PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorumun bir kaç sıkıntım var Bir bakın Lütfen

atmaca.58
24 Ekim 2015, 17:59
http://i.hizliresim.com/9EQzG5.jpg

Üstadlar bir kaç sıkıntım var sizlere sormak istiyorum kusura bakmayın bir başlıkta bulamadım yukarıda görmüş olduğunuz motoru bu sene konyadan aldık falcon dolphin 100 scooter 3 tekerlekli engelli modeli.

motor sivasa 40 km uzaklıkta bir köyde şuan ilk bakımı olan 500 km de havalar soğuduğu için bakım için servise nisan gibi götürelim diyoruz. yol şartlarından dolayı merkeze kamyonetle götüreceğiz.

yukarıdaki resimdeki saclı yer motorun yuvası kısın o kadar soğuk olmasına rağmen içerisi sıcak oluyor 4-5 günde bir 15-20 dakika çalıştırıyorum rolantide oldugu yerde takılıyo, bunun aküye yararı varmıdır bide ben ocak mart arası 2 ay istanbula gideceğim bu sürec için aküyü sökmelimiyim

bide en son bindiğimde seyir halindeyken motorumun bi anda hızı düştü şimdi zorlasan 40 ı geçmiyo rampa falan cıkıyor ama süratlenmiyor, bakım zamanı geldiği için üzerine düşmedim günü geldiğinde baktırırız dedim ve garaja cektim motoru. bir sorumda bu 15-30 dakika akü için çalıştırdığımda garip bir sesi var sanki nefes alamıyor gibi işte bu çalıştırmaların bir zararı olurmu

selamlar.