PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bir gün sizde yolda kalabilirsiniz !!! ve bir maloğlu malllllll!!!

barodi
23 Kasım 2015, 20:19
dün eyüpe giden yolda e5 üzeri emniyet şeridinde bekleyen choper marka bir motosikletin zinciri yolda kopmuş .
allahtan eşi farketmiş yoksa çok feci olabilirdi allah korudu.

Bende nasıl yardım edebilirim diye sordum arkadaşa... ardından 2 motosiklet süren arkadaş daha geldi yardıma helal olsun :cat:

ben anlatmayayım gerisini videomda izleyebilirsiniz.
sesler rüzgardan ve araç seslerinden pek anlaşılmıyor. o yüzden hoporleri açınız.
13. dakikanın 11 .ci saniyesinde adama soldan dur işareti yapmama rağmen elimle kolumla :pr: her iki motosikletin 4 lüleri açık olmasına rağmen ,.........

gerisini siz tamamlayın ben bişey demiyorum.

Bu arada o 2 km lik yol bana 20 km gibi geldi.
not: video hd dir.

not2: benim artçıda mal gibi izliyor ulan artçısın madem bana yardımcı ol arkamızı koru uyarı yapsana .
halatı lastiğe bağlamasını biliyon :cherry::cherry: ölümümüze neden olacak :sunny:

not3: yanlış anlaşılmasın 600 ve üzeri racing motosiklet olsaydı eğer o kubanın yerinde , sanırım durmazdım. çünkü herkese yardım edilmez bu devirde. (racing lere ve sürücülerinin yüzde 90 ınına kılım arkadaş)
ekstra not: sözüm mt ailesinden ve meclisten dışarıdır.)
bonus not: good luck astalavista bebeğim :rendeer::rendeer::rendeer:

https://www.youtube.com/watch?v=m4Pef1smsrQ

snappy x
23 Kasım 2015, 20:33
halatı lastiğe bağlamak nedir lan asdfasdas:pr::queen:

c4gin
23 Kasım 2015, 21:03
lastiği halata dolamak olucak o :P

bahadircolak
24 Kasım 2015, 03:53
👍
Elinize saglik. 🙏

kakare
24 Kasım 2015, 04:35
valla helal olsun, bunu yapmaya da cesaret gerekirdi :) :cat:

Seko
24 Kasım 2015, 09:03
Superlight'ın ön maşa hafiften yamulmuştur.

Cavalry
24 Kasım 2015, 10:04
Ellerine sağlık üstad :cat:
Yalnız videoda güldüğüm çok şey oldu..
1 Kaskı çıkarınca eline kırbaç alıcan sandım :mrgreen:
2 Öndeki motorcuyu görünce Fred Çakmaktaşı anmadan edemedim.. :mrgreen:
3 Az kalsın senin çektiğin motor seni sollayacaktı neredeyse o an önce korktum sonra koptum :mrgreen:
Bir de senin artçıyı kasksız görsem tanımam.. Sabah sabah güldürdün eyvallah :cat:

something123
24 Kasım 2015, 10:27
oha şoktayım :) yuz yıl dusunsem aklıma gelmez vay...

ATAdamZU
24 Kasım 2015, 10:37
valla helal olsun bu yardımlaşmayı görünce yolda kalsamda problem değil güvenini veriyosunuz helal :D

movibiker
24 Kasım 2015, 10:54
barodi kral motorcusun valla helal olsun:cat:

keremkrmn
24 Kasım 2015, 11:00
Eline sağlık keşke her motorcu ark senin gibi yardımsever olabilse :) Buradan Linea'yı kullanana da slmlarımı yolluyorum.

