PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Little Caesars Pizza'yı Protestoya davet ediyorum.

designserhat
02 Ocak 2016, 01:40
Bildiğiniz üzere İstanbul da ara sokaklar resmen buz tutmuş.Bu havada sipariş alıp elemanları teslimata gönderiyorlar.Az önce kurye arkadaş mahallemizde geçmekte iken bayır aşağı kayarak düştü apar topar yardıma koştum motoru kaldırdık.Arkadaş ayağım hafif ağrıyor dedi ısrar etmeme rağmen motorla şubesine geri gitti.Ben genel çağrı merkezlerini arayıp şikayet kaydını oluşturdum.İnşallah ilgilenirler.
http://i.hizliresim.com/7MPbOY.jpg (http://hizliresim.com/7MPbOY)

bektanist
02 Ocak 2016, 01:49
Bildiğiniz üzere İstanbul da ara sokaklar resmen buz tutmuş.Bu havada sipariş alıp elemanları teslimata gönderiyorlar.Az önce kurye arkadaş mahallemizde geçmekte iken bayır aşağı kayarak düştü apar topar yardıma koştum motoru kaldırdık.Arkadaş ayağım hafif ağrıyor dedi ısrar etmeme rağmen motorla şubesine geri gitti.Ben genel çağrı merkezlerini arayıp şikayet kaydını oluşturdum.İnşallah ilgilenirler.
http://i.hizliresim.com/7MPbOY.jpg (http://hizliresim.com/7MPbOY)

duyarlı olman güzel 3 gündür geceleri KFC, Mcdonald's, PizzaHut, Dominos gibi büyük markaların moto kuryelerini görüyorum. şimdi birine bişey olucak diye canım sıkılıyor.

karda buz tutmuş yolda bile bu dağıtımı yapmasını isteyen insan kılığındaki mahlukatlara eğitim şart ama önce insanı eğitmek şart.

berkay3212
02 Ocak 2016, 02:17
Görüyorum karda bizim siteyede servise geliyorlar, çok firma alıyor karda sipariş. Kurye de ben karda çalışmam diyebilmeli. Bu kış günü kolaymı moto kurye bulmaları.

karşıyaka57
02 Ocak 2016, 02:31
Karda servis yapmama gibi bir durum var mı ben hiç duymadım?

Kar yağdığında teslimat süresini uzatsalar, motosiklet ile yavaş yavaş gidilmesine imkan tanınsa bari.

avici
02 Ocak 2016, 02:35
En sevdiğim pizza üreticisi, bizim buraya araç ile devam ediyolar servise. Şubeden şubeye değişebiliyor.

Chronix
02 Ocak 2016, 10:38
protesto edilmesi gereken zorlu hava koşullarında elemanını çalıştıran firma mı ? yoksa havanın durumundan farkında olupta miğdesini doldurmayı dert etmiş insanlarımız mı ? bırak karlı havayı yağmurlu hava da bile sipariş vermem.

Janne
02 Ocak 2016, 12:30
Para, vicdanın önüne geçiyor maalesef.Sipariş veren insan da bunu düşünmeli.Söze gelince herkes iyi insan, herkes vicdanlı...

127
02 Ocak 2016, 12:37
Bizim kafeye gelen bir adamda sabah işe diye gitti dün akşam geldi ayağında alçıyla. Harbiden kar da çıkmamaları gerekli. En azından sabah ve akşam buzun olduğu saatlerde çıkmamalılar.

istanbu_gezg
02 Ocak 2016, 13:10
Malesef ekmek parası işin içine girdiğinde insanlar susuyor ve hakkını naramıyor

Bende paket kuryecilik yaptım tam 4 ay tam soguklar varken firma ismini sölyemiyim yağmur yağmuş içimdeki içlik komple ıslanmış ben eve gidiyorum dedim adam bağırdı bana işi bırakıp nereye gidiyorsun Dedim git o zaman iysinden su geçirmez ceket yağmurluk eldivenler birde korumalı su geçirmez pantolon al çalışayım

