PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lifan Tay100 ufak bir sorun

bodrummert
19 Şubat 2016, 12:29
selamın aleyküm değerli üyeler

lifan tay100 motorum çok benzin yakmaya başladı geri dönüsüm katalitik konvertör gibi birşeyden olduğunu tahmin ediyorum , bir yardim sever cup motorların alt takımları aynı oluyor zaten , kendi motorumda kontrol etmem için resimli olarak geri dònüşüm sistemini gösterebilirmi yada tarif etsenizde anlarım.Şimdiden teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:10 ----------

Konu hakkında bilgisi olan yokmu

EMRE_R19
20 Şubat 2016, 00:59
Dostum katalitik konvertör falan olmaz cub motorda.senin sorun yüzde 90 karburatörde.bi ustaya git karburatör ayar çektir olmazsa yeni bi karb. alırsın

bodrummert
20 Şubat 2016, 04:57
Dostum katalitik konvertör falan olmaz cub motorda.senin sorun yüzde 90 karburatörde.bi ustaya git karburatör ayar çektir olmazsa yeni bi karb. alırsın

değerli yorumun için teşekkürler acemiliğimden ve önemsemediğimden olsa gerek yaģ değişimini 2500 km'dir yapmadım sanırım bana pahalıya patlıycak egzozdan duman çıkmaya başladı bildiğin çalıştırınca benzin kokusu geliyor yağ yakmaya başladı motor piston sekman atılması şart hale geldi napalım önemsemedik cezasını çekicez