PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gidiyor Gönlümün Efendisi

caglar48
25 Kasım 2015, 16:23
Evet arkadaşlar bazı aksaklıklar yuzunden Duke390 motoruma bugun yarın veda ediyorum .. Ehlıyetıde kaptırdık 6 ay sonra ehlıyetı geri alacagım ıcın gene ufaktan hayaller planlar kurmaya başladım Duke390dan Ducati Monster696 ve Mt07 ye geçiş hakkındakı yorumlarınız neler olacak :thumleft:

ATAdamZU
25 Kasım 2015, 16:24
ehliyeti nasıl kaptırdın 6 ay acaba :D

Mengu16
25 Kasım 2015, 16:37
Nasıl kaptırdınız ehliyeti ? ben 2 bira içince eve yürüyerek zor dönüyorum :cherry: uykum geliyo. Yürüme ehliyeti olsa onu alacaklar.

caglar48
25 Kasım 2015, 16:46
Alkolden aldılar kontrol ıcın verdım 6 ay sonra alırsın dedıler :D

ATAdamZU
25 Kasım 2015, 16:49
alkollü binmeyin şu zımbırtıya o makas atan sinyalsiz kullanan 4 tekerlerden ne farkımız kalıyo sorarım size geçmiş olsun kardeşim umarım bidaha tekrarlamassın

AWESQME
25 Kasım 2015, 16:51
Bence önce kurallar dahilinde araç sürmeyi öğrenin ondan sonra motor hayallerinize devam edersiniz.

ZümeR
25 Kasım 2015, 16:55
Alkollü bir şekilde binip ehliyeti kaptırmayı göz alan kişi,
Ehliyetsiz binip ceza yemeyi yada kaçmayıda kolaylıkla göze alır kanaatindeyim..

yunusus
25 Kasım 2015, 17:02
http://i.hizliresim.com/JkXnLE.jpg (http://hizliresim.com/JkXnLE)

caglar48
25 Kasım 2015, 17:04
Motoru satma sebebım ehlıyetsız bınmemek ıcın olabılır mı acaba ? boş meydan sallayın :D

Levent
25 Kasım 2015, 17:05
Konu sapmasın 696 ve Mt07'nin kazaları daha şık ve gösterişli oluyor diye duydum :queen::queen::queen::queen::queen::queen:

DKN
25 Kasım 2015, 17:06
alkol alıp ehliyetini kaptıran adama selam bile vermem. bide bunu böbürlenerek gururla anlatıp artist artist konuşuyosa hiç sevmem

ayzek
25 Kasım 2015, 17:12
bence sen hiç bir taşıta sürücü olarak binme kendi hayatını hiçe sayıyor olman başkalarının hayatlarını önemsemiyor anlamına gelmez ben şu halimle 3 boğaz bakıyorum bana birşey olsa ne olur ne yaparlar hele alkollu biri gelip çarpsa ölsem mesela hoş kime anlatıyoruz kendini düşünmeyen adamın başkasını düşündüğü nerde görülmüş

AWESQME
25 Kasım 2015, 17:25
alkol alıp ehliyetini kaptıran adama selam bile vermem. bide bunu böbürlenerek gururla anlatıp artist artist konuşuyosa hiç sevmem

Bence arkadaş denebilecek en iyi şeyi demiş.

keremkrmn
25 Kasım 2015, 17:29
Gitsin ya bırak ;)Monster candır:cat: Sen onu hele bi al da gidip rakı balık yapıp kutlayalım unkapanında :bounce:

Levent
25 Kasım 2015, 17:31
Evet evet, bende bundan sonra verdiği selama ettiği kelama dikkat edeyim : ))))))))))))))

Gitsin ya bırak ;)Monster candır:cat: Sen onu hele bi al da gidip rakı balık yapıp kutlayalım unkapanında :bounce:

Ooo hacı rakı var ise olay başkalaşır:)

caglar48
25 Kasım 2015, 17:43
Forumumun yüce boşları yorumlarını yaptılar levent abı ve keremımın yorumları gayet mantıklı geldı bana içmeyen motorcu bizden degıldır :queen:

barodi
25 Kasım 2015, 17:45

DKN yine açık sözlü adam gibi adam
kardeşim lakin ergenlik çağındaki kardeşlerimize bu kadar kırıcı olmamalıyız genç insanların hata yapma oranları yüksektir.

caglar48
25 Kasım 2015, 17:50
DKN yine açık sözlü adam gibi adam
kardeşim lakin ergenlik çağındaki kardeşlerimize bu kadar kırıcı olmamalıyız genç insanların hata yapma oranları yüksektir.

En çok ben içtim en hızlı benım ::deliir:: Motorda ateş etcem sağa sola sılahla adamlık ogretcem herkese ::bira01::

gurkanerkan
25 Kasım 2015, 17:59
Ehliyeti kaptırmanız çok isabetli olmuş. Umarım rehablite merkezine de çağırıp alkollü iken araç kullanmanın zararlarını anlatan uzun makaleler yazmanızı isterler.

