PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2016 motosiklet fuarı nın özeti ( 3dk lık video )

akbird
29 Şubat 2016, 15:16
Pazar sabahı Antalya dan istanbula uçtum. Akşam geri döndüm. Uçak biletimi 1 ay önceden aldığım için 120 tl gibi bir rakama gittim geldim. :cat: İlk kez katışdığım için eğlenceli geçti ama bi daha gidermiyim ? Gidersemde pazar günü kesinlikle gitmem ona eminim. Abi her motosikletin başında 20 kişi var. Ne inceleyebiliyorsun nede çekim yapabiliyorsun :jocolor: Çektiğim 2 saatlik görüntünün 3 dk lık kısa traileri bu video. Uzun videoları bu hafta içi youtube kanalıma yükleyeceğim.
H2R ı görmek herşeye bedel ama :queen: :queen: Ayrıca gösteri alanın seyirci için yetersizliği çok belli. Aksesuar bölümü semt pazarlarının kalabalık ve sıkış tıkış halinden 10 kat beter durumda. Tezgahta bildiğin 15 dk tişört aradım bulamadım istediğim bedeni :sunny:

https://www.youtube.com/watch?v=FgfgmGBO8Ek

REASON
29 Şubat 2016, 15:39
Yamaha vmax teki kadına aşık oldum.. http://i.hizliresim.com/ljyEmg.jpg (http://hizliresim.com/ljyEmg)
See you again

orhanay06
29 Şubat 2016, 16:01
banada davetiye getirmiştin ama bekleyemedim.

ilgilendiğin için tekrar teşekkür ederim. eline sağlık. güzel video olmuş...

Mucit23
29 Şubat 2016, 16:08
Kalabalıkta gezmek gerçekten zor. En güzeli Perşembe veya cuma. Gezip alacağını alıp çıkıp gitmek lazım. Ben cumartesi oradaydım. Honda standı neydi öyle :queen:

avici
29 Şubat 2016, 16:39
Vmaxteki hanım gerçekten fuarın en güzel kızlarından biriydi. Kendisiyle selfie yaptık çok cana yakandı.

ZümeR
29 Şubat 2016, 16:44
2 bacaklı senin, 2 tekerli de benim olsun o zaman..
Motoru karıya değişmem.. :d

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:40 ----------

Alınacak gibi değil ki arkadaş 85 bin

Darkfriairs
29 Şubat 2016, 17:23
Kalabalıkta gezmek gerçekten zor. En güzeli Perşembe veya cuma. Gezip alacağını alıp çıkıp gitmek lazım. Ben cumartesi oradaydım. Honda standı neydi öyle :queen:

Cuma günü de aynıydı. Kalabalık. Perşembe sabah gitmek vardı :)

akbird
29 Şubat 2016, 17:25
banada davetiye getirmiştin ama bekleyemedim.

ilgilendiğin için tekrar teşekkür ederim. eline sağlık. güzel video olmuş...

diğer bekleyen 4 arakadaşa verdim davetiyelerini. elimde kalan 3 taneyide güvenlikçiye verdim. soran olursa versin diye. sikintı yok :)

DKN
01 Mart 2016, 15:09
bajaj'ın chopper cruiserı hakkında bilgisi olan var mı ? yada fiyat tahminlerini alalım..

Mexico
01 Mart 2016, 16:54
Cuma günü de aynıydı. Kalabalık. Perşembe sabah gitmek vardı :)

Perşembe sabah gittim kalabalıktan rahatça dolaşamadım :)

Ayrıca lütfen şu fuar mankenleri hakkında işin dozunu kaçırmayın arkadaşlar. Fuarda bir sürü abaza gördüm yemin ederim sadece kızlar için gelmişler. Ayıp yahu ben onların adına utandım.

dejavoo
01 Mart 2016, 17:49
Perşembe sabah gittim kalabalıktan rahatça dolaşamadım :)

Ayrıca lütfen şu fuar mankenleri hakkında işin dozunu kaçırmayın arkadaşlar. Fuarda bir sürü abaza gördüm yemin ederim sadece kızlar için gelmişler. Ayıp yahu ben onların adına utandım.

Bir tanesinin apar topar içeriye koştuğuna şahit oldum 4-5 kişilik bir grubun yanından.