PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kafam çok karışık benim tarzım ne?

AsmOnc
27 Şubat 2016, 14:02
Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar.24 yaşında sabah işine giden akşama evine gelen birisiyim. Hemen hemen 15 yaşımdan bu yana motorsiklet ile haşır neşirim .Çin malı bi motorsikletim var(125cc) bana işe gelip gitmem için yetiyor ama bu güne kadar hep apaçi takıldık gerçek bi motrcu olamadık 6 aydır içimde bir hevestirki gitti gidiyor artık ekipmanlarımı takıp motorumu alıp öyle cıkmak istiyrum bunuda yeni bir motor ile yapmayı düşünüyorum.ama yeni alacağım motorumun nasıl bi model nasıl bi tip olacağını bi türlü karar veremedm bi gün cruiser bakıyorum bi gün cross bakıyorum bi gün enduro bakıyorum supersport derken kafam iyice karıştı gitti.hergün 100lerce video izliyorum 6 aydır her an kafamın içinde bu motor sevdası cıkmak bilmiyor ama güzelde birşey :) sizce ben ne seviyorum ? burası küçük bi ilçe trafik desen yok çok güzel bi yer dağı taşı bol,uzun yol max 250km yaparım,250 cc yeterli çin japon fark etmez. çin motorumla 30bin km deyim.yüksek süratleri sevmem süper sport da fazla gözüm yok .İnşallah size kendimi anlatabilmişimdir bu arada ben burada sadece ne tarz alabilrim bunu öğrenmek istiyorum tabiki motor tavsiyeside yapabilrsiniz bütcem 8 9 bin civarı baya bi uzattık kısacası ben ne seviyorum hangi tarz seviyorum lütfen yardım. tekeriniz düz bassın Allah kaza bela vermesin hiç birinize herşey gönlünüzce olsun.

Keoma
27 Şubat 2016, 14:11
Dağ taş seviyorsan cross,
yok ben rahat yolculuk etmeyi seviyorum enduro,
Ya abi ben şekilciyim biraz piyasa yapayım işimide görsün yeter,bastım mı uçursun,egzozu inletsin ortalığı dersen süpersport( Piste çıkanları tenzih ediyorum)
Ya koçum ben ağır takılırım,rüzgarı hissetmeliyim,pata pata her yere giderim,suyumu aşımı ver yanıma yeter dersen cruiser
Şehir içi sağa sola vurayım kendimi diyorsan naked
Vitesle felan uğraşmayayım,rahat edeyim yeter diyorsan scooter.

Seç beğen al.

Emreaygn
27 Şubat 2016, 14:42
Kesinlikle Naked...

antilop_skul
27 Şubat 2016, 14:44
Bence sizin pulsar 200ns niz gelmiş.

tavsiye ederim 15000 deyim bakım hrici masraf yapmadım yeri geldi crosa cıktım yeri geldi asfaltta kullandım max 145 150 2 kişi görür iyidir güzeldir parçası ucuzdur. aksesuar yakısır. yakıtı 14 -15 kurustur

AsmOnc
27 Şubat 2016, 14:51
benm gönlümde naked ten yana duruyor daha mantıklı geliyor banada

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:48 ----------

Pulsar çok güzel bi motor kullandım bi arkadaş sayesinde hoşumada gitti düşünülebilir bencede

halisakal
27 Şubat 2016, 15:12
ikinci el ktm duke 200 seni mutlu eder.

AsmOnc
27 Şubat 2016, 15:19
kesinlikle ama fiyatları çok ucuk geliyor malesef her zaman aklımda olan bi motor duke 200 250 mükemmel motorlar

BajajRider
27 Şubat 2016, 15:21
Yamaha Mt 25 alabilirsin,sehir ici cok rahat edersin.

inshroud
27 Şubat 2016, 15:27
Ben de pulsar 200 ns diyorum. Yani önce naked, sonra 200 ns diyorum. Birçok yönden tatmin edecek özellikler naked motosiklete işaret ediyor, hepsinden var (belki cruiser biraz hariç). Mutlu edecektir.

okan kükner
27 Şubat 2016, 15:55
İnsanın zamanla fikirleri ve bakış açısı değişiyor. Bugün naked sürersin yarın supersport yarın endro. Önemli olan motosiklet sürmekten zevk almak. Çok takılma bunlara içinden geçeni al. Tek eşlilik yok motosiklet dünyasında :)

M.Cankurt
27 Şubat 2016, 16:00
Pulsar 200NS öneririm. Hem spor, hem rahat, parçası ucuz olacağını düşünüyorum.

vsvr
27 Şubat 2016, 16:06
Mondial Rx3 e de bir bakın.

BatuhanK
27 Şubat 2016, 16:12
Konudan bağımsız olarak, enduro ile tur-yol motosikletinin ayrımını yapabildiğimiz gün motosiklet konusunda 3-5 basamak birden atlayacağız.
O kadar yazdık, konuya da dönelim; aklınızda 150 ve üstü kmler varsa rahat modellere yönelin, yoksa alacağınız her motosiklet çamura, saf araziye girmedikçe iş görür, mutlu eder.Ama öncelikle bu iş için ne kadar para harcamayı göze aldınız ona karar verin

One_ Million
27 Şubat 2016, 16:29
naked :cat:

KTM 200 DUKE
Bajaj Pulsar 200NS
Suzuki GW250 Inazuma (Aralarında En Mantıklı):farao:

Ama sana tavsiyem, yakınlarındaki bayileri gez dolaş hepsinin üzerine otur, hangisi seni heyecanlandırırsa seçimin o olsun ;)

snappy x
27 Şubat 2016, 16:39
valla seni bilmemde bu tarz benim:cherry:

https://www.youtube.com/watch?v=37Ujt1GFeA8

AsmOnc
27 Şubat 2016, 16:58
herkese çok teşekkür ederim zaman ayırıp cevapladığınız için sanırım naked de karar kılıcaz gibimi geliyor :) benelli tnt 250 nasıl dır ? 2. el fiyatları 11 12

Emreaygn
27 Şubat 2016, 19:56
Mondial Rx3 e de bir bakın.
Nasildir rx3 mondial oldugundan suphelerim var

BlackNaked
27 Şubat 2016, 20:12
Düşünme pulsar al geç

darkmotor
27 Şubat 2016, 21:01
Naked veya enduro tarzı.

ZamboKage
27 Şubat 2016, 21:31
Bencede rahat bir naked bir motosiklete ihtiyacınız var benim önerim pulsarın parasına 2. el SYM WOLF 250 almak tabiki herkesin kendi tercihi veya duke 200 olabilir ben pulsar ama taraftarı değilim hemen atılayacak pulsarcılar da kronik olarak stop etme sorunu var şimdi atlar pulsarcılar bizim motorda yok diye ama gerçek sende yoksa başkasında muhakkak var neyse benim önerim SYM WOLF 250 veya Duke 200 iyi forumlar :)

vsvr
28 Şubat 2016, 00:53
Nasildir rx3 mondial oldugundan suphelerim var

Motor yazılanlara göre Amerika dahil, birçok ülkede farklı isimlerle satılıyor. Mondialde memleketin en çok motor satan firması. Konusunu bir inceleyin. Güzele benziyor. O bütçelerde , temiz bir ikinci eli bence hoş olur.