PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ekipman + Motor Alım (Yardım)

RyuujinJakka
31 Aralık 2015, 17:50
Öncelikle herkese mutlu yıllar. Motosiklet ve ekipman alıcam, acaba şimdi mi almalıyım yoksa beklemeli miyim? Fiyatlar hangi aylarda düşüyor yükseliyor? yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

MazhaRR
31 Aralık 2015, 19:13
Mutlu yıllar.Fuara gitme şansın varsa son gün indirim olur hemde ne istiyorsan denersin herşey olduğu için dükkan dükkan gezmezsin yoksa siteleri takip et(brn motor hariç) şimdiden bak isteğin ekipmanların fiyatına sonra "indirim yaptık" dedikleri zaman fiyatları karşılaştırırsın uygun gelirse alırsın.

gokberk6426
31 Aralık 2015, 19:16
merhaba ekipman fiyatlarinda pek degisiklik olmaz motomaxta indirim var hatta suan . bende motorumu almadim ama ekipmanlarim botum harici tam . bence ekipmanlarini tamamla yoksa cidden basindan saviyorsun fuari beklemeni oneririm zaten kis geldi :)

RyuujinJakka
31 Aralık 2015, 19:20
brn motor'a bakıyordum şuan fiyatlar gerçekten tuzlu. Fuarın sadece son günü mü indirim olur motosiklet de almayı düşünüyorum fuardan. @gökberk aynı motoru alıcaz sanırım :)

xLyTeR
31 Aralık 2015, 19:23
Fuar olayı nedir arkadaşlar? Cahil kaldım ben mazur görün beni yeniyim :)

MazhaRR
31 Aralık 2015, 19:32
brn motor'a bakıyordum şuan fiyatlar gerçekten tuzlu. Fuarın sadece son günü mü indirim olur motosiklet de almayı düşünüyorum fuardan. @gökberk aynı motoru alıcaz sanırım :)

Brn motor'dan daha pahalı bir yer varsa ben bilmiyorum öyle söyleyeyim sen anla :) Motosikletlerde indirim olmuyor diye biliyorum ama ekipmanlarda oluyor kask, mont, botlarda baya iyi fiyatlar arkadaşıma nolan n64'ü 650'den 510'a almıştık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:30 ----------

Fuar olayı nedir arkadaşlar? Cahil kaldım ben mazur görün beni yeniyim :)

Fuarda tüm markalar olduğu için herşeyi deneme şansın oluyor dükkan dükkan gezmiyorsun ve internetten alımlardaki riskede girmemiş oluyorsun, fuarın son günü indirim oluyor esnaftan alır gibi kaça olur, son ne olur gibi alabiliyorsun.

RyuujinJakka
31 Aralık 2015, 19:35
Fuara kesinlikle ekipman için gitmem lazım öyleyse. motomax'a baktım genellikle bilinmeyen markalar var, içime sinmedi indirim olmasına rağmen. İconun bütün modelleri onlarda var diye bakıyordum brn motor'a daha da açmam :) tavsiyeler için çok teşekkürler.

Darkfriairs
31 Aralık 2015, 20:34
@RyuujinJakka Fuarı beklemene gerek yok. Normal fiyatı 100 lira olan malzemenin etiketi 130 lira yazıp iteliyorlar. hiç bekleme.

xLyTeR
31 Aralık 2015, 20:39
Bu fuar nerde açılıyor ? Nasıl gideceğiz onları da açıklarsanız mutlu olurum. Saygılar :)

Darkfriairs
31 Aralık 2015, 21:37
@xLyTeR linki aşağıda paylaştım abicim.

http://www.motobikeexpo.com/

gokberk6426
31 Aralık 2015, 21:55

duke 200 cumusun sende :) . ikimiz birlesip indirim isteyelim bari :))

RyuujinJakka
01 Ocak 2016, 01:29
duke 200 cumusun sende :) . ikimiz birleşip indirim isteyelim bari :))

şu son fiyatlara alınacak motor değil fuarda iyi bir şey yapmazlarsa 2.el 2013-2014 abslilere yönelicem :)

gokberk6426
01 Ocak 2016, 01:57
şu son fiyatlara alınacak motor değil fuarda iyi bir şey yapmazlarsa 2.el 2013-2014 abslilere yönelicem :)

bende 2014 buldum yoksa 14 k para verilmez . gider 250 cc rossolusunu alırım 14 vercek olrusam . bakalım bende buldum bi 2. el eskişehirde kalırsa şubat ayına kadar alıcam yoksa istanbuldan naklıye felan ugrascaz. ama ikinci ele hiç güvenemiyorum motora ne olmuş nasil kullanılmış bilemiyorsun sonuçta

RyuujinJakka
01 Ocak 2016, 02:03
bende 2014 buldum yoksa 14 k para verilmez . gider 250 cc rossolusunu alırım 14 vercek olrusam . bakalım bende buldum bi 2. el eskişehirde kalırsa şubat ayına kadar alıcam yoksa istanbuldan naklıye felan ugrascaz. ama ikinci ele hiç güvenemiyorum motora ne olmuş nasil kullanılmış bilemiyorsun sonuçta

17 liraya da acıyorum 250cc motora, ama güzel kereta :) geçen sene böyle değildi fiyatlar euro dolar artınca alım gücümüz iyice düştü.

