PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İş Dönüşü muhabbet [ Kaza anım ve hastane ortamı ]

superboycu
23 Kasım 2015, 12:23
Bu kadar basit olacağını sanmazdım , ama oluyor işte.

Ses kayıtını düzenli yapamadım cızıltı ve düşük ses var , yüksek seste izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=0_nzYY-tzEk

Yorumlarınızı bekliyorum.

A.Volkan
23 Kasım 2015, 12:41
Öncelikle ALLAH sana şifa versin kardeşim!Gayet samimi doğal ve güzel bir anlatım!

seta34
23 Kasım 2015, 12:44
Kaza nasil olmus diye 12 dkyi bosbos ileri sardim. Dinlemedim ama ne yapmaya calistigini anlayamadim yinede gecmis olsun

osis
23 Kasım 2015, 13:32
geçmiş olsun inş korumalırını en kısa sürede alırsın....

kazasız belasız sürüşler...

Mengu16
23 Kasım 2015, 14:22
Kaza nasil olmus diye 12 dkyi bosbos ileri sardim. Dinlemedim ama ne yapmaya calistigini anlayamadim yinede gecmis olsun
Aynen ben de öyle yaptım, yabancı olsa dislike verirdim ama forumdan diye yapmadım bu seferlik :cherry:

superboycu
23 Kasım 2015, 16:14
:) anım derken kaza anı sandınz galiba kaza anılarm demeye alıştım :) kaza nasıl olduğunu anlattım :)

CompanERROR
23 Kasım 2015, 16:24
Bilader yapmayın ya, tamam forumda takılıyoruz diye zamanımız değersiz değil ki. Tıklanmasını istiyorsan rica et tıklarız yada anlattığını belli et isteyen dinler. Gerildim ya çıkıyorum ben.

superboycu
23 Kasım 2015, 16:37
Kardeş izlensin diye sözcük hilesi yapmadım , Allaha şükürler olsun öyle hilelere kalkışmadım bu başlığı açerken hi bir kötü niyetim yok özellikle izlesinler diye kaza anı sanacağınız sanmıyordum.