PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yorumsuz

tifosipod
22 Kasım 2015, 12:55
http://www.ntv.com.tr/video/turkiye/e-5te-olumle-dans,fji2xpuMkUKyLBNYrO56XA

AWESQME
22 Kasım 2015, 13:03
Çeken polis değil mi neden müdahale etmiyorlar??? Neyi bekliyorlar ölmelerini mi?

sweetblood
22 Kasım 2015, 13:12
Spacyle teker yapıyor adam
bi de imkanı olsa kuvvetli bi motor bulsa uçurcak demek ki

snappy x
22 Kasım 2015, 13:14
işte benim yetiştirdiğim gençler !! hanginiz spacy ile bunu yapabilir:)

hakikiteker
22 Kasım 2015, 13:18
Bunların önünde mesafe var en azından, taksi daha fena dans ediyor bence :mrgreen:

Tige-R
22 Kasım 2015, 13:18
Çeken polis değil mi neden müdahale etmiyorlar??? Neyi bekliyorlar ölmelerini mi?

Polis değil haber ajansı

AWESQME
22 Kasım 2015, 13:25
Polis değil haber ajansı

Bana sivil gibi geldiler.

seta34
22 Kasım 2015, 13:32
cilgin paketci otobani costuruyor

josepth_o6
22 Kasım 2015, 13:36
işte benim yetiştirdiğim gençler !! hanginiz spacy ile bunu yapabilir:)

Snappy x üzgünüm ama sen sadece bu genclerin ögrencisi olabilirsin. Gitte sana biraz ders versinler teker yapma konusunda

Taner YILMAZ
22 Kasım 2015, 14:15
Ben tehlike göremedim..

Tige-R
22 Kasım 2015, 14:27
Bana sivil gibi geldiler.

DHA yazıyor videoda.Haber ajanslarının da telsizleri oluyor o sesten bunu çıkardıysan.Polis çekmiş olsa dha yazmaz ya da devltein haber ajansıysa AA yazardı.Yani ben öyle biliyorum en azından.

ybalci
22 Kasım 2015, 14:31
Makas yapan taksiye ne demeli?

Zuzuuw
22 Kasım 2015, 15:17
Gençlerin elinde imkan yok imkan.

Adam paket çantalı spacy ile 2 km teker yaptı, vereceksi böyle gençlere imkanı, CBR 600 ile uzaya çıkar bu pecemenkler :)

weirdo1
22 Kasım 2015, 17:31
Taksi daha tehlikeli geldi bana.

berkcigdem
22 Kasım 2015, 17:44
gençler eğleniyordu...

Sokollu
22 Kasım 2015, 18:33
Ben tehlike göremedim..

Altındaki motor, üzerindeki eksik ekipman beni ilgilendirmez.

Ama e5'te teker deneyen adam, motosiklet üzerinde cep telefonunu çıkaran adam isterse Rossi olsun, benim için tehlikelidir.

O dangalak akrobasi hareketi yapacak diye, sonuçlarına ben katlanmak zorunda değilim. Nice yiğitler (!) gördük, kaldırdığı tekeri yere koyamayan milleti korkutacağım diye sıfır geçerken aynasını sıyıran.

Paket çantalı Spacy de olsa r1 de olsa ben trafikte yeterince 4 tekerlilerin hatasını önizlemeye çalışıyorken, motorcuların "yollar benim değil mi" kafasını çekmek zorunda değilim.

Tequ
22 Kasım 2015, 18:41
Valla helal olsun takdir ettim.

linkinpark20
22 Kasım 2015, 18:47
oha ya skuterla nasıl teker yapıyorlar.

coogle
23 Kasım 2015, 00:21
DHA yazıyor videoda.Haber ajanslarının da telsizleri oluyor o sesten bunu çıkardıysan.Polis çekmiş olsa dha yazmaz ya da devltein haber ajansıysa AA yazardı.Yani ben öyle biliyorum en azından.

gazeteciler olay mahaline polisten hatta bazen ambulanstan önce gider. peki bu nasıl olur hiç düşündünüz mü?
kaza anında insanlar eğer yaralı veya ölü varsa ilk polisi ararlar.

polis de olay mevkine en yakın ekibi telsiz yardımıyla olay mahaline yönlendirir.

gazeteciler özellikle dha, iha personeli bu işi çok yapar, sürekli olarak polis telsizi dinlerler.
olay mahalini öğrenip polisten bazen ambulanstan önce olay mahaline giderler.
anti parantez polis telsizi dinlemek suç değildir, basit bir telsizle yapılacak ayarlarla pekala siz de polis telsizi dinleyebilirsiniz.

görüntüyü dha muhabirleri çekmiş. muhtemelen şans eseri denk gelmişler başka bişey mümkün değil.

