PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DAİNESE MONT SEÇİMİ ! AVRO D1 - G.RACİNG D1 PELLE

M.Cankurt
24 Kasım 2015, 13:03
Herkeze iyi forumlar daha önceki konularımda da belirtmiştim motosikletten önce ekipman topluyorum kask seçiminde kararsız kaldıktan sonra AGV K5 almaya karar verdim ve aldım. Siz değerli abilerim kardeşlerimede bi sorum olacak.

DAİNESE NİN İKİ MONTU ARASINDA KARARSIZ KALDIM AMACIM DAHA KULLANIŞLI HANGİSİ İSE ONU ALMAK TABİ GÖRÜNÜŞÜNEDE ÖNEM VERİYORUM.

KARARSIZ KALMA SEBEP İM İSE DAİNESE AVRO D1 İÇ KISMINDA ASTARDAN ÖNCE ÇIKARTILABİLİR BİR YELEK OLMASI KIŞ AYLARINDA KULLANILMAK ÜZERE YAPILDIĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

BİR YANDAN İSE G.RACİNG D1 PELLE OLAN MONTTA İSE YELEK DİYE TABİR ETTİĞİM ÇIKARTILABİLİR BİR KUMAŞ YOK VE NERDEYSE BU İKİ MONT ARASINDA 200 TL GİBİ BİR FARK VAR SİZCE ( AVRO D1 ) ALMAYA DEĞERMİ. GÖRÜŞLERİNİZ BENİM İÇİN ÖNEMLİDİR.

(SAKIN YANLIŞ ANLAŞILMASIN AMACIM HAVA ATMAK VEYA KENDİNİ BEĞENMİŞLİK DEĞİLDİR.)

DAİNESE AVRO D1 :http://www.motosikletaksesuarlari.com/Dainese-Avro-D1-Leather-Kirmizi-Beyaz-Deri-Motosiklet-Montu_21630.html

DAİNESE G.RACİNG D1 PELLE : http://www.motosikletaksesuarlari.com/Dainese-Deri-Motosiklet-Montu-G-Racing-D1-Pelle-Siyah-Kirmizi_17362.html

IRau
24 Kasım 2015, 13:26
DAİNESE G.RACİNG D1 PELLE bendede var ama ben beyaz aldim hata ettim sakın beyaz alma siyah iyidir

VESPERA
24 Kasım 2015, 14:15
Sakın beyaz alma.

something123
24 Kasım 2015, 14:17
tabiiiisiiiii beyazlı olan yani avro olan superrr tatlı duruyor :)

ama kesinlikle siyahı al :) uzun sureli temiz iyi görünümle kullanırsın
aynısını bende bayanda arada kaldım,
siyahlısını aldım, beyaz pert oluyor..
Bu arada düştüm bu mont vardı ustumde ve suruklendim, hiç bişi olmadı..
bide ben 1350 TL'ye aldım.. hani esnaf indirimleri oluyor, dikkate almanı tavsiye ederim..

68charger
24 Kasım 2015, 14:55
Ben olsam AVRO D1 tercih ederdim.
Ama genellikle deri zaten iyi bir soğuk ve rüzgar koruması yapıyor ancak yinede kışın uzun süreli yol yapıyorsan astar destekli olan D1 tercih et derim.

Yoksa ikisi de şekil ve koruma bakımından benzer. Bende yakında almayı planlıyorum ve dediğim ancak benim favorim bu:

http://www.motosikletaksesuarlari.com/Dainese-Deri-Motosiklet-Montu-G-Racing-D1-Pelle-Siyah_17360.html

Levent
24 Kasım 2015, 15:09
200 Liraya acıma her gün deri mont almıyorsun ki... Sadece beyaz ve açık renkli olmasın, çöp kovası gibi gezersin ortalıkta :D

M.Cankurt
24 Kasım 2015, 15:16
tabiiiisiiiii beyazlı olan yani avro olan superrr tatlı duruyor :)

ama kesinlikle siyahı al :) uzun sureli temiz iyi görünümle kullanırsın
aynısını bende bayanda arada kaldım,
siyahlısını aldım, beyaz pert oluyor..
Bu arada düştüm bu mont vardı ustumde ve suruklendim, hiç bişi olmadı..
bide ben 1350 TL'ye aldım.. hani esnaf indirimleri oluyor, dikkate almanı tavsiye ederim..

TEŞEKKÜR EDERİM EVET BENDE BÜYÜK İHTİMAL AVRO ALACAGIM DEĞERLİ YORUMUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER :thumleft:

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:13 ----------

200 Liraya acıma her gün deri mont almıyorsun ki... Sadece beyaz ve açık renkli olmasın, çöp kovası gibi gezersin ortalıkta :D

BU AVRO DA OLAN HAFİF BEYAZ YERLERDEMİ OLMASIN SİZCE :) YANİ O DAMI KİRLENMESİ BAYA KOLAY YADA KÖTÜ DURUR

seta34
24 Kasım 2015, 15:21
Şu omuzdaki titanyum koruma mi her neyse, çok tirt bi malzemeden yapilmis bastirinca icine gocuyo :D

Levent
24 Kasım 2015, 15:29
BU AVRO DA OLAN HAFİF BEYAZ YERLERDEMİ OLMASIN SİZCE :) YANİ O DAMI KİRLENMESİ BAYA KOLAY YADA KÖTÜ DURUR

Bildiğin hint fakiri gibi olursun, benden söylemesi, bizim montlarda sadece dainese yazısı beyaz o bile kömür oluyor..

Şu omuzdaki titanyum koruma mi her neyse, çok tirt bi malzemeden yapilmis bastirinca icine gocuyo :D

Omuzlardaki sliderlar aleminyumdur. İçine göçmesi cok doğal. Titanyum korumaların üzerinde oluyor, onlarda bu modellerde mevcut değil, bunların koruması kompozittir.