PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Part time kuryecilik. Ehliyetimi yeni aldım öğrenciyim.

REASON
25 Kasım 2015, 18:14
Ehliyetimi 1 hafta sonra emniyetten alıyorum. Okuldan 4-5 gibi geliyorum. Kuryecilik yapmak istiyorum merkezi bir yerdeyim çok iş var ama ben yeniyim motor sürmeyi biliyorum ama acemiyim. O olay nasıl olacak işe alırlarmı? Kendi motorumu almak için çalışmak istiyorum ne kadar para verirler?

hakikiteker
25 Kasım 2015, 18:18
Acemiyken kuryelik yapmaya çalışma bence, kendi sağlığın açısından.

Levent
25 Kasım 2015, 18:28
Zaten yapmayı denesene ilk günün sonun, ben gidip organizasyonlarda part time kayıt deskinde çalışayım hem sıcacık yemeği de var fln diyecektir zaten :D Tabi ölüp gitmezse:)

REASON
25 Kasım 2015, 19:10
Zaten yapmayı denesene ilk günün sonun, ben gidip organizasyonlarda part time kayıt deskinde çalışayım hem sıcacık yemeği de var fln diyecektir zaten :D Tabi ölüp gitmezse:)

Anlamadım?

avici
25 Kasım 2015, 19:24

Hmm bende hiç bir şey anlamadım, o zaman dans.

bulut59
25 Kasım 2015, 19:49
Renk!!!...

Levent
25 Kasım 2015, 20:17
Klavyenin otomatik duzeltmesi yuzunden meydana gelmis bir durum, ozur dilerim duzeltiyorum..

Zaten yapmayı denesende ilk günün sonunda, ben gidip gunluk organizasyonlarda part time olarak, kayıt deskinde çalışayım,hem sıcacık hemde yemeği de var fln diyeceksin zaten :D Tabi ölüp gitmezsen:)

bbatuhann
25 Kasım 2015, 22:07
abi bu basit bir iş değil anlayamadınız hala iş yaparken motor kullanmakla günlük hayattaki kullanım farklı mesleğin değilse tavsiye etmiyorum illa yapıcam dersende kurumsallaşmamış bir yerde yap lokanta dönerci falan :) saygılar