PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Plakayı görebilen varmı tam seçemiyorum !

barodi
27 Kasım 2015, 00:17
dün artçı ile saat akşam 19.35 sıraları cevizlibağ yol ayrımı e5 te giderken bir tane araba elinde cep telefonu sinyal yok hiç bişey yok , silme önümüzden geçip gitti. ben kullanmış olsaydım böyle bir şey söz konusu olmazdıda. artçım kullanınca kendisi acemi olduğu için , bundan sonra yok tövbe ettim bidaha vermem. Ancak suç artçımda değildi bu o.ç dedir. izleyin hakvereceksiniz zaten.
sizden ricam plakayı nasıl görebiliriz. videonun bir normal hali birde ağır çekimli olarak paylaşıyorum. plakayı bulabilirsek emniyete suç duyurusunda bulunucam.

https://www.youtube.com/watch?v=myB6XaYcLf8
Buda ağır çekimle yeniden düzenledim videoyu

https://www.youtube.com/watch?v=AhOWrufhqm0
not: videolar 1080 p dir

velizrsln
27 Kasım 2015, 00:21
yok göremiyoruz görebilicegimizi sanmıyorum ama videonun orjinal halini alıp yüklersen video ile uğraşanlar bişeyler deneriz boş zamanlarımızda

enable
27 Kasım 2015, 00:25
Arabaya dokunmadan zarar verilecek bişey olması lazım yumurta gibi, öncama atıcan gazlıcan, örneğin yani, yumurtayı sürekli yanımızda taşıyacak halimiz yok, var mı? İyi fikirmi? 6 yumurta koli tutacağı var mı :)
Geçmiş olsun, hızınızın düşük olması kurtarmış.

hakikiteker
27 Kasım 2015, 00:28
Görünmüyor da cidden kamera çekimlerinde olaylar yumuşuyor ya. Kendi çekimlerimden de izlediğim için farkı anlayabiliyorum ama bunun farkını bilmeyen adam izlese şunu gereksiz abartmışsın bile der. Yanlış anlaşılmasın adam tam bir mahlukat, anlayan çıksa da keşke şikayet edebilseniz. Abi bu arada sj4000 ile çekiyorsan 720 HD 60 fps daha canlı görüntü veriyor, hem de frame sayısı daha fazla olduğundan böyle durumlarda daha rahat ulaşırsın sonuca.

bpak
27 Kasım 2015, 00:36
Youtube kaliteyi mahvediyor. Ham video dosyasından belki tespit edilebilir. Upload.tc gibi sitelere upload ederseniz ben de tespit etmeye çalışırım plakayı.

kakare
27 Kasım 2015, 00:38
pc'den yapamadığım için söylüyorum ama şimdi denicem, daha iyi sonuca varıcaklar olabilir. O saniyelerden bitanesinin resmini alın 1080p' iken, aldığınız ekran resminin renk düzeni ile oynayın, ışığı kısın vs belki o zaman plaka netleşir.

meystuna
27 Kasım 2015, 00:39
Adobe Premiere proya at Parlaklığı 3-5 arasına getir ve kare kare oynat mutlaka çıkar slowmotion ayarını unutma ;)

gurkanerkan
27 Kasım 2015, 01:09
Kameranız hayırlı olsun.

ayzek
27 Kasım 2015, 01:19
Dun esimle gungorene gidiyorduk araba oyle silme gectiki bu biraz onune kirma gibi onun yaninda aynasi koluma carpti hizim 80 civariydi bu arabaya ek olarak sag seritte gitmeme ragmen yolun bos olmasina ravmen 1 kurye 1 scooter ci karaktersizler onlarda silme gecti amac ne bilmiyorum sola kaysam o anda gorecegiz ebemizi malesef boyle mal bi toplumumuz var

Fatiiiik
27 Kasım 2015, 01:23
gecmis olsun, yanliz adam acemi diyosun ama eldiveni yok abi, zaten acemi adam aman abi

cem_fb
27 Kasım 2015, 08:39
Gerçekten çok büyük bir olay atlamışsın, nasıl hayatta kaldın?

barodi
27 Kasım 2015, 09:15
Gerçekten çok büyük bir olay atlamışsın, nasıl hayatta kaldın?

Allah korudu

ATAdamZU
27 Kasım 2015, 09:25
sürekli yaptıkları için insanlık hali dalgınlıktır gibi yorumlar yapamıyacağım geçmiş olsun kardeşim 4 tekerlere sinyalin ne işe yaradığını umarım öğreticez

kurubuz
27 Kasım 2015, 10:38
O kadar sık karşılaşıyorum ki artık normal gelmeye başladı. Geçmiş olsun.

mchi
27 Kasım 2015, 10:53
Bu durumda sola donus oldugu icin sag seritten ilerlemek mi gerekiyordu?

Karalı
27 Kasım 2015, 11:02
Bu durumda sola donus oldugu icin sag seritten ilerlemek mi gerekiyordu?

yok ya firen yapıp yol verecen yada gaz açıp uzayacan üzerine çıkmasını beklemeyecen motoru süren arkadaş tecrübesiz biraz galiba yoksa gayet normal bir istanbul trafiği.

ZümeR
27 Kasım 2015, 11:05
Videoda oturduğun yerden aynı görüntüyü izlemek ile
motorun üzerinde o anı yaşamak farklı şeyler.

İzlerken o kadarda aman aman olaylık bir konu değil gibi geliyor.