PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LPGli Motor

Sepya
22 Kasım 2015, 01:53
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kanuni-lpg.li-motorsiklet-246264284/detay

Böyle bir ilana denk gelip paylaşmak istedim,yurdumun insanı tabiri sanırım buradan ortaya çıkıyor. Aslında mantıklı bir fikir kaliteli metal bir topcase ile gizleyebilseymiş hem güvenlik açısından hem görünüş açısından güzel olurdu

sagat
22 Kasım 2015, 02:26
resmen canlı bomba.

AWESQME
22 Kasım 2015, 02:33
Kesinlikle katılıyorum tam bir canlı bomba!!! :queen:

gokberk6426
22 Kasım 2015, 04:10
kaliteli bisey yapilsa aslinda mantikli uretici firma uretse guzel olur hesapli olur :₺
g

berkcigdem
22 Kasım 2015, 04:18
kaliteli bisey yapilsa aslinda mantikli uretici firma uretse guzel olur hesapli olur :₺
g

istediğin kadar kaliteli yap bir kazada başına gelebilcekleri düşün.sürtünme ile neler olabilceğini. f16 pilotunun düğmeye bastığı andaki gibi havaya uçmaya başlarsın.

ayrıca bunu başka bir arkadaş bu forumda paylaştı yanlış hatırlamıyorsam kırmızı hondanın bir motoruydu.

gokberk6426
22 Kasım 2015, 04:33
istediğin kadar kaliteli yap bir kazada başına gelebilcekleri düşün.sürtünme ile neler olabilceğini. f16 pilotunun düğmeye bastığı andaki gibi havaya uçmaya başlarsın.

ayrıca bunu başka bir arkadaş bu forumda paylaştı yanlış hatırlamıyorsam kırmızı hondanın bir motoruydu.

depo gibi olucak zaten o depo gibi bi yere o derece hasar olursa normal benzin deposuda ayni skeilde patlar diye tahmin ediyorum. ama guvenlik olucak arabalardada bagajda ezilebilir sonucta :) bence kotu fikir degil guvenlik sorunlarini cozerlerde

sedat_57
22 Kasım 2015, 07:56
Bu millet ezbercidir istediğin kadar güvenilir hale getir vatandaş dedimi bi kazada patlar tamam bitti..once görüşleri güvenli bi yere almak lazım

goreny
22 Kasım 2015, 11:39
Benim arabada iki senedir sirali sistem lpg var memnunum benzinden az yakiyor fena degil ama stabilizasyon sorunu var benzinde kullandigim arac nerde lpg de kullandigim arac nerde...benzindeyken gaz tepkimeleri ani oluyordu gazdayken gec..devir saati bazen dalgalaniyor..benzindeyken sabahlari tek marsta calisiyordu..gazdayken biraz naz yapiyor..

En ufak sesi problemi kafaya takan biriyseniz lpg den uzak durun...zaten motosiklet daha ne kadar az yakabilirki..bence motosiklette lpg cok saglikli degil..mecbur kalmazsam bi daha lpg li araca asla bulasmak istemiyorum.

Cavalry
22 Kasım 2015, 12:31
Forumda activa ya lpg takan arkadaşlar vardı daha önceden ama ne olursa olsun bana güvensiz ve mantıksız geliyor..

serdar1547
22 Kasım 2015, 12:58
lpg kazanı öyle ufak darbelerle patlayacak bir kazan değildir, bunu patlatacak kadar darbeye maruz kaldığınızda zaten o kazadan sağ çıkmanız çok zordur, lpg li araçlarda yanma konusunda her zaman benzindekinden daha güvenlidir, benzin hortumu delindiği anda yanmaya başlarsınız ama lpg de hortum delinse de kesiciler devreye girer ve gazı keser, arkadaş bence süper bir şey yapmış, kazanı da çanta içine gizleseymiş on numara bir iş çıkarırmış.