PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir Cruiser Ustası

myzl
13 Ocak 2016, 06:15
Merhaba arkadaşlar,
Ben İzmir'de japon-amerikan cruiserlar için gerek bakım ve tamirlerini gerekse customize işlemleri yapabilen, işinin ehli ve güvenilir bir usta arıyorum. malum her usta bu tarz işlemleri yapamıyor. şayet bildiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz kişiler varsa çok memnun olurum. :)

gargi amca
13 Ocak 2016, 10:00
selami usta, motodaytona. senin için doğru adres

FakirCustom
13 Ocak 2016, 10:03
çiğli tarafındaysan,ata sanayide pıtır motor var,özgür usta. işinin ehlidir yamaha suzuki honda kawasaki bütün japon motorların bakımlarını herşeyini en iyi şekilde yapar. bende çok usta gezdim izmirde. en son bu adamda soluk buldum. gereksiz hiçbişeye para almayan bişey sağlamsa sağlam diyen,bozuksa adam gibi söyleyen maddi durumun yoksa aciliyetli olanları sana söyleyen bir abimiz. haksız yere para almaz,düşünebilirsin ve işçiliği güzeldir.

myzl
13 Ocak 2016, 10:32
önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar, çiğli tarafına bi uğrayayım. sadece yağ satanlarla 40 kez kavga eden biri olarak söylüyorum ki bu şehir motosikletin kalbi olmasına rağmen adam gibi usta ancak tavsiyelerle oluyor. adama modeli söylüyorsun yarış motoru değil mi o getir bakalım diyor.. en son bunaldım, çözümü burada aradım. sağolun cevaplarınız için. :)

FakirCustom
13 Ocak 2016, 10:34
tam yer tarifi için mesaj atabilirsin dostum yardımcı olurum

myzl
13 Ocak 2016, 10:40
Haritalardan buldum yol tarifini, adresini. zaten öneriler de kendini belli ediyor. bir kaç gün içersinde paramı cebime koyup motorumu bırakacağım tamir için büyük ihtimal. ilgine teşekkür ederim dostum, önerileri de okudum. 10 numaraya benziyor.

FakirCustom
13 Ocak 2016, 10:45
valla hocam daha önce cin malı bi motorum vardı adam sürekli japonlara bakmasına rağmen onada japon muamelesi yapmıştı. sağolsun. sonra honda aldım,servisine götürmek yerine özgür ustaya götürüyorum. bi günde pişman etmedi beni. genelde 600cc ve üzeri japonlar gidiyor oraya cbf600ler supersportlar vesaire. takım taklavatıda tam. bilmiyorum ben seviyorum yani memnunum :D inşallah sende memnun kalırsın

myzl
13 Ocak 2016, 10:51
ister inan ister inanma kafamdaki proje o kadar basit ki bunu alet edavatım olsa ben dahi yaparım ama elektrik tesisatı vs komple elden geçirip sezona hazırlamak istiyorum. götürdüğüm bazı tamirciler üzerine binip foto çekiliyor. (standart 97 model dragstar 650 custom falan da değil) tabii adamların sevincini görünce elletmiyorum motoru geri geliyorum eve :))) çin malı motor sayısı arttıkça sahte usta sayısı da arttı. o yüzden artık "bu acaba yapabilir mi?" demek istemiyorum :)

FakirCustom
13 Ocak 2016, 10:54
valla yapamıcağı şeye yaparım demez ama adam eski motorcu ta 1980lerden beri motor kullanıp tamir ediyor. bi göster okey derse kafanada yatarsa zaten anlaşırsınız kankam

capozzz
13 Ocak 2016, 12:06
Türk Chopper kulüp binası içinde Special moto Kadir Usta var. Sadece cruiserlar ile ilgilenir. HD, Yamaha, Honda, Kawa vs tüm modelleri baştan aşağıya dağıtıp topladığını defalarca gördüm. 7 yıldır makinemin her şeyini ona yaptırırım. Benim makineye Hyperchargerı takıp gerekli karbüratör modifikasyonlarını başarıyla yaptı. Geçen sene marş rublesini değiştirmem gerektiğinde onu da gayet güzel halletti.

cdcleaner
13 Ocak 2016, 13:53
Türk Chopper kulüp binası içinde Special moto Kadir Usta var. Sadece cruiserlar ile ilgilenir. HD, Yamaha, Honda, Kawa vs tüm modelleri baştan aşağıya dağıtıp topladığını defalarca gördüm. 7 yıldır makinemin her şeyini ona yaptırırım. Benim makineye Hyperchargerı takıp gerekli karbüratör modifikasyonlarını başarıyla yaptı. Geçen sene marş rublesini değiştirmem gerektiğinde onu da gayet güzel halletti.

Kadir usta iyidir. İşini bilir.