PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Total motosiklet yağı kullanan var mı? yorumunuz nedir?

kordinaryus
27 Şubat 2016, 17:11
herkese merhaba. motosiklet yağı lazım yakınlarda total benzinlik var oraya sordum 10-40 varmış. ama yarı sentetik mi değil mi ona bakmayı unuttum. 150cc çinli commuter motosiklet için alsam nasıl olur? iyi veya kötü diyebilecek var mı? fiyatı da 30 liraydı sanırım.

KURT-BOZ
27 Şubat 2016, 17:18
İyi veya kötü diyemem ama orta derecelerdedir eğer makinayı hard kullanmiyorsaniz problem çıkmaz ama hard kullanıyorsanız tavsiye etmem

snappy x
27 Şubat 2016, 17:19
30 tl diyorsunuz e castrol zaten 25 lira

KURT-BOZ
27 Şubat 2016, 17:23
30 tl diyorsunuz e castrol zaten 25 lira.

25-35 civarlarında castrol fiyatları doğrudur ama yağ lazım demiş arkadaş yakınında total var demiş belki yağı bitti castrol yağ almak için ornek veriyorum 30 dakikalık mesafede sizce motorun iç akşamları yağ eski veya olmadığından dolayı zarar girmezmi ? Diyeceksiniz ki taksiyle gitsin o zamanda iki katı parayı taksiye verecek dimi kardeşim ? En iyisi totalden alır iki günde bi yağını kontrol eder hemde yağı bi denemiş olur benim dusuncem budur iyi günler iyi formlar arkadaşlar

reclusive
27 Şubat 2016, 18:14
Tvs apachem için kullanmıştım 2 bin km sonra tekrar değiştirdim yüksek devirde kullanıyorsan fazla ömrü yok