PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 125cc motor alacağım öneri bekliyorum.

Furkiian
26 Şubat 2016, 16:02
Merhaba ben 17 yaşındayım daha önce hiç motor kullanmadım. Ama 4 senedir ilgim var bu sene motor almayı düşünüyorum.
125cclik motor alınabiliyormuş sadece yaşım dolayısıyla.
Ben araştırdım biraz. Honda CBR 125R çok hoşuma gitti. Ikıncı el alacağım sizin önerileriniz var mi? Ve önerdiğiniz kullanış rahatlık hız hakkında bilgi verir misiniz?
Şimdiden teşekkürler :)

gokberk6426
26 Şubat 2016, 16:05
evet tum 125 cc leri onerebiliriz baslangic icin idealdir . eger ben duserim kalkarim diyorsaniz ybr ve koruma demiri alin yoksa o grenajlar kirilirsa baya sorun cekersiniz ve egitim ve ekipmanlari mutlaka halledin ...

yasinborlu
26 Şubat 2016, 16:09
evet tum 125 cc leri onerebiliriz baslangic icin idealdir . eger ben duserim kalkarim diyorsaniz ybr ve koruma demiri alin yoksa o grenajlar kirilirsa baya sorun cekersiniz ve egitim ve ekipmanlari mutlaka halledin ...

kesinlikle ekipmanın olduktan sonra japon 125 liklerin hepsi çok guzel. ben ybr kullanıyorum tavsiye ederim.

Furkiian
26 Şubat 2016, 16:14
Honda mi Yamaha mi sizce? Ve diğerlerine göre iyi olan zirvede olan 125lik motor hangisi?

gokberk6426
26 Şubat 2016, 16:17
Honda mi Yamaha mi sizce? Ve diğerlerine göre iyi olan zirvede olan 125lik motor hangisi?

kullanim amaci butce gibi etmenler var . neye gore zirve ekonomikmi performansmi rahatlikmi goruntumu ...

Mertcan39
26 Şubat 2016, 16:19
japon dışında zirvede Aprilia RS4 var

Furkiian
26 Şubat 2016, 16:21
kullanim amaci butce gibi etmenler var . neye gore zirve ekonomikmi performansmi rahatlikmi goruntumu ...

Ben Ankara da yaşıyorum sporcuyum. Sahaya gidip gelirken kullanacağım bazen de gezmek amaçlı. Görüntü olarak hani böyle agresif sert olur ya spor gibi. CBR gibi biraz geniş olacak tarzda. 4.500 civarı bir bütçem var. Hızı da seviyorum.

gokberk6426
26 Şubat 2016, 16:43
Ben Ankara da yaşıyorum sporcuyum. Sahaya gidip gelirken kullanacağım bazen de gezmek amaçlı. Görüntü olarak hani böyle agresif sert olur ya spor gibi. CBR gibi biraz geniş olacak tarzda. 4.500 civarı bir bütçem var. Hızı da seviyorum.

4500 biraz az gibi hocam ama eski kasa cbr alcagina pulsar felan al daha iyi olur eski kasalari ben hic begenmiyorum cbrnin tabi zevk meselesi ama incecik geliyor :) . o fiyata en iyi ybr olur ulasim amacli kullanicaksiniz hem .