PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 4000tl ye kadar motor tavisiyesi lütfen

ugurerkan
22 Kasım 2015, 19:06
merhaba arkadaşlar motor almak zorundayım araba iş yerine çok yakıyor kartımın limiti 4000tl
sıfır 2.el temiz olur sorun deil
aklımda cbf 150 var ama yinede alternatifler konusuunda yardımcı olurmusunuz

discovery 150s ve f'lere baktım f idare eder şekilde
haujio diye bi marka var suzuki alt yapılı. ama begenmedim zayıf duruyor. sizce ne almalıyım birde daha yüksek taksitle alma imkanım varmı tecrübeleri beklemekteyim iyi forumlar

idmanyurdu
22 Kasım 2015, 19:15
cbf 150 al yada ybr 125 hangisi hoşunuza giderse.

Darkcity2000
22 Kasım 2015, 19:25
kuba superlight , falcon freedom a bakin en azindan paketci motorlarindan farkiniz olur..

HAZZILHAR
22 Kasım 2015, 20:04
Böyle bütçelerle alacağınız motosikletleri 4 mevsim ve her koşulda kullanmak kolay değildir. Sırf yakıt masrafı az olsun diye motosiklet alınmaz. Onun da MTV'si, kaskosu, zorunlu trafik sigortası, arızası ve bakımı var. Ayrıca yazlık ve kışlık korumalı montlar, korumalı pantolon veya dizlikler, yazlık ve kışlık eldivenler, kask, yağmurluk, yazlık ve kışlık korumalı bot gibi bir sürü masrafınız daha olacaktır. Onun yerine o parayla arabanıza LPG taktırırsanız sizin için daha mantıklı olur.

İlle de motosiklet alacağım diyorsanız parçası ucuz markalardan Bajaj, TVS, Kanuni ve Mondial'in sitelerinden kendinize uygun motosikletleri "fiyatlarını da görebileceğiniz" şekilde araştırınız.

ugurerkan
23 Kasım 2015, 14:50
cbf 150 al yada ybr 125 hangisi hoşunuza giderse.
teşekürler

kuba superlight , falcon freedom a bakin en azindan paketci motorlarindan farkiniz olur..
kubaya bakıyım ben bi

Böyle bütçelerle alacağınız motosikletleri 4 mevsim ve her koşulda kullanmak kolay değildir. Sırf yakıt masrafı az olsun diye motosiklet alınmaz. Onun da MTV'si, kaskosu, zorunlu trafik sigortası, arızası ve bakımı var. Ayrıca yazlık ve kışlık korumalı montlar, korumalı pantolon veya dizlikler, yazlık ve kışlık eldivenler, kask, yağmurluk, yazlık ve kışlık korumalı bot gibi bir sürü masrafınız daha olacaktır. Onun yerine o parayla arabanıza LPG taktırırsanız sizin için daha mantıklı olur.

İlle de motosiklet alacağım diyorsanız parçası ucuz markalardan Bajaj, TVS, Kanuni ve Mondial'in sitelerinden kendinize uygun motosikletleri "fiyatlarını da görebileceğiniz" şekilde araştırınız.

ekipmanlarım var şuan motor kullanmaktayım ancak çalındı gerçi geri buldumda kullanılacak durumda deil zaten satmayı ve seviye yükseltmeyi düşünüyordum çalınma olayı tuz biber oldu

HAZZILHAR
23 Kasım 2015, 14:55
teşekürler

kubaya bakıyım ben bi

ekipmanlarım var şuan motor kullanmaktayım ancak çalındı gerçi geri buldumda kullanılacak durumda deil zaten satmayı ve seviye yükseltmeyi düşünüyordum çalınma olayı tuz biber oldu

Çok geçmiş olsun. Bilmiyordum. Eski motosikletinizi yedek parça haline getirip, eğer bütçenizi de aşmıyorsa aynısından almanız da yararınıza olabilir. Hayırlısı neyse o olsun.