Ha bu küfür bittimi bitmedi
Pizza siparişi bana yanlış verilmiş yalan olmasın dostlar geçen sene bir yağmur yağmıştır her yer taşmıştı ya ha işte o yağmurda sipariş götürdüm göz gözü görmüyor hasbelkader sulardan geçerek siparişi götürdüm Adam bu isteiğimzi sipariş değil ama alalım bu yağmurda nasıl geldiniz dedi,

Lakin SURATSIZ KARISI kibirden yüzü totosuna dönmüş "Parasıyla değilmi gitsin doğrusunu getirsin demesinmi"
Yol boyu torunalrına çocuklarıan ailesine 3 göbekten ne yakını varsa söverek gittim düşünki göz gözü görmüyor 10 metre ilersini görmüyorum ama kadın sıcacık evinde botlarım su dolmuş her yerim ıslak git bir daha getir dedi,

hayatımda hiç küfür etmem ettiğim enden anlardan biridir,

Şunu unutmayın ne olursa olsun ne kazanırsanız kazanın asla hiçbirey SAĞLIĞINIZDAN kıymetli değildir, ha diyeceksinizki sen neden gittin o yağmurda ufak bir borcum vardı işten çıksam saatimden kesilicek borcu öyle ödeyebildim ancak, şu an yaparmıyım asla

kahve
02 Ocak 2016, 14:47
üsküdarda ara sokakların hepsi berbat
Sadece ana yollar açık
eski istanbul bölgeleri hala koca bir köy bir adım yol alamadı....
Yağış başladıktan bu yana çok sayıda iki teker üzerinde işinin başında sürücü gördüm
Küçük/büyük hepsine saygım sonsuz bu soğukta hastanın ilacını/ acilin çözümünü ulaştırma azimleri ve arkasındaki ekmek parası çabası...
Sağlığınız müşterinin dırdırından önemli unutmayın şövalyeler
illaki baskısı yanında negatiflik getirir ama ne diyim....
yolunuz açık olsun ama mümkünse zor şartlarda sürme işini biraz esnetebiliyor sanız ne ala

fatih.
02 Ocak 2016, 15:37
Bence suçu firmada aramak değilde kendimizde aramak lazım
Sipariş verirken hiç düşünmezmi insan nasıl gelicek benim siparişim
Bu tür konuda inanın bana doğulu vatandaşlar batılı egitim almış ayılardan daha duyarlı ve eğitimli

bindiregandi
02 Ocak 2016, 15:50
Sipariş veren müşterinin servis araçlarının yolda kayacağından haberi olmayabilir.
İşe gönderen işveren yolların vehametinden haberi olmayabilir.
Herşeyden haberdar olan motorcu yola çıkmayacak.
Çıkıyorsa düşse de kalksa da sesini çıkarmamalı.

designserhat
02 Ocak 2016, 16:21
Bu tamamen firmanın suçudur.Telefon açan müşterisine hava muhalefeti nedeniyle sipariş alamıyoruz demesi çok zor değildir.Düşen arkadaş ile konuştuğumda abi zorla gönderiyorlar dedi.

AWESQME
02 Ocak 2016, 16:49
Bu dünyada tek geçerli şey paradır istediğimiz kadar protesto edelim... Firma para kazanmak istiyor, motorcu para kazanmak istiyor, müşteride parasıyla değil mi diyor...

bozok_54
02 Ocak 2016, 18:30
Firma kadar denetim yapmayan kurumlar da suçlu. İnsan evladına bırakırsan müşteri ister, kurye gider, firma satar.

Mengu16
02 Ocak 2016, 18:54
Ben karda çok motora bindim. Düştüm de kalktım da. Düşmesini bilince ne motora ne de sürücüye bişey olmuyor :) Çok dik yokuşlardan kaçındığınız sürece karda motor sürerken bir facia yaşamanız çok küçük bir ihtimal. Karda sipariş yetiştirirken eminim acele ettirmiyolardır. Acele etseniz de çabuk gidemezsiniz zaten, karda motorun en fazla gideceği düz yolda 40km hızdır.