PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Varmı Ümraniye KARABEKİR tarafından birileri bi akşam çay içelim tanışalım :)

eren3736
26 Kasım 2015, 14:16
Herkese selamlar sevgili motosiklet tutkunu arkadaşlar :bounce:

yaklaşık 3 aydır forumdayım 1 buçuk aydan beride motor kullanıyorum gördüğüm kadarıyla ümraniyede oturan çok var ama pek aktif değiller :) belkide kış geldiği içindir.
Ümraniye merkeze yakın oturan akşamları canı sıkılan varsa haber etsin çıkalım tanışmış oluruz :king:

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:15 ----------

Ses verin gençler 1 milyonluk ümraniyeden kimse yokmu ::ouups::

EthanHunt
26 Kasım 2015, 14:43
Herkese selamlar sevgili motosiklet tutkunu arkadaşlar :bounce:

yaklaşık 3 aydır forumdayım 1 buçuk aydan beride motor kullanıyorum gördüğüm kadarıyla ümraniyede oturan çok var ama pek aktif değiller :) belkide kış geldiği içindir.
Ümraniye merkeze yakın oturan akşamları canı sıkılan varsa haber etsin çıkalım tanışmış oluruz :king:

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:15 ----------

Ses verin gençler 1 milyonluk ümraniyeden kimse yokmu ::ouups::

Vay be 1 milyon oldumu ümraniye ;)

ergunbilgeha
26 Kasım 2015, 15:23
Merhabalar yeni konu acacaktim ama hazir umraniye konusu acilmisken acmiyim:) haftaya umraniyeden bir motor alacagim o cevrede guvenebilecegim bir motorcu vs varmi gosterip alayim

EthanHunt
26 Kasım 2015, 15:40
Merhabalar yeni konu acacaktim ama hazir umraniye konusu acilmisken acmiyim:) haftaya umraniyeden bir motor alacagim o cevrede guvenebilecegim bir motorcu vs varmi gosterip alayim

Honda marka ise db honda var canpark caprazında.
Başka bir marka ise sonduraktan aşağı inerken solda yaşar motor var. Bajaj bayii..
Konuyu açan arkadaş o tecrübeyi çok yeni yaşadı. Belki daha iyi bir yer biliyordur.

ferhatdm
26 Kasım 2015, 15:40
Merhaba ben ferhat site mahallesindeyim havalar iyiydi bu gün bozdu cay iceriz her zaman motorcu dostum

toseabul
26 Kasım 2015, 16:02
arkadaş şöyle güzel motorsikletli bi bayanda çıksa diyarbakırda oturan varmı? gelip bir cay icelim diye :D
o vakit motorla takla atardım :)=

macremmm
26 Kasım 2015, 16:07
hocam bende ümraniye çakmak mahallesindeyim daha motor almadım şubatı bekliyorum ama çay içelim derseniz arabam ile eşlik edebilirim size

eren3736
26 Kasım 2015, 16:28
Vay be 1 milyon oldumu ümraniye ;)

çekmeköy felan bölünmeden önce öyleydi ama şuan 700.000 civarında :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:19 ----------

db motor sadece hondaya bakıyor, yaşar motorda telefonda 50 tl fiyat çekince gitmedim .devlet hastanesinin orda bir tamirci vardı adam para istemedi ama ben 20 verdim. fakat adam haftaya kapatıyorum başka yere taşıncam dedi gerçektende kapattı. O bölgede bikaç yer daha biliyorum ama hiç gitmedim yorum yapamam

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:22 ----------

Merhaba ben ferhat site mahallesindeyim havalar iyiydi bu gün bozdu cay iceriz her zaman motorcu dostum

Aynen düne kadar çok güzeldi ama bundan sonra yağmurluymuş ,hava düzelince biraya gelsek fena olmaz daha çok kişi vardırda tanımıyoruz birbirimizi

ferhatdm
26 Kasım 2015, 16:44
Ben yillardir bu forumdayim çok aktif olmasamda yinede takip ediyorum iki teker cekiyo bizleri buraya ...bir çok arkadaşimiz var aslinda diger sohbet ortamlarinda ilceden olan arkadaslar ...mt olarak kan bagisina gitmiştim taksim meydana yillar once

eren3736
26 Kasım 2015, 16:57
hocam bende ümraniye çakmak mahallesindeyim daha motor almadım şubatı bekliyorum ama çay içelim derseniz arabam ile eşlik edebilirim size

çakmak baya yakın insallah en kısa zamanda motoruda alırsınız, bende tepeüstünde realde çalışıyorum :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:55 ----------