Sokollu
25 Kasım 2015, 18:00
Konu sapmasın 696 ve Mt07'nin kazaları daha şık ve gösterişli oluyor

Konuyu sen niye dert ediyorsun ki, adam kendi acti basligi trollemekle mesgulken :)

Yine de bir yorum birakayim ;

Mt 7 2 silindir alacagina Xj 6 al 4 silindir al, r6 blogu var hem :king:

caglar48
25 Kasım 2015, 18:02
Konuyu sen niye dert ediyorsun ki, adam kendi acti basligi trollemekle mesgulken :)

Niye uyandırdın kı adamları tatil gunumde trol yapıyordum bıraz mizahı olan anlıyordu zaten :)

gokberk6426
25 Kasım 2015, 18:03
niye bu kadar ustune gidiyorsunuzki olabilir bir iki bira icip eve gitmistir yolda durdurmuslardir sonucta araci orda birakip donulmezki sadece senaryo yazdim gecmis olsun mt7 de super makine ya :D

Levent
25 Kasım 2015, 18:03

Malzeme bizim Sikinti yok :P

something123
25 Kasım 2015, 18:09
oo rakı masası mı var çağlar:) beni de yazın!::friends:::friends:::friends:
içerim, ama ben düz yolda başı dönen sarhoşken hayattaa binemeem :) artçı kabul olunur moduna girerim hemen kaytarırım,
içen adamında arkasına binmem walla onuda solim... düştüm baya acıor kolum hala :)

ana konuya gelince,
ne monster ne mt otur oturdugun yere... izin verio muyuz bakalım? bi elini yuzunu yıka :P kaptın olayı ..
yok sana öneri o yuzden!

caglar48
25 Kasım 2015, 18:13
oo rakı masası mı var çağlar:) beni de yazın!::friends:::friends:::friends:
içerim, ama ben düz yolda başı dönen sarhoşken hayattaa binemeem :) artçı kabul olunur moduna girerim hemen kaytarırım,
içen adamında arkasına binmem walla onuda solim... düştüm baya acıor kolum hala :)

ana konuya gelince,
ne monster ne mt otur oturdugun yere... izin verio muyuz bakalım? bi elini yuzunu yıka :P kaptın olayı ..
yok sana öneri o yuzden!

2 artçı taksiyle gidelim en güzeli bana bu taksiyi lütfedermisiniz ? :rendeer:
Benımde yüzüm acıyor airbag etkisi galiba :flower:
Tamam ya almıyorum motor kızmayın hemen önce sizin rızanızı alayım sonra alırız bisiler ::sorcerer

Sokollu
25 Kasım 2015, 18:17
Forumumun yüce boşları yorumlarını yaptılar levent abı ve keremımın yorumları gayet mantıklı geldı bana içmeyen motorcu bizden degıldır :queen:

Bos dedigin adamlarin (bana gore forumun aktif ve duzgun mesaj yazan uyeleri kendileri) mesajlari ile bayagi bir begeni almis.

Trolleme denemen bana gore ;

WASTED :farao:

:mrgreen:

Bence önce kurallar dahilinde araç sürmeyi öğrenin ondan sonra motor hayallerinize devam edersiniz.

Alkollü bir şekilde binip ehliyeti kaptırmayı göz alan kişi,
Ehliyetsiz binip ceza yemeyi yada kaçmayıda kolaylıkla göze alır kanaatindeyim..

bence sen hiç bir taşıta sürücü olarak binme kendi hayatını hiçe sayıyor olman başkalarının hayatlarını önemsemiyor anlamına gelmez ben şu halimle 3 boğaz bakıyorum bana birşey olsa ne olur ne yaparlar hele alkollu biri gelip çarpsa ölsem mesela hoş kime anlatıyoruz kendini düşünmeyen adamın başkasını düşündüğü nerde görülmüş

yunusus
25 Kasım 2015, 18:17
Olm karikatürüm çok yerindeydi hiç fav almamış. Gidip kenarda üzülecem ben :D

caglar48
25 Kasım 2015, 18:21
Bos dedigin adamlarin (bana gore forumun aktif ve duzgun mesaj yazan uyeleri kendileri) mesajlari ile bayagi bir begeni almis.

Trolleme denemen bana gore ;

WASTED :farao:

:mrgreen:

Herkesin yanlış yaptığı şeyi sen doğru yaparsan; Herkesin yaptığı doğru, senin yaptığın yanlış olur // Dostoyevsky //

yunusus
25 Kasım 2015, 18:30
Yani şair burada diyorki siz kalabalık olabilirsiniz ama ben haklıyım.

Edit; bende gaza geldim diyorumki 'ben tek siz hepiniz ulen' :D

caglar48
25 Kasım 2015, 18:32

Karşımıza dunyaları aldık galiba dur dur yavaş çok gaza gelmedı 5 6 kişi bişeyiz :queen:

_oXXo_
25 Kasım 2015, 18:33
ciddimisiniz ?

cağlar alkollü kaza yaptın ve hala alkollu motora binecemmi diyorsun. ve arkadaşları ( !!! ) sizde bunu onaylıyormusunuz.