capozzz
24 Kasım 2015, 12:11
Baba, yanlış anlama niyet çok güzel ama yapmayın şöyle şeyler. Senin şahsında mesela seni seviyorum da yani güzel güzel başlıklar açıyorsun, videolar eğlenceli vs. Ama (sırf sen de değil çoğunluk) her gün kendinizi sakatlayacak başka başka yollar arıyorsunuz :) Hacı artçı almak bile bir risk, onda bile biliyorsun adama iyice anlatmak lazım nasıl davranması gerektiğini. Siz 2 motoru bağlamışsınız, manevranız yok, iki motor da artçılı, iki motor da bilmem kaç yüz kg hani öyle ayakla kontrol altına alabileceğin 125 lik hafif aletler de değil. İğrenç trafiğin, her türlü manyağın arasına girmişsiniz. Allah korumuş da bir şeyler olmamış :) Allah korusun mesela biri dokunsa hep beraber yerdesiniz. Arkadakilere bir şey olsa, avukatlar bayılır her tarafı işin içine çekmeye, seni de sorumlu tutabilirler mahkeme mahkeme gezersiniz.

DKN
24 Kasım 2015, 12:49
siz daha iki elinizle bi motoru süremezken ben iki motor sürüp 3 artçı taşıyabiliyorum demiş

A.Türker
24 Kasım 2015, 13:16
Artçın olmasa sen o motoru da arka seleye alıp bantlardın :queen:

Bune
24 Kasım 2015, 14:31
Yanlış anlaşılma olmasın racing olsa durmazdım diyen barodi abimizin kullandığı motosiklet :)

http://cdn.yamaha-motor.eu/product_assets/2015/XJ6F/950-75/2015-Yamaha-XJ6-Diversion-F-EU-Competition-White-Studio-002.jpg

barodi
24 Kasım 2015, 14:34
Yanlış anlaşılma olmasın racing olsa durmazdım diyen barodi abimizin kullandığı motosiklet :)

http://cdn.yamaha-motor.eu/product_assets/2015/XJ6F/950-75/2015-Yamaha-XJ6-Diversion-F-EU-Competition-White-Studio-002.jpg

Xj6 ve serisi oldumu akan sular durur , aklım durur, ben dururum :cat:

oguzyamann
26 Kasım 2015, 01:07
Xj6 ve serisi oldumu akan sular durur , aklım durur, ben dururum :cat:

Hahah gece gece bakinirken rastladim konuya bu yorumu gördüm güldüm. Eyüp e cayini icmeye gelicektim barodi ama kismet olmadi bidahaki davetine artik. Bende r25 var ama bir sonraki motorum kismetse xj6 olucak bi gun oturup cay icersek fikir ve tavsiyelerini rica ederim saygilar sevgiler.

Zuzuuw
26 Kasım 2015, 01:38
Bu yardımsever ve meraklı halin başına inşallah bir iş açmaz. Eline sağlık, yine güldürdün.

Adamın karısını naptınız yav ? Göremedim ben bi daha ?

Bi başta var bi sonda, onu da başka bir motosiklete mi aktardınız ? :mrgreen:

profil fotonu her görünce aklıma Worms oyunu geliyor

http://www.blogcdn.com/www.joystiq.com/media/2008/01/sad-worm-no-online-0-nwf.gif

barodi
26 Kasım 2015, 02:54
Bu yardımsever ve meraklı halin başına inşallah bir iş açmaz. Eline sağlık, yine güldürdün.

Adamın karısını naptınız yav ? Göremedim ben bi daha ?

Bi başta var bi sonda, onu da başka bir motosiklete mi aktardınız ? :mrgreen:

profil fotonu her görünce aklıma Worms oyunu geliyor

http://www.blogcdn.com/www.joystiq.com/media/2008/01/sad-worm-no-online-0-nwf.gif
evet gelen hondaya bindi
worms :cherry::cherry:

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:52 ----------

Hahah gece gece bakinirken rastladim konuya bu yorumu gördüm güldüm. Eyüp e cayini icmeye gelicektim barodi ama kismet olmadi bidahaki davetine artik. Bende r25 var ama bir sonraki motorum kismetse xj6 olucak bi gun oturup cay icersek fikir ve tavsiyelerini rica ederim saygilar sevgiler.

her akşam ordayım .gündüzde ordayım .xj6 çok doğru secim r 25 ten sonra .saygılar bizden.