PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : aydınlatma ışıkları falan hiç biri çalışmıyor ama sellektör çalışıyor (videolu arıza)

velizrsln
29 Ekim 2015, 23:44
far, park, led stop, led gösterge ışığı falan hiç biri çalışmıyor, ama videoda da gösterdiğim gibi boş vites ışığı sellektör gibi şeyler çalışıyor bu neden olabilir, sürerken ara sıra gidip geldiği oluyor ama ama öyle sarsılmayla falan değil kafasına göre tamamen

videoyu unutmadan :);
https://www.youtube.com/watch?v=y_RnY0I2D3M

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

şu videoda daha uzun anlattım;
https://www.youtube.com/watch?v=LgSi7QymfSg

osmanico
30 Ekim 2015, 00:12
Hocam videoyu izleyemedim fakat komutatör arızası olabilir. Başıma gelmişti benimde. Farları açıp kapatan düğmenin olduğu kumanda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

Hocam videoyu açabildim benimde motorum tvs Apache. Benimde başıma gelmişti. Sağdaki kumanda değişecek. Sorun düzelecek.

velizrsln
30 Ekim 2015, 12:44
Hocam videoyu izleyemedim fakat komutatör arızası olabilir. Başıma gelmişti benimde. Farları açıp kapatan düğmenin olduğu kumanda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

Hocam videoyu açabildim benimde motorum tvs Apache. Benimde başıma gelmişti. Sağdaki kumanda değişecek. Sorun düzelecek.

bakın hiç bu aklıma gelmemişti :D, peki bütün sistemin gitmesini kontrole bağlasak onu değiştirsek halletsek ama diğer konumda arka stop yavaş yanma problemi var onu nasıl yaparız

osmanico
30 Ekim 2015, 17:55
Kumandayı değiştir. Far park stop yanma sorunu düzelir. Belki de fren müşüründe oksitlenme vardır

velizrsln
30 Ekim 2015, 18:21
Kumandayı değiştir. Far park stop yanma sorunu düzelir. Belki de fren müşüründe oksitlenme vardır

bende gittim bugün motorcuya kumandada sorun var sanırım dedim kumandayı söktü baktı bişey yok gibi dedi sonra kafayı söktü oradaki bağlantılarda bir temasssızlık varmış