PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Go Pro Önerisi

grk64
26 Şubat 2016, 21:34
Merhaba Bir Adet Go Pro 3 Almayı Düşnüyorum Ama Ne NEdir Hiç Anlamam Sizden Yardım İstiyorum Bana Mikrafon Takabilecegim Güzel Görüntü Veren Pili Uzun Giden Bir Go pro 3 Önerin Fakat Çok Pahalı Olmasın En en Max 1000 TL PAram Var Bu Fiyatların altında Yoksa Altarnetif Önerin :D

ayzek
26 Şubat 2016, 22:04
Go proyu bilmem ama bir çok kişi ( no pro ) kullanıyor hem ucuz hem hesaplı :)

Mirable
26 Şubat 2016, 22:23
Mikrofon demeseydin direk hero derdim. Her işi görüyor giriş modeli olmasına rağmen.

grk64
26 Şubat 2016, 22:27
Go proyu bilmem ama bir çok kişi ( no pro ) kullanıyor hem ucuz hem hesaplı :)

no pro var bende kalitesinden memnunum fakat mikrafon yaptırdım elektrıkcıye ama ses kartı falan yandı galıba 2 gün calıstı sonra taksanda cıkarsanda ses yok actım lehımlerde atan falanda yok en iyisi dedim go pro alayım ama bu gidişle yeni bir no pro yolda gibi görünüyor

ayzek
26 Şubat 2016, 22:33
no pro var bende kalitesinden memnunum fakat mikrafon yaptırdım elektrıkcıye ama ses kartı falan yandı galıba 2 gün calıstı sonra taksanda cıkarsanda ses yok actım lehımlerde atan falanda yok en iyisi dedim go pro alayım ama bu gidişle yeni bir no pro yolda gibi görünüyor

bende eken h9 4k var 1080 de fena çekmiyor seside alıyor konuşmalarım yolun durumuna bağlı bazen çok guzel bazen boguk çıkıyor allta atıyorum bir iki müzik tamamdır go prolar çok pahalı be abicim güzel alette bize hitap etmiyor :)

hakikiteker
27 Şubat 2016, 01:47
Merhaba Bir Adet Go Pro 3 Almayı Düşnüyorum Ama Ne NEdir Hiç Anlamam Sizden Yardım İstiyorum Bana Mikrafon Takabilecegim Güzel Görüntü Veren Pili Uzun Giden Bir Go pro 3 Önerin Fakat Çok Pahalı Olmasın En en Max 1000 TL PAram Var Bu Fiyatların altında Yoksa Altarnetif Önerin :D

GoPro3'lerin arasında böyle farklar yok benim bildiğim kadarıyla. Ya siz tüpe milangaz diyorsunuz ya da bende ciddi bilgi eksikliği var :cherry:

UNdocab
27 Şubat 2016, 04:35
Gopro hero 3 silver düşünüyorsanız bendekini satıyorum.

Pil bakımından uzun giden diye bir olay pek yok aynı gidiyor pilleri.Her pil yaklaşık 2-2.5 saat gidiyor
Bende neler dahil satışa derseniz.

Gopro Hero 3 silver
Su geçirmez kılıf
Daha iyi ses için açık arka kapak
1 orjinal pil
2 kaliteli yedek pil
1 duvar şarjı
3-4 parça montaj ayağı

Başka bir yere ilan çıkmadım satma konusunda kararsız olduğum için. siz yazınca böyle bir yazdım.
Almayı düşünürseniz özel mesajdan ulaşırsınız.

grk64
27 Şubat 2016, 09:35
GoPro3'lerin arasında böyle farklar yok benim bildiğim kadarıyla. Ya siz tüpe milangaz diyorsunuz ya da bende ciddi bilgi eksikliği var :cherry:

Benim Ciddi Bir Bilgi Eksikligim Var Bundan Kaynaklı :D

rollcycle
27 Şubat 2016, 13:00
go pro session tavsiye ediyorum şiddetle muhteşem pratik ve net . tek tuşla hızlı kayıt ve fotoğraflama özelliği çok iyi üstelik fiyatı şu an 700 tl

nokiaxxx
27 Şubat 2016, 13:17
al bir tane sjcam 4000 cep telefonada kayıt yap. kaanelektironik turkçesini getiriyordu go pro hero4 ile farkı gece ile tünel çıkışlarında oluyor biri 1500 öteki 250 .