Ben yillardir bu forumdayim çok aktif olmasamda yinede takip ediyorum iki teker cekiyo bizleri buraya ...bir çok arkadaşimiz var aslinda diger sohbet ortamlarinda ilceden olan arkadaslar ...mt olarak kan bagisina gitmiştim taksim meydana yillar once

Zaten çok eski üyeliğiniz var belli, Bende görüyorum diğer konularda forumda felan ümraniyeden olan çok ama pek bi organizasyon göremedim kendilerini belli etmiyorlar :)

borana
26 Kasım 2015, 16:58
Cay varsa gelirim :)
Atasehirdeyim caylari soyleyin sekeri atin karistirmadan ordayim :)
Simitler benden...

something123
26 Kasım 2015, 17:11
Hava bozdu be ya ....

eren3736
26 Kasım 2015, 17:25
Cay varsa gelirim :)
Atasehirdeyim caylari soyleyin sekeri atin karistirmadan ordayim :)
Simitler benden...

Ooo işte sahalarda görmek istediğimiz motorcular :) çaylarda benden olsun :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:18 ----------

Hava bozdu be ya ....

Ve karamsar motorcular ..:farao:

Janne
26 Kasım 2015, 17:36
Tepeustu tarafından bende.ozelden numaralarinizi atarsanız whatsaplasiriz

ferhatdm
26 Kasım 2015, 17:38
Bende motoru biraktim bu gun yagmurdan kaçip tatli su motorculuguna geçtimm ☺

eren3736
26 Kasım 2015, 17:44
Bugün bende ilk defa yağmurda kullandım ön fren tutmuyordu :) ıslanınca böyle olması normalmi

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:41 ----------

Tepeustu tarafından bende.ozelden numaralarinizi atarsanız whatsaplasiriz

Bu hafta bi gün ayarlayıp sondurak civarında buluşalım bana hergün uyar

Hatta birazdan mesaim bitiyor tepeüstü realden ümraniye çarşıya doğru basıcam yol üstünde olan haber etsin :)

ergunbilgeha
26 Kasım 2015, 18:45
Alacagim motorda tepeustunde 250 cc. Çinli chopper yardimci olabilecek bir arkadas varsa valla cok sevinirim :)

ferhatdm
26 Kasım 2015, 18:46
Malum yağişda sürüş konusunda yenisin ekipmanlarin tam olsun dostum

berkcigdem
26 Kasım 2015, 18:58
oraya yakınım siz tarih ayarlarsanız gelirim.

eren3736
26 Kasım 2015, 19:41
O zaman şimdiden günü belirleyelim yağmur olmayan birgün mesela bu haftasonu gelirim diyenler burdan veya 539 877 66 62 den bana yazsın arkadaşlar

Zsrvc
26 Kasım 2015, 19:42
Ümraniye Atatürk mah. Havalar düzelsin bende gelebilirim.takipteyim

eren3736
26 Kasım 2015, 20:40
şimdilik küçük bi görüşme yapalım yaz gelince güzel geziler yaparız birlikte :)

biosferist
26 Kasım 2015, 21:52
çekmeköy merkezdeyim ama işim istiklal mahallesinde
mümkün olduğunda görüşelim

eren3736
26 Kasım 2015, 22:49
çekmeköy merkezdeyim ama işim istiklal mahallesinde
mümkün olduğunda görüşelim

gel kardeş watsaptan yazabilirsin az önce 4 kişilik grubu açtım isteyen numarama msj atabilir :)

macremmm
27 Kasım 2015, 08:09
Eren sen motor bakıyordun en son aldın mı ne aldın

eren3736
27 Kasım 2015, 08:38
Eren sen motor bakıyordun en son aldın mı ne aldın

Evet dostum mondal drift aldım 1 aydan fazla oldu

eren3736
01 Aralık 2015, 15:01
Başka bize katılmak isteyen yokmu gençler üsküdarlılarıda bekleriz :mrgreen:

YouSuffer
01 Aralık 2015, 15:08
cuma günü beyazıta gelin yok ümraniyede pek bişey :)

eren3736
01 Aralık 2015, 15:11

beyazıtı bilen var bilmeyen var ama ümraniye merkezi biryer :)

berkcigdem
01 Aralık 2015, 16:12

cuma günü işim olmaz ise gelirim :) hatta numaram vardı galiba sende.

eren3736
01 Aralık 2015, 16:20

Berk bizi sattın hemen :farao:

YouSuffer
01 Aralık 2015, 17:03

aynen ben yazıcaktım whatssaptan gene yazarım o gun :)

berkcigdem
02 Aralık 2015, 01:27
aynen ben yazıcaktım whatssaptan gene yazarım o gun :)

Yazarsan çok sevinirim cuma günü çünkü bu aralar işlerim yoğun kafa gidik vaziyetteyim unutmiyim.