PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 19 KM DE SIFIR MONDİAL MH 125 DRİFT (RODAJDA) BU FİYATA KAÇMAZ.

Sahrem
21 Şubat 2016, 18:50
--Motosiklet 2016 yılının ocak ayında alınmıştır , mondial daha 2016 modelleri satışa çıkartmadığı için 2015 aldık.
--Motorsikleti aldığım gün evime kadar getirdim ve sigorta plaka işlemlerini yapana dek evimde güneş görmeden rahat rahat 20 gün yattı motor , ondan sonra dışarı çıkartıldı ve yaklaşık 2 kere 5-10dk civarı binildi onun dışında binmeye vakit bulamadık motorun daha kenarındaki jelatinleri sökülmemiştir,ve iddaa ediyorum sıfırından temizdir bebek gibi bakıldı motora :)
--SATIŞ SEBEBİM ÜNİVERSİTE SINAVINA HAZIRLIK VE ZAMANIM NE YAZIKKİ YOK , KAZANIP GİDERSEM MOTOR ÖYLECE KALMASIN DİYE KIZ GİBİ MOTORU MALESEF SATIYORUM , HİÇBİR PROBLEMİ EN UFAK HASARI YOKTUR ZATEN TRAFİĞE DAHA ÇIKMADI RODAJDA :) Aldık bir heves,daha hevesimizi atamadan satıyoruz.
--3.000KM DEKİ MOTORLARI SIFIR FİYATINA AYNI SATIYOLAR BEN İSE DAHA 19KM YAPILMIŞ MOTORU 3.400'YE SATIYORUM AYRICA YANINDA PİYASA DEĞERİ 110TL OLAN URBAN ALARMLI DİSK KİLİDİ + 100TL DEĞERİNDE KORUMA DEMİRİYLE BERABER VERİLECEKTİR..
--PLAKA + RUHSAT HEPSİ TAMDIR , PAZARLIK PAYI YOKTUR...( SORACAĞINIZ HERŞEY İÇİN İLANDA VERİLEN NUMARADAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ)

İLAN LİNK : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-19-km-de-sifir-mh-drift-125-bu-fiyata-kacmaz-rodajda-275413560/detay/