PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trafik sigortası tavsiyelerine ihtiyacım var. yaş 23

kuyruk yagi
24 Kasım 2015, 15:27
Bugün bajaj boxer için 1019 tl sigorta fiyatı aldım. ilk motorum, istanbul'dayım, yaşım 23.

Tanıdığınız, önerebileceğiniz uygun bir adres var mı? 3000 liralık motora 1000 lira sigorta mı ödenir yazık günah ya.

ZümeR
24 Kasım 2015, 15:33
35 yaş üstü birinin üzerine al motoru kendi üzerine değil.
Mümkünse plakayı da küçük bir ilden tescil ettir.
En fazla 120 TL ödersin.

kuyruk yagi
24 Kasım 2015, 15:37
Motorun faturası benim üzerime ama ruhsat daha çıkmadı. Bu şekilde başka birisinin üzerine almam mümkün mü? Sadece faturayla?

VESPERA
24 Kasım 2015, 15:54
30 yaş altına her türlü yüksek çıkar. Anne babanın üzerine alabilirsen al, faturayla ilgisi olmaz diye düşünüyorum.

Birde hangi sigorta daha ucuz diye aramana gerek yok. Git bir sigorta acentasına onlar zaten tüm sigorta şirketlerinden teklif alıp sana iletiyorlar. Başka yere de gitsen fiyat aynı olur.

Arenli
24 Kasım 2015, 16:13
Sigortacılar kudurmuş maalesef. Geçen sene 109 TL'ye yaptırdığım motora 301 TL fiyat çıkardılar. Yaş falan fayda etmiyor. Sigortacılar zarar ettiği için böyleymiş. Zarar ediyorsan suistimalleri engelleyemiyorsun demektir. Zarar ediyorsan bu işi yapma başkası yapsın faturayı bana neden çıkartıyorsun. En kısa zamanda kamuoyu oluşturup bu işi çözmek lazım.

Fatihkjan
24 Kasım 2015, 16:25
Dostum bende istanbuldayim 23 yasindayim ilk motorumu 5 ay once aldim sigorta yaptirmistim anadolu sigortaydi orayada 800 tl 4 taksite yaptirmistim motor ybr 125 eger maddi olarak cok sikinti yoksa yaptir bi defaya mahsus kaza vs yapmazsan zaten fiyat gelecek yil yari yariya dusuyor

Tundzhay
24 Kasım 2015, 16:58
Dostum bende istanbuldayim 23 yasindayim ilk motorumu 5 ay once aldim sigorta yaptirmistim anadolu sigortaydi orayada 800 tl 4 taksite yaptirmistim motor ybr 125 eger maddi olarak cok sikinti yoksa yaptir bi defaya mahsus kaza vs yapmazsan zaten fiyat gelecek yil yari yariya dusuyor

yarıya düşmüyor. boşuna heyecan yapma..