PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ah Bu Köpekler :)

Asikurt68
23 Kasım 2015, 22:06
İyi akşamlar arkadaşlar bu akşam bi turlayayım dedim hızım yavaştı bi köpek çıktı kovaladı önümde çöp vardı dengeyi kaybettik yatırdık motoru grenajda uafk bi kırık oluştu maalesefki akşam saatlerinde ara yollarda çok dikkat edin arkadaşlar her an bi tehlike geleblir :):):)

snappy x
23 Kasım 2015, 22:09
arkadaşım neden köpeklerden bu kadr korkuyorsunuz,beni 5-6 köpek kovalıyor yavaşlıyorum bırakıyorlar kaçmaya çalışmayın önünüze çıksa bile ezmekten korkmayın.

Asikurt68
23 Kasım 2015, 22:12
o köpek daha önce kuzenimi teyzemi felan kovalayan bi köpek ordan bi ürperti oluştu üstümde bi anlıkta heyecan eklenince tamamdır

crocodill
23 Kasım 2015, 22:14
arkadaşım neden köpeklerden bu kadr korkuyorsunuz,beni 5-6 köpek kovalıyor yavaşlıyorum bırakıyorlar kaçmaya çalışmayın önünüze çıksa bile ezmekten korkmayın.

işte bu yüzden sayende tavuk yiyemicez yakında.Neslini kuruttun hayvanların hacı :queen:

hasmet
23 Kasım 2015, 22:23
Bize eğitimde köpeklere nasıl davranılması gerektiğini açıkladılar, hatta sınavda da soru olarak çıktı. Boşuna değilmiş demek ki. "Köpeğin zamanlamasını bozma" diye bir taktik uygulanıyor. Şöyle:

Seyir halindeyken size yaklaşan köpek gördüğünüzde önce yavaşlıyorsunuz. Hayvan da sizi yakalayacak şekilde hızını ve yönünü ayarlıyor. Tam yaklaştığı ve yakalayacağı anda tekrar hızlanıyorsunuz, ve geride kalıyor.

Asikurt68
23 Kasım 2015, 22:25
Bize eğitimde köpeklere nasıl davranılması gerektiğini açıkladılar, hatta sınavda da soru olarak çıktı. Boşuna değilmiş demek ki. "Köpeğin zamanlamasını bozma" diye bir taktik uygulanıyor. Şöyle:

Seyir halindeyken size yaklaşan köpek gördüğünüzde önce yavaşlıyorsunuz. Hayvan da sizi yakalayacak şekilde hızını ve yönünü ayarlıyor. Tam yaklaştığı ve yakalayacağı anda tekrar hızlanıyorsunuz, ve geride kalıyor.

virajdaydım + çakıllı bölgeydi birde kayma riskimde yüksekti :) Allah tan köpek geri gelip saldırmadı motor düştükten sonra

BlackGhost
23 Kasım 2015, 22:25
köpekler genelde motor sesine tepki veriyor,debriyaja çekili vaziyet gaz vermeden ilerlediğiniz zaman aval aval bakıyorlar ama ne zaman gaz verip ilerlersem arkamdan geliyorlar :) köpek görürsem böyle yapıyorum sıkıntı olmuyor.

hasmet
23 Kasım 2015, 22:28
virajdaydım + çakıllı bölgeydi birde kayma riskimde yüksekti :) Allah tan köpek geri gelip saldırmadı motor düştükten sonra
Geçmiş olsun. Köpekten de korkarım ben. Küçükken ısırdıydı, kuduz aşısı bile oldum...