PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Scooterim çalışmıyor yardım eder misiniz

m125znu
25 Kasım 2015, 20:30
Merhaba arkadaşlar scooterim 15 gün yattı çalısmıyo ne yapmam lazım farları ve gösterge ekranı çalışıyor ayak marşına basarken aynı anda fren ve çalıştırma tuşuna basıyorum olmuyo benzin göstergesi alt seviyede dipte ondan olabilir mi benzin alıp ekleyim mi içine

ulassscannn
25 Kasım 2015, 21:05
Eğer elle marş basıyorsa yokuş aşağı vurdurmayı deneyin belki güç zayıf geliyordur vs vs. Benzine de dediğiniz gibi bi el atın. Saçma belki ama aklıma geldi belki karbüratöre benzin gitmiyordur gazı biraz fazla açarak marş basın. ( Tamamen fikir olsun diye diyorum bildiğimden değil :) )

m125znu
25 Kasım 2015, 22:28
Hocam benzinciden 1 litre benzin alıp depoya döküp çalıştırsam olur mu acaba sence düzelme ihtimali nedir

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:07 ----------

Hocam motor ayaklıktayken normal indirdim tek marşta çalıstı sizce sorun nerdeymiş yeni benzin aldım şimdi ayaklıkta dururken de çalısıyo

olcayakgn
25 Kasım 2015, 22:29
Benzin deposunun kapağı açıkken bir çalıştırmayı dene ayrıca ayak marşıyla elektrik marşına aynı anda basmamalısın. Marka modelde yazabilirsen yardımcı olmaya çalışırım.