sana laf düşer mi?

157 yaptığına inandın mı sahiden? en az 10 km hız farkı var ibrede.

Seko
03 Mart 2016, 09:50
Arkadaşlar hız mevzularını tartışmanın alemi yok. Muhtemelen herkes doğruyu söylüyor çünkü şartlar farklı. Motorun son hızını rüzgar direnci belirler. Siz motorunuzla rüzgarsız havada 150 yapmışsanız, karşıdan 10 km hızla rüzgar estiğinde en fazla 140 yapabilirsiniz. Olay bundan ibaret. Bir çok kişi bu denemeleri yaparken eğimli yolda olduğunun farkında bile olmuyor, oysa ki eğim de buna etki eder. Ayrıca 140 yapsa ne olur, 150 yapsa ne olur ? 200 cc motorda yırtına yırtına yapılan 140 neyinize yetmiyor ? Ayrıca 3 - 5 BG'lik farklar performansa ve son hıza sandığınız kadar çok etki etmezler. Bahsi geçen motorlar içerisinde en mantıklı olanı TNT 25. Performans olarak diğerlerini her koşulda geçer. Üstelik 17 litre de deposu var.

just4techno
03 Mart 2016, 10:16

ahahaha kahkaha attım :mrgreen:

YZFR25R6
03 Mart 2016, 13:56
Pulsar 22.53 beygir değilmi tvs ile arada fark yok.

Morphin
03 Mart 2016, 16:54
Oyle bir ulkede yasiyoruz ki almadan satmanin hesabi yapiliyor ve isler sarpasariyor. Satabilirmiyim endisesiyle insanlar gonlundeki motoru almaya korkuyor. Gozu kor olsun bu piyasanin adamin hevesini kursaginda brakir.Egerki biniciysen gozunu karartacaksin arkasini dusunmeden alacaksin bakacaksin keyfine.lakin reelde oyle olmuyor mantikli dusuneyim Satarken zarar etmeyim dersen 2.eli kuvvetli oturmus modellere bakmalisin. Kuvvetle muhtemel oda pulsar olacak gibi ��

Hocam zaten normalde R25 alacaktım. Fakat biriktirdiğim nakit başka bir işte kullanılınca kaldım sap gibi. Gidip 6 ay taksitle pulsar alıp sezonu kapattıktan sonrada satarak, uyguna güzel bir r25 veya gelirse 250RR almayı düşünüyorum.
Aslında şuan bile gidip alabilirim R25'i ama.. Makine olmuş 15.750. Trafiğe çıkışı 16500. 3500 lirada ekipman oldu sana 20 bin TL'cik.
En mantıklısı Pulsar alıp mevzuyu 11'e kapatmak, hemde yaya kalmamak diye düşünüyorum..
1 yılda 2 bin tl zam yedi R25. Kemal sunalın başlık parası mevzusuna döndü bu iş. Biriktiriyoruz, tam alıcaz zam yapıyor zalım Yamaha. :sunny:

matrix506xx
03 Mart 2016, 19:26

http://www.youtube.com/watch?v=2elz4TOgq5Y

göstergesi fazla gösteriyor

video kanalından alıntıdır

(Published on Jan 26, 2015
Bajaj Pulsar NS200 GPS Hız Testi - tanıtım videosuna ek olarak

2:30dk alet GPS 125km gösteriken hız paneli 140km gösteriyordu)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:57 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=K7LpaeUmJWU

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:00 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=wHYwzv-IU_k

düz yolda gerçek son hızı

Only2wheels
03 Mart 2016, 19:31
pulsar 200 ns de 157 gören arkadaş önce bi doktora görünsün bence nasıl inandırıyorsunuz kendinizi yahu ? birde savunuyorsunuz adam ıkına ıkına 140 küsür yapmış oda gps de 120 küsür çıkmış bu neyin kafası arkadaş sanki babanızın malı :silent:

MD.Murat
04 Mart 2016, 08:53
http://www.youtube.com/watch?v=2elz4TOgq5Y

göstergesi fazla gösteriyor

video kanalından alıntıdır

(Published on Jan 26, 2015
Bajaj Pulsar NS200 GPS Hız Testi - tanıtım videosuna ek olarak

2:30dk alet GPS 125km gösteriken hız paneli 140km gösteriyordu)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:57 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=K7LpaeUmJWU

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:00 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=wHYwzv-IU_k

düz yolda gerçek son hızı

la matrik , hondayla ölçünce aynısı mı çıkıyor.

troll abeci kardeşim , sym de %100 gps ile aynı gösteriyor değil mi?

