PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hiç böyle bir şey yaptınız mı ?

Nuansiyen
25 Kasım 2015, 20:13
Başına böyle bir olay gelen var mı yada ileride gurur duyabiliceginiz birşey yapan ?

https://www.youtube.com/watch?v=pD_GGuvAVYU&index=5&list=PLxQ2ZWjj5Isnk0mf938W_uq0KH1MvBbkI

beko12345
25 Kasım 2015, 20:16
Bence bunları yapıp, saklı tuttuktan sonra gurur duymalı insan kendisiyle.

Artık ihtiyacı olan birine yardım ederken bile her dakikasını çekip etrafta yayar hale geldik. Bence çok ama çok yanlış.

Hatta ve hatta öyle bir hale geldikki 2 arkadaş motosiklet sürerken birisi düştüğünde diğer arkadaş sırf ona yardım ettiğini göstermek etrafa iyiliğini yaymak için kamerasını açıp öyle gidiyor yerde yatan arkadaşının yanına.

Nuansiyen
25 Kasım 2015, 20:21
Bence bunları yapıp, saklı tuttuktan sonra gurur duymalı insan kendisiyle.

Artık ihtiyacı olan birine yardım ederken bile her dakikasını çekip etrafta yayar hale geldik. Bence çok ama çok yanlış.

Hatta ve hatta öyle bir hale geldikki 2 arkadaş motosiklet sürerken birisi düştüğünde diğer arkadaş sırf ona yardım ettiğini göstermek etrafa iyiliğini yaymak için kamerasını açıp öyle gidiyor yerde yatan arkadaşının yanına.

Gerçekten çok haklısın ama bizim burda motorcular = canavar . Herkesin öyle olmadıgını göstermiş oluyorlar birazda olsa

burak5353
25 Kasım 2015, 20:24
göstererek yapılan iyilik sov gibi resmen bi an aklıma ibrahim tatlıses in abi beni dövdüler dediginde seni pezevenklerin elinden ben aldım lafı geldi