PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Skyteam v raptor 250 aydınlatma sorunu

Behram
19 Şubat 2016, 10:51
Merhaba arkadaslar skyteam v raptor 250 motorum var. Pek anlamadıgım ıcın bsy sormak ıstıyorum. Motorun on farı cok cılız karanlıkta onunu goremıyosun uzunları yakmıs olsan bıle. Bır ustaya goturdum sıs farı fln dedıler elektrık tesısatı degısecek dedıler. Baska usta kendı farının ıcerısıne kendınden sogutmalı aynalı lambalar yerlestırıcem dedı elektrık tesısatı degıstırmeye gerek yok dedı. Yaptırayımmı yada baska bırseylermı denemem gerekır. Guvenemedım sıze sormak ıstedım pek anlamıyorum cevaplarsanız sevınırım.

MazhaRR
19 Şubat 2016, 11:59
Senin farının cinsi H4, bu aklında olsun.Sana tavsiyem osram nightbraker unlimited H4 alman ya da philips x-treme vision H4 alman.İkiside iyi performans sağlar.

Behram
19 Şubat 2016, 16:02
Hocam bugun baska bır ustaya gıttım zenon takacaz dedı. Elektrık tesısatıylada oynamaya gerek yok dedı. 110 tl masrafı olur dedı. Ben pek anlamıyorum. Napcagımıda bılemedım arada kaldım. Yaptırsam sıkıntı yasarmıyım
Sızın dedıklerınızıde arastırayım sımdı

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

Hocam bugun baska bır ustaya gıttım zenon takacaz dedı. Elektrık tesısatıylada oynamaya gerek yok dedı. 110 tl masrafı olur dedı. Ben pek anlamıyorum. Napcagımıda bılemedım arada kaldım. Yaptırsam sıkıntı yasarmıyım
Sızın dedıklerınızıde arastırayım sımdı