PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dönüşlerin Kutsal Kitabi (eğitim tadında belgesel videosu)

gokberk6426
11 Aralık 2015, 17:50
youtubede eğitim videoları ızlerken karşıma çıktı . film - belgesel tadında çok hoş birşey .izleyin çok şey katıcağına eminim . ilk 20 dakikasını izledim bende hemen aklıma burası geldı paylaşıyım dedim :cherry:

https://www.youtube.com/watch?v=rC2Gb3JJD2Y

A.Türker
11 Aralık 2015, 18:06
Videolarda gördüklerinizi trafiğe açık yollarda uygulamayın. Kitaptan okuyarak motor sürülmeyeceği gibi video izlenerek de öğrenilmez.

gokberk6426
11 Aralık 2015, 18:14
Videolarda gördüklerinizi trafiğe açık yollarda uygulamayın. Kitaptan okuyarak motor sürülmeyeceği gibi video izlenerek de öğrenilmez.

henuz motorum yok zaten istesemde deneyemem :) . bence kisken dogru kismen yanlisn. motosiklet teorisini ve ntv nin surus becerileri kitaplarini okudum . cok fazla sey katti motosiklet hakkinda gorusum degisti anaa dedigim yerler oldu yani . ama tabiki hicbirsey uzman egitimin yerini tutamaz

Darkcity2000
11 Aralık 2015, 18:17
guzel videodur, temel teknikleri anlatir agirlikli olarak pist surusleri gorursun.. isin esprisi bilektedir der yazar orjinal adi twirst of the wirst (bilegin dansi) dir burada anlatilan konularin dayandigi ana kitaptir.. hersey gaz koluna baglidir..

Keoma
11 Aralık 2015, 18:32
Yavaş sür yeter

Traveler
11 Aralık 2015, 18:32
2-3 kere izlemişliğim vardır. Çok şey katar sürüşe ancak hepsini uygulamaya kalksanız bu ülkenin asfaltın da yere yapışırsınız. Avrupa falan olsa neyse. Virajın ortasın da bim poşeti var yav.. Temel mantığını kavra çok işine yarar.

gokberk6426
11 Aralık 2015, 18:39
guzel videodur, temel teknikleri anlatir agirlikli olarak pist surusleri gorursun.. isin esprisi bilektedir der yazar orjinal adi twirst of the wirst (bilegin dansi) dir burada anlatilan konularin dayandigi ana kitaptir.. hersey gaz koluna baglidir..

bu kitabi bulmaya çalışcam yarin bi d&r a sorucam bakalım baya ilgimi çekti kitap :)

Pisman
11 Aralık 2015, 18:45
kontra, viraj meselesini en iyi açıklayan video bu bence

Traveler
11 Aralık 2015, 18:45
Türkçe'si yok diye biliyorum o kitabın. Hatta Türkiye'de var mıdır orası da meçhul. Kitap yerine CSS'a gitseniz daha iyi olmaz mı?

gokberk6426
11 Aralık 2015, 18:47
Türkçe'si yok diye biliyorum o kitabın. Hatta Türkiye'de var mıdır orası da meçhul. Kitap yerine CSS'a gitseniz daha iyi olmaz mı?

affedersiniz css ne acaba biraz bilgilendirirmisiniz

Levent
11 Aralık 2015, 18:51
Güzel video, her yeni başlayanın bir kez paylaştığı cevher niteliğinde :)

Darkcity2000
11 Aralık 2015, 19:14
css : California SuberBike School.. Turkiyede artik yoklar..

Sepetçioğlu
11 Aralık 2015, 19:57
bu kitabi bulmaya çalışcam yarin bi d&r a sorucam bakalım baya ilgimi çekti kitap :)

Çok faydalı bir video, bence mutlaka izlenmeli :cat:

Kitabın Türkçesi mevcut, ben aldım.

http://www.dmyayincilik.com/BILEGI-BUKMEK-2-KEITH-CODE,PR-20.html

gokberk6426
11 Aralık 2015, 20:06
css : California SuberBike School.. Turkiyede artik yoklar..

egitimi kastetmis anladigm kadariyla eskisehirde buldum egitim veren yer ehliyeti aldiktan sonra gidicem bende :)

akbird
12 Aralık 2015, 10:53

4 bin tl eğitime ayıracak bütçen varsa gidilebilir tabiki CSS eğitimine. 2 senede bir geliyorlar diye biliyoum istanbula. :D

gokberk6426
12 Aralık 2015, 11:16
4 bin tl eğitime ayıracak bütçen varsa gidilebilir tabiki CSS eğitimine. 2 senede bir geliyorlar diye biliyoum istanbula. :D

500 tl bile cok geliyor ne 4000 i :)))