MazhaRR
01 Ocak 2016, 02:08
17 liraya da acıyorum 250cc motora, ama güzel kereta :) geçen sene böyle değildi fiyatlar euro dolar artınca alım gücümüz iyice düştü.

Benim bir abim 6 bin kmdeki rc390 nını satıyor bilginize

gokberk6426
01 Ocak 2016, 02:17
Benim bir abim 6 bin kmdeki rc390 nını satıyor bilginize
390 başlangıç motoru değil ben ilgilenemem mecbur :) . ama güzel makine hayırlı satışlar . ama bence 17 lira hakediyor ya o cbr 250 15 ise naylon lastikler abssiz haliyle bence ktm eder :)

MazhaRR
01 Ocak 2016, 02:23
390 başlangıç motoru değil ben ilgilenemem mecbur :) . ama güzel makine hayırlı satışlar . ama bence 17 lira hakediyor ya o cbr 250 15 ise naylon lastikler abssiz haliyle bence ktm eder :)

Ktm gerçekten başka bir güzel uzaydan gelipte arkadaşlık kurmaya çalışan biri gibi duruşu kalitesi özellikleri hepsinden ilerde

gokberk6426
01 Ocak 2016, 02:28
Ktm gerçekten başka bir güzel uzaydan gelipte arkadaşlık kurmaya çalışan biri gibi duruşu kalitesi özellikleri hepsinden ilerde

valla haklısın . bazıları hiç sevmiyor parasından dolayı ama bir kere alıyorsun sonuçta bence verilir . tabi şu vergiler olmasa yurt dışındaki gibi olsada şu paralara 600 lüklerin tartışmasını yapsak :)

MazhaRR
01 Ocak 2016, 02:39
valla haklısın . bazıları hiç sevmiyor parasından dolayı ama bir kere alıyorsun sonuçta bence verilir . tabi şu vergiler olmasa yurt dışındaki gibi olsada şu paralara 600 lüklerin tartışmasını yapsak :)

Bizim ülkeninde o yanı güzel bi motor alıyorsun ilk çıkınca mesela 20 bine iki sene biniyorsun 15-20 bin km de geri 24'e satıyorsun çünkü sürekli zam geliyor :)

gokberk6426
01 Ocak 2016, 03:01
Bizim ülkeninde o yanı güzel bi motor alıyorsun ilk çıkınca mesela 20 bine iki sene biniyorsun 15-20 bin km de geri 24'e satıyorsun çünkü sürekli zam geliyor :)

o artısıda var doğru =))

RyuujinJakka
01 Ocak 2016, 12:39

mazhar iyi açıklamışsın aynen öyle :) yatırırız deviririz yazık olur ya 250 duke'a, 2. el candır tabi temizini bulmak zor.

F54
01 Ocak 2016, 13:03
arkadaşlar ekipman almak için fuar da indirim olur diye beklemeyin çünkü olmuyor
biz geçen yıl takım alacaktım motoplus tan 40 tl bile indirim yapmadılar haberiniz olsun

RyuujinJakka
01 Ocak 2016, 13:18
arkadaşlar ekipman almak için fuar da indirim olur diye beklemeyin çünkü olmuyor
biz geçen yıl takım alacaktım motoplus tan 40 tl bile indirim yapmadılar haberiniz olsun

yazıklar olsun o zaman fuar demek indirim demek, bunlar sadece reklam için kullanıyorlar ayıp...

F54
01 Ocak 2016, 13:21
fuarda şöyle indirim var böyle indirim var dinlemeyin yalan yani..
adam gibi indirim dainese ve büse de vardı %40 iki takım alacaktık 3400 den 700 tl indirim yaptı tabi bizde o kadar para yoktu
ben sonra gidip büse mont aldım indirimli olmasa da

Thermosifon
01 Ocak 2016, 13:30
Arkadaşlar ben yazın lastikleri değiştireyim diyordum set olarak acaba fuar da bilindik markalar michelin gibi indirimi söz konusu olur mu? ona göre arabayla giderim taşıması var çünkü sonra onları :)

xLyTeR
01 Ocak 2016, 13:31
@xLyTeR linki aşağıda paylaştım abicim.

http://www.motobikeexpo.com/

Kıymetli kardeşim teşekkür ederim. Eksik olma.

MazhaRR
01 Ocak 2016, 13:39
Arkadaşlar ben yazın lastikleri değiştireyim diyordum set olarak acaba fuar da bilindik markalar michelin gibi indirimi söz konusu olur mu? ona göre arabayla giderim taşıması var çünkü sonra onları :)

Lastik markaları vardı ama indirim olur mu bilmiyorum birde önemli olan lastiğin tarihine bakmak lazım indirimli diye eski lastik almayın sonra.