PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motorla sürtüldükten sonra bazı modifikasyonlar

bora64
12 Ocak 2016, 02:41
Merhaba arkadaşlar Motosikletim Mondial superboy 100 MG bugün yer cok hafif nemli olmasına ve cok düsük bir hızda galiba 30 km ile seyir halinde iken dönüşte birden arka attı ve yere yapıştım dönüsün ucu yokus oldugu için aşağı doğru 15 20 metre sürüklendim.

sağ ayna da yamulma
kilometre göstergesi kırıldı
sağ peg arkaya dogru 5 10 derece kadar yamuldu
koltuk da da yırtıklar fark ettim.(bir oto kaplamacısına danıştım bordo renk deri kaplama önerdi 50 lira fiyat biçti bu renk daha iyi görünür dedi.)
Grenajda herhangi bir çizik dahi yok.

Ne zamandır motorun üzerinde bulunan nylon manlung lastikleri değiştirmeyi düşünüyordum ara ara düz kuru yolda bile frene dokunmadan kayıyordu.Bu küçük kazadan sonra lastiklerin ölüm fermanını imzaladım uygun fiyatlı lastik önerilerinizi bekliyorum.

Ayna eğer değişmesi gerekirse ne zamandır aklımda cafe racer aynalar vardı adını bilmiyorum ama hayalet yada bobber diye geçiyor olması lazım.Gidonun altına veya tam olarak topuz hizasında kalıyor.
Motosikletin rengi beyaz.
Motoru artık hem göze biraz daha hoş gelecek hem de sürüşü biraz daha güvenli hale getirecek şekilde çok da abartılı olmayacak şekilde kişiselleştirmek istiyorum.
Hertürlü iyi ya da kötü önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Yolcu0
12 Ocak 2016, 06:34
Geçmiş olsun hocam. Lastik ebatlarını yazarsanız güzel olur. Sende bişi var mı kazadan sonra ?

*Heka
12 Ocak 2016, 06:56
Merhaba arkadaşlar Motosikletim Mondial superboy 100 MG bugün yer cok hafif nemli olmasına ve cok düsük bir hızda galiba 30 km ile seyir halinde iken dönüşte birden arka attı ve yere yapıştım dönüsün ucu yokus oldugu için aşağı doğru 15 20 metre sürüklendim.

sağ ayna da yamulma
kilometre göstergesi kırıldı
sağ peg arkaya dogru 5 10 derece kadar yamuldu
koltuk da da yırtıklar fark ettim.(bir oto kaplamacısına danıştım bordo renk deri kaplama önerdi 50 lira fiyat biçti bu renk daha iyi görünür dedi.)
Grenajda herhangi bir çizik dahi yok.

Ne zamandır motorun üzerinde bulunan nylon manlung lastikleri değiştirmeyi düşünüyordum ara ara düz kuru yolda bile frene dokunmadan kayıyordu.Bu küçük kazadan sonra lastiklerin ölüm fermanını imzaladım uygun fiyatlı lastik önerilerinizi bekliyorum.

Ayna eğer değişmesi gerekirse ne zamandır aklımda cafe racer aynalar vardı adını bilmiyorum ama hayalet yada bobber diye geçiyor olması lazım.Gidonun altına veya tam olarak topuz hizasında kalıyor.
Motosikletin rengi beyaz.
Motoru artık hem göze biraz daha hoş gelecek hem de sürüşü biraz daha güvenli hale getirecek şekilde çok da abartılı olmayacak şekilde kişiselleştirmek istiyorum.
Hertürlü iyi ya da kötü önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Geçmiş olsun, bir arkadaşımla aklımızda cafe racer projesi var, donör motosikletin sahibi ile bir aksilik çıkmazsa eğer 24 Ocak'ta başlayıp 2 hafta içerisinde projeyi tamamlamayı düşünüyoruz. Yapım aşamasına ve çayımıza ortak olmak istersen özel mesaj atabilirsin. :)

KinqEmpires4
12 Ocak 2016, 23:06
Benim motorda 100 uag.Aynı çin malı nylon Manlung lastikler var bende değiştirmeyi düşünüyorum

Yolcu0 100 uag de ön 2.50-18 arka 3.00-18.Sanırım süperboydada böyledir

-ZERO-
12 Ocak 2016, 23:10
michlen pilot street lastik tak geç. takma sibop vs dahil 290 tl vermistim ben.