PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motoinman - Yeni bir Motovlog

santo78
25 Kasım 2015, 19:45
Arkadaslar merhaba,

Ben Bangkok'ta yasiyorum ve Turkce motovlog yapiyorum. Imkanim oldugunda yada canim cektiginde video yapip yukluyorum. Ilklerden degilim ama sonuncuda olmayacagim :P

Eger videolarimi begenirseniz, lutfen abone olmayida unutmayin.

En son videomu'da buraya ekledim kanalima ordan ulasabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Sg4a_0EdMcM

barodi
25 Kasım 2015, 19:46
Arkadaslar merhaba,

Ben Bangkok'ta yasiyorum ve Turkce motovlog yapiyorum. Imkanim oldugunda yada canim cektiginde video yapip yukluyorum. Ilklerden degilim ama sonuncuda olmayacagim :P

Eger videolarimi begenirseniz, lutfen abone olmayida unutmayin.

En son videomu'da buraya ekledim kanalima ordan ulasabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Sg4a_0EdMcM

başarılar :cat:

santo78
25 Kasım 2015, 20:28
başarılar :cat:

Tesekkur ederim :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:48 ----------

Kanalima

https://www.youtube.com/channel/UCY4qgFgHbDDtzPG7P3oZPyQ

adresinden ulasabilirsiniz , 100 aboneden sonra kanal adini channel/motoinman olarak degistirecem 100 abone olmadan youtube buna izin vermiyor :)

YouSuffer
26 Kasım 2015, 09:57
başarılar kısa kısa şehir içi olaylar veya oradaki yaşama ait bilgiler versen öyle videolar çeksen bence baya tutar :)

biyeybaraküs
26 Kasım 2015, 10:32
takibe takip ,like a like ,atara atar ,gidere gider kazasız belasız

TAYFUNBORA
26 Kasım 2015, 11:34
Tebrikler abone oldum.İlgiyle takip edeceğim.Bangkok ta olman oldukça farklı:)
Benim kanalımda Tayfun Bora, Vlog değil ama videolar mevcut abone olmak istersen beklerim:cat:

santo78
26 Kasım 2015, 14:23
başarılar kısa kısa şehir içi olaylar veya oradaki yaşama ait bilgiler versen öyle videolar çeksen bence baya tutar :)

Tesekkur ederim , yil sonu nedeniyle islerim biraz yogun yeni yilda kisa kisa videolar yapacam degisik iceriklerde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:18 ----------

takibe takip ,like a like ,atara atar ,gidere gider kazasız belasız

hocam imzandaki kanal adresini youtube da aradim ama yok. Kanalin adini verirsen bakmak isterim.

AWESQME
26 Kasım 2015, 14:27
ooooo Bankok alırım bir dal :queen:

Orada hayat zor diye duydum merakla takip edicem videolarınızı.

İnsan İstanbul dışından motovloggerlar arıyor.

Ayrıca Amerika'da yaşayan başka birini daha takip ediyorum onada destek atın arkadaşlar.

Tek Tabanca: https://www.youtube.com/channel/UCqUposHCyUyEtvn6UtwjPqA/videos_or_overview?view=3590348041

santo78
26 Kasım 2015, 14:27
Tebrikler abone oldum.İlgiyle takip edeceğim.Bangkok ta olman oldukça farklı:)
Benim kanalımda Tayfun Bora, Vlog değil ama videolar mevcut abone olmak istersen beklerim:cat:

Tesekkur ederim , kanalin guzel abone oldum , bu arada 3rd person view olayinda kamerayi nereye sabitledin? Top case falanmi var arkada?

TAYFUNBORA
26 Kasım 2015, 14:32
Teşekkür ederim bende:)
Bu soruyu soran 500.cü kişisin:) Söyleyeylim nasıl yaptığımı.Selfi çubuğunu arka selenin tutma yerlerine plastik kelepçe ile sabitledim.Çekim yapmadığım zamanda çubuğu kısaltıyordum.Motorun uygunsa aynısını uygulayabilirsin.O açıdan bence çekim güzel oluyor:cat:

Tesekkur ederim , kanalin guzel abone oldum , bu arada 3rd person view olayinda kamerayi nereye sabitledin? Top case falanmi var arkada?

linkinpark20
26 Kasım 2015, 14:56
Bu soruyu soran 500.cü kişisin:) Söyleyeylim nasıl yaptığımı.Selfi çubuğunu arka selenin tutma yerlerine plastik kelepçe ile sabitledim.Çekim yapmadığım zamanda çubuğu kısaltıyordum.Motorun uygunsa aynısını uygulayabilirsin.O açıdan bence çekim güzel oluyor:cat:

hocam arada kardeşinin atarlı videolarını da bekliyoruz.

santo78
26 Kasım 2015, 14:57

Evet aci gercekten guzel ve insanin kendinide videoda gorebilmeside baska bir guzel :)

TAYFUNBORA
26 Kasım 2015, 15:05
Bir tane bomba gelecek yakında.Enduro ile:cat:

hocam arada kardeşinin atarlı videolarını da bekliyoruz.

santo78
26 Kasım 2015, 17:08

Kullandigin kelepcenin linki varsa gormek isterim :)

Seko
26 Kasım 2015, 18:51
Müzik çok kötü, izleyemedim. Manzara ve yollar çok güzel.

TAYFUNBORA
26 Kasım 2015, 18:59
http://urun.n11.com/ofis-makinesi-aksesuarlari/plastik-cirt-kelepce-25100mm-siyah-100-adet-P61912950?cid=604001&gclid=CIiVkZa7rskCFQ_gGwodTCcKMA

kendi basit ama çok iş gören birşey:)

Kullandigin kelepcenin linki varsa gormek isterim :)

Mitoqondri
26 Kasım 2015, 19:03
Hayırlı olsun başarılar. Videoda ki virajlı yollar çok güzel. O manzarayı, o güzel virajlı yolları izlerken daha sakin güzel müzikler seçmeniz daha iyi olacaktır. :)

Ayrıca ilk videonuzu izledim, konuşmalarınız kesik kesik ve bir akıcılık yok. Ona da dikkat ederseniz daha da izlenebilir olur.

Örneğin, Motorcu Muhabbetleri, Yeni America'da ki Vlogger Tek Tabanca gibi. :)

Abone olup destek vericem. :)

santo78
26 Kasım 2015, 20:28
Müzik çok kötü, izleyemedim. Manzara ve yollar çok güzel.

Genelde kendi dinledigim tarzda muzikleri koydum , tabii zevkler ve renkler tartisilmaz. Elektronik muzik seviyorum trance ve electro house tarzi seyler. Aliskin olmayana garip gelebilir yinede sagol zaman ayirip baktigin icin.

Mamba09
26 Kasım 2015, 20:38
herkes ters yoldan gidiyo lan