PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda wingo ön maşa

gncsrc35
10 Ocak 2016, 22:01
iyi günler arkadaşlar geçen lokantanın honda wingo motoru bir araca arkadan çarparak kaza yaptı.Ön maşa yamuldu lastik patladı ve jantta yamuldu.Jant ve çamurluk bulabildim ama ön maşayı bulamadım bugün görüştüğüm motorcu (kullanıcı) bir arkadaş mondial yada asya falan almamamı uyacağını söyledi. gerçekten bu parçalar birbirine uyar mı ? mondial olmasa bile wave uyar gibi geliyor.Servis 700 işçilik + 700 parça ücreti istedi ve tabiki yaptırmadık şuan motor serviste yatıyor bu nedenle erken dönüş yaparsanız sevinirim.

sinan151
10 Ocak 2016, 22:05
iyi günler arkadaşlar geçen lokantanın honda wingo motoru bir araca arkadan çarparak kaza yaptı.Ön maşa yamuldu lastik patladı ve jantta yamuldu.Jant ve çamurluk bulabildim ama ön maşayı bulamadım bugün görüştüğüm motorcu (kullanıcı) bir arkadaş mondial yada asya falan almamamı uyacağını söyledi. gerçekten bu parçalar birbirine uyar mı ? mondial olmasa bile wave uyar gibi geliyor.Servis 700 işçilik + 700 parça ücreti istedi ve tabiki yaptırmadık şuan motor serviste yatıyor bu nedenle erken dönüş yaparsanız sevinirim.

Kampana model mi disk model mi ?

MazhaRR
10 Ocak 2016, 22:36
700 lira işçilik mi? ::ohmy:: hemen motoru yaptırmadan çıkar ve herhangi bir tamirci bul(kendin bile yapabilirsin) wingo ya uyacak ön maşa bul ve taktır.

snappy x
10 Ocak 2016, 23:15
Kampana model mi disk model mi ?

tel jant dediğine gre kampana,disk modellerde tel yok

serkanADH13
10 Ocak 2016, 23:58
dostum motoru al ve arklı tamırcıye gıt,
en azından işçilik 100,,,150 lira çıkar en fazla,

bu arada ön maşayı sökmeden uyumlu urun bulamazsın,
maşayı sok ve benimle irtibat kur,
535 939 20 86

gncsrc35
11 Ocak 2016, 00:02
çelik jant disk fren şuana kadar orda tutmamızın sebebi garanti kapsamından çıkmaması içindi wingonun eski modeli olan wavenin maşaları uyar mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

tamamdır hocam sökünce whatsapptan resim atarım