PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yamaha Xmax 250 ABS

tuttacromata
19 Ekim 2015, 13:36
2015 Ağustos ayında aldığım xmax 250 ABS'mi, 30 Ağustos tarihinde motoru devirdiğimden dolayı satıyorum. Henüz sahibinden'e ilan vermedim. 850 km'de rodajını titiz bir şekilde yapmaktayım. Plakayı özel mesajla verebilirim. Kazayı kaskodan karşılatmak için dosya açtırdım ancak delil azlığından kasko karşılamaya yanaşmadı ben de iş fazla uzamasın diyerek tek taraflı olarak dosyayı kapattım. Eksper 1700 TL hasar çıkarmış ve bu tramer'de gözüküyor. 1700 TL'lik hasar sadece sağ taraf plastik aksamda oluşan hasar toplamı ve fazlaca şişirilmiş bir rakam, değiştirmeye gerek olmayan birçok parçanın kasko karşılayacağı düşüncesiyle değiştirilmesini istemiş servis. Motorun mekanik veya elektronik hiçbir sıkıntısı yok. Kasko'nun bu şekilde sonuçlanacağını bilseydim zaten hiç dosya açtırmazdım ki motoru iki gün önce servisten aldığımda keşke hiç kasko ile uğraşmasaydım dedim çünkü bir iki parça dışında belli olan parça yok. Egzoz koruması ve sağ aynası kırıldığından mecburen değiştirdim. Sağ alt marşpiyel'in de bir menteşesi kırılmış onu da yurtdışından sipariş ettiler, gelince onu da değiştireceğim. İsteyen arkadaşlara servisin çıkardığı sipariş fişini ile motosikletin detaylı fotoğrafını gönderebilirim. Fiyat: 12000 TL detaylı fotoğrafları isteyen arkadaşlara atabilirim. İlan No: 238575515