PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi eğitimi önerirsiniz? (Racing)

bladekardes
22 Kasım 2015, 11:42
Merhaba arkadaşlar,
Dün konu açmıştım motor alacağımla alakalı, Honda CBR250'ye karar verdim.
Honda eğitim kurumunu biraz inceledim.
Güvenli Sürüş 1, Güvenli Sürüş 2 ve Güvenli Sürüş 3 eğitimlerini almak istiyorum.
Sizce seçtiğim kurum iyi mi, eğitimler doğru mu?
Ve bunun yanında ben oraya CBR250R'ım ile gideceğim, CBF ile kullandıracakları yazıyor. Ben kendi motorumda eğitim istesem olumlu bakarlar mı?

kivancern
22 Kasım 2015, 11:50
Gs 1 ve 2 de cbf 150 ile egitim 3 ve 4 de ise cbf 1000. Kendi motorunuzla egitim alamassiniz.

Egitimleri de siddetle tavsiye ederim

Darkcity2000
22 Kasım 2015, 12:00
CSS California SuperBike School
istanbulda 750 euro.. hondadan sonra buraya git eger racing in hakkini vereceksen..

kivancern
22 Kasım 2015, 12:11
CSS California SuperBike School
istanbulda 750 euro.. hondadan sonra buraya git eger racing in hakkini vereceksen..

Css kapandi hocam..

AWESQME
22 Kasım 2015, 12:52
Honda en eski ve en iyi kurslardan biri. Kesinlikle git. Hangi motor olursa olsun sana çok şey katacaklarından emin ol.

bladekardes
22 Kasım 2015, 13:35
Honda en eski ve en iyi kurslardan biri. Kesinlikle git. Hangi motor olursa olsun sana çok şey katacaklarından emin ol.

Teşekkürler hepinize, kendi motorumla eğitim alsam çok iyi olacaktı. :(

AWESQME
22 Kasım 2015, 13:51
Teşekkürler hepinize, kendi motorumla eğitim alsam çok iyi olacaktı. :(

O eğitimi aldıktan sonra CBR 250R ı havada karada kullanırsın :)

metinkilic
22 Kasım 2015, 14:07
Kendi motorunla eğitim almaman daha iyi. Zira eğitimde gösterilen hareketleri yaparken bazen düşme ve devrilme oluyor. Kendi motorunla düşmek zaten istemezsin. Ayrıca, kendi motorunla gidersen düşmemek adına daha dikkatli olacaksın o zamanda limitlerini göremeyeceksin. Mutlaka eğitime gidin ve hatta düşün. Çünkü o düşme sonucunda yanlışlarınız beyninize öyle bir kazınıyor ki bir daha aynı hatayı yapmıyorsunuz.

bladekardes
22 Kasım 2015, 16:23
Süper yorumlar, teşekkürler. :)