Only2wheels , 157 yapmadığının tabi ki farkındayım , r25 in 180 , cbr 250 nin 270 yapmadığı gibi.

kadrandaki sapma %10 ben de hesapladım onu. bütün motorlarda da az çok %10 sapma var zaten.

şimdi çok değerlerli fikirleriniz ile gidip kumda oynayabilirsiniz.:farao:

bu paraya enjeksiyonlu motor veren firmayı kötüleyemem , kapitalist sistemin köleleri kusura bakmasın. :bounce:

Only2wheels
04 Mart 2016, 18:22

Only2wheels , 157 yapmadığının tabi ki farkındayım , r25 in 180 , cbr 250 nin 270 yapmadığı gibi.

kadrandaki sapma %10 ben de hesapladım onu. bütün motorlarda da az çok %10 sapma var zaten.

bu paraya enjeksiyonlu motor veren firmayı kötüleyemem , kapitalist sistemin köleleri kusura bakmasın. :bounce:

ben o firma söyle bu firma söyle demiyorum. 200 ns i övmek adına yalan söylüyorsun burada banane yahu ha cbr 200 ha yamaha 500 ha kawasaki 1500 yapsın ben mi ithal ediyorum bu firmaların motosikletlerini ? 200 ns ile 157 i kadranda göremezsin gps de bastığında en fazla 130 dur 200 cc lik bir motoru almışsın 390 lık duke yapmışsın resmen maşallahın var sakın 600rr ,r6 , 636 falan kullanma uzaya çıktım dersin herhalde

MD.Murat
04 Mart 2016, 23:41
ben o firma söyle bu firma söyle demiyorum. 200 ns i övmek adına yalan söylüyorsun burada banane yahu ha cbr 200 ha yamaha 500 ha kawasaki 1500 yapsın ben mi ithal ediyorum bu firmaların motosikletlerini ? 200 ns ile 157 i kadranda göremezsin gps de bastığında en fazla 130 dur 200 cc lik bir motoru almışsın 390 lık duke yapmışsın resmen maşallahın var sakın 600rr ,r6 , 636 falan kullanma uzaya çıktım dersin herhalde

Arkadaşım sen laftan anlamıyorsun heralde. Kadranda 157 gördüm ben. Bizzat ben gördüm. Kendim. Ben. İnanıyorum o yüzden.

GPS deki fark diyorsan da her motorda var diyorum. O yüzden hesaba katmana gerek yok. Bizdeki 100 algısı zaten ona göre oluştuğu için, araba dahil her taşıtın göstergesi fazla gösterdiği için bizim için normal olan taşıtın göstergesi olduğu için, boş konuşuyorsun diyorum.

Şimdi sen gene anlamayacaksın emin olamadım.

Şöyle anlatayım, bütün motorlar GPS kadar gösterse, pulsar çok gösterse ve ben 157 gördüm desem, 157 değil o diyebilirsin. Ancak hiçbir motor GPS değeri göstermiyor ise sen art niyetlisin demektir.

burak burk
05 Mart 2016, 01:00
kawasaki ern6,kawasaki z250sl ,2 tane bajaj pulsar ns200.'1 tanesi benim pulsarım'
150 km hız yaptım dümdüz yolda.şahitlerimde bu motorlar.tabi öne domalmaktan kadran ağzımdaydı.
bu motorlarda yanlış gösteriyorsa yapılcak birşey yok.yapabiliceğini düşünüyorum hız kesici yok çünkü cihazda.ama fantezidir o şekilde yapılcaksa zaten gerek yok.
arabalar motorlar tır otobüs %100 doğru gösteren bir kadran yok.sapma payı makinadan makinaya değişir.

YZFR25R6
05 Mart 2016, 01:48

R25 180 de yapar 195 de sen merak etme çok sevdiğin pulsarını bir an önce geri al niye sattın o çok sevdiğin motorunu gitmiş cbf almışsın.

okoca
05 Mart 2016, 02:18
@YZFR25R6

bu arkadaşın bir sıkıntısı var, biraz önceden burada (http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/161063-yarin-pulsar-200ns-ve-ekipmanlari-aliyorum-kalite-kontrol-lutfen.html) gömdü pulsar almak istiyeni..

Only2wheels
05 Mart 2016, 08:22
Arkadaşım sen laftan anlamıyorsun heralde. Kadranda 157 gördüm ben. Bizzat ben gördüm. Kendim. Ben. İnanıyorum o yüzden.

GPS deki fark diyorsan da her motorda var diyorum. O yüzden hesaba katmana gerek yok. Bizdeki 100 algısı zaten ona göre oluştuğu için, araba dahil her taşıtın göstergesi fazla gösterdiği için bizim için normal olan taşıtın göstergesi olduğu için, boş konuşuyorsun diyorum.

