PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul ve motosiklet (tanışma kaynaşma içerir)

beyefendi
29 Şubat 2016, 22:36
Herkese iyi akşamlar, forumda eskiyim ama son 1 sene içinde aktif kullanıcı değildim.

Konumuza gelelim o zaman, İstanbula sene başında okul için geldim ve taktir edersiniz ki trafik ve toplu taşımanın illallah ettiren kalabalığıyla (metrobüs kullanıyorum) artık garajında uyuyan yol arkadaşımı (2012 CB125e) bu akşam aldığım ani kararla yanıma getirmeye karar verdim. Benim gibi küçük şehirden büyük şehre geçiş yapan biri için çok bile dayandım (Tekirdağ liyim).

Forumda ki samimiyeti iyi bilen birisi olarak benim için çok yeni olan bu şehirde büyüklerimden yaşıtlarımdan deneyimli olan herkesle tanışmak ister, yardımlarını beklerim.
Peki nedir bu yardımlar ulan para mı isteyecek acaba bu çocuk,
Estağfurullah öyle bi amacım yok, ancak takdir edersiniz ki koskoca şehir her türlü insan var ve ben motosiklet suren kimseyi tanımıyorum bu yüzden bi sıkıntı içerisine girdim, guvenecegim bi ustaya zor durumda kaldigimda yardım isteyeceğim arkadaşlara hatta bir kulüp e ihtiyacım var.

Yurdum esenyurtta torium un ust sokaklarında ve hafta sonlarını da Ayazağa da geciriyorum, okulumsa beyazıtta.

Tanışmak isteyen herkesle tanışmak takılmak gezmek tozmak isterim, uzun oldu kusura bakmayın :))

borana
29 Şubat 2016, 22:40
Oncelikle hosgeldin diyeyim. Azcik uzak sayilirsin ama anadolu yakasina (atasehir) isin duserse beklerim.

beyefendi
29 Şubat 2016, 22:48
Çok sağol desteğin için :)

Peder
29 Şubat 2016, 22:53
Kardeşim bende toriumun üst tarafında oturuyorum.
Özelden ulaşırsan elimden geldiğince yardımcı olurum tanışır kaynaşırız

Sokollu
29 Şubat 2016, 23:05
Reis ben de Beyazit`ta ogrenciyim, musait oldugun zaman goruselim. Cok devam edemiyorum derslere ama hep buralardayim.

Usta ve kulup konusunu detayli konusuruz.

Peder ( babam degil Peder nickli kullanici :) ) yakinmis sana simdiden iki olduk :)

Hosgeldin

beyefendi
29 Şubat 2016, 23:12
Eyvallah hocam salı çarşamba perşembe iletişim fakültesindeyim özelden numaralı yazacağım :)

eminemre
29 Şubat 2016, 23:25
KArdeşim hoşgeldin. Ben de Tekirdağlı bir İstanbul vatandaşıyım :)
ŞArköy Mürefte'den selamlar :)

beyefendi
29 Şubat 2016, 23:43
Hoşbulduk memnun oldum :)

YouSuffer
01 Mart 2016, 15:18
https://www.facebook.com/groups/ekuriler/?fref=ts

bize katılabilirsin :) oralarda oturan arkadaşlar var bende yakınım oturdugun yere :)

hypnos
01 Mart 2016, 17:22
Hocam İstanbula 2 haftada bir geliyorum yeni aldım motorumu ve şimdiden biraz çektim gelince ben de haberleşmek isterim

snappy x
01 Mart 2016, 17:25
permatiq 59 abiyle karşılaşmıştık bir kere:)

beyefendi
03 Mart 2016, 15:47
Yousuffer istek gönderdim facebooktan :))))