PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satlılık KTM Duke 250 ABS 2.000 KM

Loser
17 Şubat 2016, 11:12
Merhaba arkadaşlar motorumu satıyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-ktm-ktm-duke-250-abs-2000-km-251187319/detay/

28.07.2015 tarihinde sıfır aldığım motorum satılıktır. Sıfır ayarında, 2000 km'dedir(km sürüşe bağlı olarak artabilir ama yol yapmıyorum şuan garajda) 1000 km bakımı Sakarya Pamukova Yıldırım Motorda yapılmıştır. 1000 km rodajında 6000 d/d ve 90 km geçilmeden sabırla beklenip yapılmıştır. Bakımda Yağı ( Castrol ) yağ filitresi yetkili servisinde değiştirilmiştir. Bir sonraki bakımı 7000 km'de yapılacaktır.(Servis 3000 de yağ değiştirmemi önerdi) Kitapçığı ve yedek anahtarı vardır. Her 250 km de bir zincir temeizlenmiş ve Castrol yağ ile yağlanmıştır. Kullanmadığım dönemlerde garajımda muhafaza ediyorum. Yağmur kar çamur görmedi. Sıfırdan bir farkı yoktur. Sıfır fiyatı 16.750 yaklaşık 1000 lirada ruhsat masrafı ile 17.750 gelir, orjinal koruma demiri 2000 euro eklediğimizde 18.250 gibi bir fiyat ortaya çıkıyor. Bu yüzden makul fiyata sıfır ayarında bir motora sahip olacaksınız. Rodajını kendim yaptım. Bunun dışında şehir içi kullandığım motor olduğu için pek km yapamadı.( bakım için sakaryaya gittim git gel buraya 500 km) Üzerinde orjinal Pirelli Diablo Rosso 2 mevcuttur. Motor üzerinde orjinal Accel spor manetler mevcut(Turuncu renk) orjinal manetlerini yanında vereceğim. Yanında arka artçı sele üstü çantası var onuda vereceğim ekstra olarak kullanmadığım 2 litre Castrol yağım duruyor, Castrol zincir temizleme yağı ve hiç kullanılmamış Ipone zincir temizleyici(750 ml) yanında hediye olarak vereceğim. İvmelemesi çok güzel frenlemesi çok iyi. Özel sebeplerden dolayı satıyorum motorla herhangi bir sıkıntım yok.