1 kere alkollü motora bindim artçım annemdi, biradar 1 ay yanıma gelmedi . o gün bugündür yarım bardak biradan sonra motora binmem. içelim mi olur hadi gidelim içelim. ama gelirken ticari taksi yada otobüs kullanın lütfen.

Sokollu
25 Kasım 2015, 18:34
Herkesin yanlış yaptığı şeyi sen doğru yaparsan; Herkesin yaptığı doğru, senin yaptığın yanlış olur // Dostoyevsky //

http://www.darkmeme.com/wp-content/uploads/memeone-memes/55185c94f4211.jpg

YouSuffer
25 Kasım 2015, 18:35
satarım xj6 ı sana martta buraya bırakıyımda yorumu dursun hany..::cheeeeer::xrock::

caglar48
25 Kasım 2015, 18:35
ciddimisiniz ?

cağlar alkollü kaza yaptın ve hala alkollu motora binecemmi diyorsun. ve arkadaşları( !!! ) sizde bunu onaylıyormusunuz.

1 kere alkollü motora bindim artçım annemdi, biradar 1 ay yanıma gelmedi . o gün bugündür yarım bardak biradan sonra motora binmem. içelim mi olur hadi gidelim içelim. ama gelirken taksi yada otobüs kullanın lütfen.

Yok abi motorla yapmadım arabaylaydım motora kesınlıkle alkollu bınmem arabada koruma var ama motorda yok bıde acıklama gereksınımı duymadım yazan kısılere arabayla gıtmek zorundaydım o yuznden bındım

YouSuffer
25 Kasım 2015, 18:37
ferhat naber? buluşuyoz mu yarın motolandde bi yağ değiştircem sonra akalım :queen:::puro::::xrock::

caglar48
25 Kasım 2015, 18:40
satarım xj6 ı sana martta buraya bırakıyımda yorumu dursun hany..::cheeeeer::xrock::

Mayısta gelıyor ehlıyet ehlıyetı ıslatırız :cat:

something123
25 Kasım 2015, 18:43
2 artçı taksiyle gidelim en güzeli bana bu taksiyi lütfedermisiniz ? :rendeer:
Benımde yüzüm acıyor airbag etkisi galiba :flower:
Tamam ya almıyorum motor kızmayın hemen önce sizin rızanızı alayım sonra alırız bisiler ::sorcerer

ah tabi, şu durumda taksi en dogrusu Çağlarcım :)
Biz kazazeeler.. Aynı gün hemde tey allam..

Motor için yaza vınn vınnn :)

Levent
25 Kasım 2015, 18:46

Baba sen içmeden de güzelsin bence hiç gerek yok :D

Mr.[T]
25 Kasım 2015, 19:09
Sen her ehliyet kaptirdiginda cc yukselticeksen seneye h2 ye talipsin kardo :)

caglar48
25 Kasım 2015, 19:11
;3775201']Sen her ehliyet kaptirdiginda cc yukselticeksen seneye h2 ye talipsin kardo :)

ehlıyetle alakası yok yukseltcektım zaten yaza dogru ehlıyet bahanesı oldu :)

Mr.[T]
25 Kasım 2015, 19:14
Valla kardo Allah korusun da kaza yapmak hele ki alkolluysen

Araba motor farketmez aman diyim.keşke icmeseydim keşke binmeseydim demenin bi anlami kalmaz Allah korusun dikkat et kendine sevdiklerini muhtemel 3. Şahislari da uzme

seta34
25 Kasım 2015, 19:46
Normal kotu seyler yazardim ama ben baska seyler kullanipta motora bindigimi hatirliyorum hatta basima bikeresinde bisey geldi yakin zamanda ondan sonra tovbe ettim kafam guzelken arac kullanmamaya, gecmis olsun aklin basina gelmistir umarim 👍

yunusus
25 Kasım 2015, 19:53
Baba sen içmeden de güzelsin bence hiç gerek yok :D

Aayyyy canııım o sizin güzelliğiniz :D :D :D olm sülfür gazı çarpıyor bence beni :D

toseabul
26 Kasım 2015, 17:53
2.sinde 2 sene ehliyetine el koyuyorlar mahkemede cabası bilgin olsun :)

Eagle7
27 Kasım 2015, 19:09
akbil al akbil en temizi :rendeer:

redlion999
27 Kasım 2015, 19:38
6 ay geçmiş olsun

http://cdncms.zaman.com.tr/2013/04/20/metrobus.jpg

Dersen ki para bol taksi tutarız.. O da bulunmuyor be canısı :pale:

caglar48
27 Kasım 2015, 20:39
6 ay geçmiş olsun

http://cdncms.zaman.com.tr/2013/04/20/metrobus.jpg

Dersen ki para bol taksi tutarız.. O da bulunmuyor be canısı :pale:

Sımdılık taksiyle idare ediyoruz malum ogrencı hayatı okul yakın gıt gel fazla yazmıyor iş guc yok bos bos takılıyoruz :D