Nikkfurie
23 Kasım 2015, 01:49
adamlar ilk defa böyle birşeyle karşılaştıkları için habercilik yaptık sanıyorlar...youtube da bunun gibi binlerce video var

haber saatini doldurmak için kullanalım bunu demişler,yapılan tehlikeli ama memleket elden gidiyormuş gibi sunmaları saçmalık..
dertleri kimsenin can güvenliği falan değil..

A.Türker
23 Kasım 2015, 01:59
Spacyle teker yapıyorlar helal olsun. Tehlikelik bir durum yok gece vakti nispeten boş yol. İmkanınız olsa sizde yaparsınız ama teker yapmayı bilmediğiniz için kızıyorsunuz. Motor sürmeyenlerin motora kızması gibi. Gavur yapınca ağzınızı açıp anaa stunt lan bizimkiler yapınca apaçi.

Sokollu
23 Kasım 2015, 02:08
Spacyle teker yapıyorlar helal olsun. Tehlikelik bir durum yok gece vakti nispeten boş yol. İmkanınız olsa sizde yaparsınız ama teker yapmayı bilmediğiniz için kızıyorsunuz. Motor sürmeyenlerin motora kızması gibi. Gavur yapınca ağzınızı açıp anaa stunt lan bizimkiler yapınca apaçi.

Bizimkiler dediğin bunlarsa evet, teker yapmayı bilmediğim için kızıyorum, gavur yapsın ama bu KEKOLAR yapmasın.

Böyle adamlarla trafikte karşılaşınca da "helal olsun" diyebilecek misiniz acaba ?

Otomobil sürücüsü telefonla uğraşıyor diye ortalığı aleve vereceğiz , adam Spacy ile tekerden inip cebinden telefonunu çıkarıp uğraşınca " helal, yol boş zaten bir şey olmaz."

Feshane'de kuryenin üzerinden ezip geçen Evo sürücüsü de aynı şeyi söylemişti ;

- Yol boş zaten, görmedim, duramadım.

keremkrmn
23 Kasım 2015, 10:00
Bunun gibi bir sürü var, kendileri genelde akşamları caddebostan sahil civarlarında oluyor. S virajında ki parkta aynı hareketleri polis varken bile yapıyorlar. Fazla takılmamak lazım..

dejavoo
23 Kasım 2015, 10:36

Yol nasıl boş?Videonun sonunda trafiği gösteriyor, pek sakin bir trafik değil.Teker yapmayı da genelde diğerlerine gösteri olsun amacıyla yapıyorlar.

ZümeR
23 Kasım 2015, 10:40
Trafik normal, yaptıklarıda normal netice genç adam adrenalin lazım. Sürekli git gel taşı indir bindir nereye kadar ?
Altındaki motorla tekere geliyor adam yetenek ister bu.
Tebrik etmek lazım

MD.Murat
23 Kasım 2015, 11:18

neden böyle düşünüyorsunuz ki? herkes sizin düşündüğünüz gibi aşağılık kompleksi ile mi yaşıyor zannediyorsunuz?
yabancı stuntunu e5 de yapmıyor.
topluyor etrafına kalabalığı şovunu yapıyor.
bu adamlar trafiği tehlikeye atıyor.
arkasından giden araba olsan , adam düşünce üstünden geçsen ceza almadan kurtulacağını düşünüyor musun?
neden peki? bir gereksiz kendini öldürdü diye içerde sen neden yatasın?

Taner YILMAZ
23 Kasım 2015, 22:41

Bu yorumun altına imzamı atıyorum..