PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mh drift custom yardım!!!

bekir060
24 Kasım 2015, 21:46
Merheba başlıkta belirttiğim gibi mh drift im var ve artık sıktı görünüşü. Ben bunu değiştirmek istiyorum gecen gün alton elbiseli adam ın kanalında gezenirken wanderwuff projesini gördüve motora hayran kaldım bende kendi motorumu mh driftimi onun gibi yapabilirmiyim beya aynısını yapabilirmiyim lütfen yardımcı olun benim için çok önemli

hakikiteker
24 Kasım 2015, 21:49
Niyet eder, maddi imkan da sağlarsan her türlü yaparsın ama ortaya çıkan şey ne kadar güzel olur tartışılır. Bu arada custom(özel) kelimesinin hakkını vermek ve aea'yı da usandırmamak adına sadece esinlenip orijinal bir şey yapman gerekir :mrgreen:

A.Türker
24 Kasım 2015, 22:09
Merheba başlıkta belirttiğim gibi mh drift im var ve artık sıktı görünüşü. Ben bunu değiştirmek istiyorum gecen gün alton elbiseli adam ın kanalında gezenirken wanderwuff projesini gördüve motora hayran kaldım bende kendi motorumu mh driftimi onun gibi yapabilirmiyim beya aynısını yapabilirmiyim lütfen yardımcı olun benim için çok önemli

para, zaman ve iyi bir usta gerekir. Geçenlerde bir forumdan bir arkadaşın dediği gibi motosiklet yap-boz değil. Şu başlığı incele;

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/156460-cin-motoru-hakkinda-benim-dustugum-hataya-dusmeyin-bi-bakin.html

bekir060
24 Kasım 2015, 22:09
Cevablarınız için saolun haklısınız custom kelimesinin hakkını vermek gerekiyor ama brn ilk olarak öyle bir görünüm vermeyi düşünüyorum yani yeterli bütçeyi ayarladıktam sonra aynısı yada cok benzeri yapılabilirmi mh drift üstünde 1-2 bin tl bütçe yeterli olur mu ? Ve iyi bir usta ustalık :)

ülgenhan
24 Kasım 2015, 22:26
"Aynısı" olması mümkün değil. Ama rat Bike diye artıran çıkan sonuçlara göre bişiler yapabilirsin.

s103r
24 Kasım 2015, 22:33
Yapsan Bile Güzel duracağını sanmam Biton para dökmen lazım lastık Okadar kaslı motor yapıp Bu lastıklerle Devam edersen protez bacaga benzer Biton iş çıkar başına boşver ufak tefek bişeler yap :)

bekir060
24 Kasım 2015, 22:47
Herkesi anlıyorum ama zevkler ve renkler tartışılmaz sizden istediğim ne kadar bütçeyle aynısı veya cok cok benzeri yapılır

Mengu16
24 Kasım 2015, 22:51
Böcek gözlü çiftli ön far var 60-70 lira bişey. Onu tak baya benziyo dediğin motora hem de ucuz :cherry:

beko12345
25 Kasım 2015, 00:27
Bence bu tarz motosikletlerde en önemli şey lastik kalınlığı.

Ufak cc de yapılan her türlü kesme biçme sırf lastiğin inceliğinden bile çok kötü gözüküyor bence.

Bence orjinal hali gayet güzel. 1-2 bin tl masraf yapmak drift için çok fazla bence. Ha 40-50 tl lik jant şeridi ne biliyim kafa değişimi vs olabilir ama 1-2 bin tl çok fazla bence. Motosikletinizin üzerine koyup başka bir motosiklet alın derim madem sıkıldıysanız.

Sonra satarkende 2 bin tl harcadığınız modifiyeyi 200 tl ekleyemezsiniz fiyata. Üstelik alıcısıda azalır.

EmrE_09
25 Kasım 2015, 01:06
Drift için şahsi fikrim kesinlikle değmez... hele bin-2bin tl masraf...

bekir060
25 Kasım 2015, 08:58
Anlaşılan parayı biriktirip yamaha fzs 600 fazer alacağız sonra onu custom yaparım heralde demi ? Öyle daha iyi
olur zaten wunderwaffe projesinde o motoru kullandı demi bide o motoru kullandıysa doğru biliyorsam yılını sölermisnz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:55 ----------

Ayrıca lastiği felan kalın yapamıyoruz demi driftte