PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Moruklar sadece bizim ülkeye özel değilmiş. (Aşırı moruk içerir)

to1ga
02 Ocak 2016, 20:39
https://www.youtube.com/watch?v=nJ0S_NJxVK0

olayımız 3:03 den sonra patlak veriyor.

YERUÇAĞI
02 Ocak 2016, 20:54
konuşmaları pek anlamadım ama moruk orda arabanın altını vuruyo kartel delinmiş çocuk sonradan farkedip yola çıkarken ihtiyara söylüyo ama moruk huysuz galiba umursamadan devam ediyo,,ben yanlışmı anladım bilmiyorum ama eğer öyleyse o araba evine ulaşamamış yatak sarıp yolda kitlenmiştir

movibiker
02 Ocak 2016, 20:59
karteri vurup deldi,sonunda motor yatak sardı.bi de gelişmiş ülkelerde böyle şeyler olmaz deriz.adam küp gibi bunak ama hala araba sürüyor.tekerlek diyor anlamıyor yağ diyor anlamıyor :queen:

ARçİL
02 Ocak 2016, 21:00
Dede motoru yaktı. Biri muhabbeti tercüme etsin. Dedenin maşallahı var iyi cesaret etmiş araba kullanmaya .

AWESQME
02 Ocak 2016, 21:26
Özet: Dede arabadan anlamıyor belli ki pratik yapmaya gelmiş. Orada kaldırımdan zıplayınca araba yağ akıtmaya başladı. Bizim delikanlı da peşinden koşup "Hey dede iyi misin arabanın ırzına geçtin yağ akıtıyor bak motordan duman çıkıyor arabayı durdur" diyor. Dede durur mu tabi ki de anlamıyor bes belli "Aaaa saol velet" diyip kapıyı kapatırken bizim ki anlamadığını anlayıp başlıyor tarif etmeye. Ancak ne çare dedeye azrail bile laf anlatamamış peşini bırakmış bizimkisi napsın :cat:

yunusus
02 Ocak 2016, 22:13
Çok eğlenceli bir arkadaş :) 911 i arayip bilgileri vererek gerekli açıklamayıda yapıyor. Gavurun apaçisi bile bi farklı yaw :D