PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motoru almaya çok yakınım :)

DOGUKAN35
26 Şubat 2016, 03:47
Selam arkadaşlar. saat 2.40 ve içimde kalmaması için konuyu tam bu saate açıyorum.
beni biraz tanıyan ilk vitesli motorunu alıcak, başlangıç motoru olan biri olduğumu biliyor. neyse uzatmadan söyliyim ailemle bu aralar bazı sorunlarım ve maddi destekçim olmadığı için 2500 3000 arası bir bütcem vardı. zorunlu trafik sigortası vb. bu bütçeye dahil tabiki. bende ilk önce motoran crazy 125 beğenmiştim fakat bir sonraki motorum ss düşündüğüm için vazgeçtim ve mondial 125 mh driftte karar kıldım. sahibindene hergün bu motorun ilanlarına göz atmak için giriyodum. fakat bugün bir girdim ki oda ne :bounce: 125 mh drift : 2600 tl, 3500 km 2014. neyse ilk tereddüt ettim falan sonra baktım ki ilan İzmir de. bi yüzüm güldü tabi o durumda. neyse aradım adamı dedim böyle böyle gördüm ilanınızı neden satıyorsunuz kazası varmı falan diye. adam 2 tane aracım var bu motoruda ihtiyaç fazlalığından satmak istiyorum, kesinlikle herhangi bir kazası yok dedi bende peki sizi daha sonra ararım deyip kapadım telefonu. yarın arayıp uygunsa yanına gidip motoru incelemek iatediğimi söyliycem. pek bişey anlamıcam ama olsun sesine falan bakarım dışını dikkatlice incelerim bi. öyle yani olursa tekrar yazarım buraya. varsa şöyle pazarlık yapma öneriniz yazarsınız görünce çünkü ilk alıcağım şey olduğu için pek bi tecrübwm yok bu konuda. hadi iyi geceler sağlıcakla kalın kazasız belasız, tekeriniz düz bassın. :)

TrailBraking
26 Şubat 2016, 03:56
Çok tecrübe yoksa bilgisine güvendiğiniz bir arkadaş, o da yoksa bir ustaya götürmekte fayda var :)

redmap
26 Şubat 2016, 03:57
En güzel pazarlık canlıyı pat diye çıkarıp önünde saymak anlaşıozmu demektir. Zaten canlıyı görünce gözü dönmüosa naparsan yap pazarlığı yemeyecektir:queen: İşin şakası hayırlı olsun tecrübeli arkadaşlardan pazarlık hakkında yorum gelecektir ben hiç yapamam pazarlık alacağım şey ikinci else en uygun fiyata en temizini kurt gibi pusuya yatar sabırla beklerim gidip canlıyı çıkartırım teklifimi yaparım yerse yer yemezse yemez ama %90 parayı görünce ağzı sulanır ben kazanırım:mrgreen:

yüksel66
26 Şubat 2016, 03:57
En azından tek gitmeyin, yanınızda motosikletden anlayan veya uzun zamandır kullanan birisi olsun, birde servise veya ustaya göstermeden sakın almayın. Şimdiden hayırlı olsun.

DOGUKAN35
26 Şubat 2016, 04:09
sağolun öneriniz için. motor kullanan bir arkadaşım var aynı okuldayız yarın onunla gitmeyi düşünüyorum. oradanda bir ustaya götürürüm motoru :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:59 ----------

Çok tecrübe yoksa bilgisine güvendiğiniz bir arkadaş, o da yoksa bir ustaya götürmekte fayda var :)

sağolun :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:05 ----------

En güzel pazarlık canlıyı pat diye çıkarıp önünde saymak anlaşıozmu demektir. Zaten canlıyı görünce gözü dönmüosa naparsan yap pazarlığı yemeyecektir:queen: İşin şakası hayırlı olsun tecrübeli arkadaşlardan pazarlık hakkında yorum gelecektir ben hiç yapamam pazarlık alacağım şey ikinci else en uygun fiyata en temizini kurt gibi pusuya yatar sabırla beklerim gidip canlıyı çıkartırım teklifimi yaparım yerse yer yemezse yemez ama %90 parayı görünce ağzı sulanır ben kazanırım:mrgreen:

ahahaha sizin taktiğinizde sağlammı, sağolun cevabınız için :D

gokberk6426
26 Şubat 2016, 04:09
şimdiden hayırlı olması dileğiyle . egsozundan cıkan dumana ve gidişine vites geçişlerine bak eğer serviste yaptırdıysa kayıtlarını sor ve mutlaka bı ustaya göster :)

Darkcity2000
26 Şubat 2016, 08:07
:)

http://youtu.be/7-4aKOAVrAs

snappy x
26 Şubat 2016, 08:29
Bakalım bende cumartesi günü motor bakmaya gideceğim snapiye kardeş bakıcaz

md054
26 Şubat 2016, 10:05
Motoru aldıktan sonra ustaya goturmw benim gibi :))

something123
26 Şubat 2016, 10:49
Bakalım bende cumartesi günü motor bakmaya gideceğim snapiye kardeş bakıcaz

snappy sen ebay'den sticker almıştın, yagmurda falan ne durumda? sökülme oldu mu?
çıktıysa iz falan kaldı mı?
öle aklıma geldi sorim dedim bende bakıorum bişiler..

snappy x
26 Şubat 2016, 11:03
snappy sen ebay'den sticker almıştın, yagmurda falan ne durumda? sökülme oldu mu?
çıktıysa iz falan kaldı mı?
öle aklıma geldi sorim dedim bende bakıorum bişiler..

Ürün gayet güzel yapıştı sökülme Vs yok