PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pulsar için lastik tavsiye

ak.emre
05 Ocak 2016, 15:22
iyi günler motosiklet.net
Bajaj Pulsar 200ns im için lastik arayışındayım pilot street,rosso 2 nin kalitesi hepmiz tarafından biliniyor sava mc 25 bogart dikkatimi çekti fiyatı da gayet uygun kullanan arkadaşlar var mı tavsiye eder misiniz

Mengu16
05 Ocak 2016, 15:33
Ankaranın buzlu yollarında az kaysın istiyosan Mc 32 daha mantıklı, daha dişli bir yapısı var lastiğin. Ancak bu günlerde çok kaliteli lastiğin olsa da lastik yoldaki buzu gördümü yine sıkıntı çıkarıyor çok dikkat etmek motoru fazla yatırmamak lazım. Abs olsaydı da kurtarmazdı çünkü motoru yatırdığında kayıyor fren yapınca değil. Şu havalarda orjinal lastiklerle geziyorsan lastiklerin her an tehlike yaşattığını tahmin edebiliyorum.

ZümeR
05 Ocak 2016, 15:53
IRC iyidir cebinin dostudur.. Bitmez yıpranmaz..
Akıllı uslu binersen hij bişşiy olmaz..

ak.emre
05 Ocak 2016, 16:14
bu havada orjinal lastiklerle gezmek çılgınlık zaten şuan binmiorum motora ama yerler kuru oldugu zaman binsem bile lastige ihtiyacım var bunu sende çok iyi biliyosun

spil
06 Ocak 2016, 12:13
benim arka anlas ön billas kışın da kullandım yağmurdada kullanıyorum fena değil yinede çok yatırmadan dikkatli olmak lazım.

hamzarat
06 Ocak 2016, 12:33
hala bajaj pulsar icin lastik arayanlar var.metzeler lasertec al gec aga.bu motor icin diger lastikler teferruat.diablo rosso diyenler falan cikacaktir simdi ama asla o fiyatlar verilmez ona pulsar icin.lasertec al gec kimseleri dinleme.yagisli havalarda efsane oglu efsane performans gosterir.