Şimdi sen gene anlamayacaksın emin olamadım.

Şöyle anlatayım, bütün motorlar GPS kadar gösterse, pulsar çok gösterse ve ben 157 gördüm desem, 157 değil o diyebilirsin. Ancak hiçbir motor GPS değeri göstermiyor ise sen art niyetlisin demektir.

asıl sen anlamıyorsun benim ne demek istediğimi ben bir markayı övüp diğer markayı küçümsemiyorum burada. Niye öyle bir şey yapayım ki ? pulsar iyi motordur kötü motordur bunu aeanın yorumlarına bak kullanıcıların yorumlarına bak ona göre karar verirsin benim demek istediğim 200 cc lik motoru öyle bir demişsin ki 157 falan hayırdır yani sanki pulsar uzay markası bunu demek istiyorum sana ayrıca sapma sapma diyorsun gps deki sapma japon motorlarından daha fazla pulsarda bunuda aklından cıkarma

MD.Murat
05 Mart 2016, 11:24
şimdi şu boş arkadaşlar hiç bir argümana cevap veremediklerine göre ben bu konuya noktayı koyayım.

apachi ile kıyaslayanlar , apachi ile aynı beygirde değil mi diyen vatandaş
http://i.hizliresim.com/1vDZvp.png
değil.ayrıca bu apachi pulsardan pahalıya geliyor.

pulsar vs diye bir şey yok.

pulsar bu paraya alabileceğin "en güçlü" makina.
en güçlü ama çok mu yakıyor? hayır az yakıyor.
en güçlü ama teknolojisi mi yok? hayır enjeksiyonu olan en uygun fiyatlı motor.
yedek parçası mı pahalı? yoo yedek parçası da çok ucuz.
tipi mi kötü? kişiden kişiye değişir ama güzel bir tipi var.
2.el piyasası mı yok? var 7300 e aldım 6800e sattım.

yani bir değil her alanda pulsar kullanıcısına o paraya alabileceğin en çok şeyi sunuyor.
bunlar gerçekler. bunlar yorumlanacak şeyler değil. bunu yorumlamaya çalışan insanı şu gün kaale almayın.

sen niye sattın diyen vatandaş , r25 e alınganlık yapmışsın benim orda yazdığımın r25 ile bir alakası olmadığını , onun yerine herhangi bir motor da yazsan orda bir mesaj olduğunu kavrayabilene kadar kitap oku , ondan sonra gel bana burda tekrar yorum yaz vaktimi çalıyorsun.

sen niye sattın? para lazım oldu.

Mexico
05 Mart 2016, 11:36
şimdi şu boş arkadaşlar hiç bir argümana cevap veremediklerine göre ben bu konuya noktayı koyayım.

apachi ile kıyaslayanlar , apachi ile aynı beygirde değil mi diyen vatandaş
http://i.hizliresim.com/1vDZvp.png
değil.ayrıca bu apachi pulsardan pahalıya geliyor.

pulsar vs diye bir şey yok.

pulsar bu paraya alabileceğin "en güçlü" makina.
en güçlü ama çok mu yakıyor? hayır az yakıyor.
en güçlü ama teknolojisi mi yok? hayır enjeksiyonu olan en uygun fiyatlı motor.
yedek parçası mı pahalı? yoo yedek parçası da çok ucuz.
tipi mi kötü? kişiden kişiye değişir ama güzel bir tipi var.
2.el piyasası mı yok? var 7300 e aldım 6800e sattım.

yani bir değil her alanda pulsar kullanıcısına o paraya alabileceğin en çok şeyi sunuyor.
bunlar gerçekler. bunlar yorumlanacak şeyler değil. bunu yorumlamaya çalışan insanı şu gün kaale almayın.

sen niye sattın diyen vatandaş , r25 e alınganlık yapmışsın benim orda yazdığımın r25 ile bir alakası olmadığını , onun yerine herhangi bir motor da yazsan orda bir mesaj olduğunu kavrayabilene kadar kitap oku , ondan sonra gel bana burda tekrar yorum yaz vaktimi çalıyorsun.

sen niye sattın? para lazım oldu.

O listede pulsar, duke 200'den daha mı güçlü şimdi :)

Only2wheels
05 Mart 2016, 11:52
O listede pulsar, duke 200'den daha mı güçlü şimdi :)

ya allah aşkına bırak daha cevap yazmayalım şu adama adam pulsarla 160 yapmış daha biz ne konuşuyoruz ki işine gelmeyince konuyu değiştiriyor ve boş arkadaşlar diyor allah akıl fikir versin ne diyelim