PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ybr 125 esd sorun

actros1
05 Aralık 2015, 20:45
selamınaleyküm arkadaşlar.2015 ybr var 3000km de.az önce turladım geldim.garajda motorun sesini dinlerken baktım devir saati dalgalanıyor.rölanti 1400devirdeykjen 1000e düşüyor.1400e çıkıyor.arada sallanıyor anlıycağınız.bir de çalışırken yağ çubuğunu çektim motor üflüyor ve elim yağ damlacıkları oldu.sıkıntı varmıdır?son sorunum motor ısındıktan sonraki kalkışlarda titriyor silkeliyor.çözümü nedir?cevaplarınız için saygılar

Canyassts
05 Aralık 2015, 20:53
Bendede spada anton var. Aynı sorunu bazen bende yaşıyorum fakat nedenini bilmiyorum :) takipteyim

Zuzuuw
05 Aralık 2015, 20:56
motor bitmiş, servise bırakıp değişim veya para iadesi isteyin. O motor 3 vakte kadar yağ yakmaya başlar ve elinde kalır.

actros1
05 Aralık 2015, 21:03
üstad ne diyon olabilirmi öyle bi şey?yağı tam motorun

TamGazDevam
05 Aralık 2015, 21:16
Zuzuuw isimli arkadaşımız kendi çapında troll yapmaya çalışmış birazcık o kadar.
Hocam bu devir saati olayına gelecek olursak elektrik aksamından kaynaklanan bir durum diye biliyorum o kadar takılacak bir sorun değil emin ol..
Son soruna gelecek olursak yani çok bir durum beklememek lazım 5-6 milyar vererek bu motorları alıyoruz son teknoloji beklemek her sıkıştırmadan sonra illa ki titreyecek :)