PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ist avr usta onerisi. motor gostermek icin

feti_can
02 Kasım 2015, 20:50
Arkadaslar benelli tnt 250 sini satan bi arkadasla prensipte anlastik. Motor 6000 km de.
Isinin ehli motoru gosterebilecegim onerebileceginiz bi usta var midir?

Erdost
05 Kasım 2015, 09:09
Altın Elbiseli Adam'ın ustası Levent usta Maslak Atatürk oto sanayi de bildiğim kadarıyla, onlara gösterebilirsin.

YouSuffer
05 Kasım 2015, 11:19
Altın Elbiseli Adam'ın ustası Levent usta Maslak Atatürk oto sanayi de bildiğim kadarıyla, onlara gösterebilirsin.

evet ama onlar benelli ye bakmayabilir

fedos
05 Kasım 2015, 12:03
Feticim şimdiden hayırlı olsun , Umarım tercihinde üzülmezsin.

hakan_czy
05 Kasım 2015, 18:14
Arkadaslar benelli tnt 250 sini satan bi arkadasla prensipte anlastik. Motor 6000 km de.
Isinin ehli motoru gosterebilecegim onerebileceginiz bi usta var midir?

Daha önceki araştırmalarımda Kağıthanede savaş usta varmış cbf konusunda uzman demişlerdi mak.mühendisiymiş heralde sizin motordanda anlar telefonu=0535 340 46 40 (ben hiç gitmedim bilgin olsun kötü çıkarsa küfretmeyin)
birde siteden motor söküp ayrıntılı anlatarak paylaşım yapan ve her konu açana yardımcı olan insan olarak hiç tanışmadığım halde beğendiğim (g.o.p ta dükanı varmış) serkanADH13 NİCKli üye var telefonu 0535 939 20 86 takip ettiğim kadarıyla işnin ehli gibi duruyor bu bilgileri saolsun bu siteden elde etmiştim site yöneticilerinede buradan teşekkürler çok faydalı bir forum sitesi.