PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trafik cezası internet de kaç gün sonra gözüküyor?

Ranay
31 Aralık 2015, 22:57
Merhaba

Trafik cezami e Devlet ve gib üzerinden kontrol ediyorum fakat cezayı yediğim gün dahil toplam 5 gün oldu ama herhangi bir ceza kaydı gözükmüyor.

Sistemde kaç gün sonra gözüküyor bilgisi olan var mı?
Teşekkürler

mchi
31 Aralık 2015, 23:16
Muayeneye gitmeden 1 gün önce toplu görüyorum ben hep. Hic ceza yemedigim halde orda baya bi birikmiş oluyor ☺

Ranay
31 Aralık 2015, 23:21
Beş günlük sürede normal mi gormemek acaba.

mchi
31 Aralık 2015, 23:29
Emin olmamakla birlikte tahminim en az 15-20 güne geçer

Ranay
01 Ocak 2016, 11:42
O kadar uzun süre ise 15 günlük yüzde25 indirimli ödemeyi kredi karti ile yapamıyoruz o zaman?

dental_land
01 Ocak 2016, 11:46
Ceza size tebliğ edildi ise yasal ceza indirim süreniz dolmadan vergi dairesinden ödeyiniz , internete düşmesi 1ayı geçebilir.

Ranay
01 Ocak 2016, 11:58
Ceza size tebliğ edildi ise yasal ceza indirim süreniz dolmadan vergi dairesinden ödeyiniz , internete düşmesi 1ayı geçebilir.

Teşekkürler o zaman beklememek en iyisi:)

Bune
01 Ocak 2016, 12:22

Benim taa ağustos eylül gibi yediğim bi radar cezası var, internette gözüküyor ama eve tebliğ edilen bişey yok, muhtarlıkta da yok ben ne yapmalıyım peki :)

Bu arada cezayı trafik memuru kesip makbuz verdiyse size onunla en yakın bankaya gidip %20 mi 30 mu ne indirimli ödeyebiliyorsunuz, internete düşmüyor polislerin yazdıkları. Ben de düşmesini bekledim o sırada erken ödeme günüm doldu ve 88 ödedim. (Plaka kapatmadan)

Ranay
01 Ocak 2016, 12:36
Benim taa ağustos eylül gibi yediğaim bi radar cezası var, internette gözüküyor ama eve tebliğ edilen bişey yok, muhtarlıkta da yok ben ne yapmalıyım peki :)

Bu arada cezayı trafik memuru kesip makbuz verdiyse size onunla en yakın bankaya gidip %20 mi 30 mu ne indirimli ödeyebiliyorsunuz, internete düşmüyor polislerin yazdıkları. Ben de düşmesini bekledim o sırada erken ödeme günüm doldu ve 88 ödedim. (Plaka kapatmadan)

evet doğudan polis elime verdi cezayı

MazhaRR
01 Ocak 2016, 13:36
2014'ün ağustos ayında ceza yedim bende(motorun üstünde kasksız oturduğum için) polis direk kesip verdi makbuzu ama hala ödemedim ne olmuştur sizce ne yapmam lazım af felan çıkar diye bekleyeyim mi?

Bune
01 Ocak 2016, 14:34
evet doğudan polis elime verdi cezayı

O zaman elinizde ceza makbuzuyla bankaya gidin indirimli ödeyin.

mgora
01 Ocak 2016, 15:20
Ptt'den ödedim ben bir seferinde cezayı.Bu arada canlı polisin :) kestiği cezalar ayrı bir yerde görülüyordu ama ödeme yapılmıyordu (Emniyetin sayfasıydı sanırım)