PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : merhabalar aranıza yeni katıldım virago xv 250 sevdalısıyım lütfen yardım eder misini

186vedat
14 Ekim 2015, 18:19
Saygıdeğer abiler ve degerli kardeşlerim öncelikle merhaba :)chopper sevdam yaklaşık 2-3 yıldır sürmekte fakat ailemin izin vermesi maddi manevi bir çok sıkıntıdan dolayı motor alamadım.Uzun süre araştırdım tek tek forumları okudum hiç sıkılmadan gece 3-4 e kadar istediğim motoru araştırdım.Fakat bir türlü kafamdaki bazı kötü yorumları atamadım.Almak istediğim motor yamahanın virago xv250 modeli kesinlikle bu motoru istiyorum aynı zamanda motorlu araçlar teknolojisi mezunu olarak japona güvenim sonsuz.
Gelelim niye virago ?:) abi yok böyle bir asalet yok böyle ses yani borber projelerinide çok inceledim ve sonuç kara sevda :) yani virago 250 olmalı şimdi ehliyet ve güvenli sürüş konusuna gelecek olursak daha önce motor tecrübem olmadı bir kaç hafta içinde motor ehliyeti alıp sürüş konusunda eğitim alacagım ardından kask ceket dizlik vs. malzemeleri alıp motor bakacagım yanlız piyasa malum :pale: insanımız 50 binde 93 modele masraflı motora 6-7 bin lira istiyor.bu durumda ehliyet kıyafet ve motora ayırmayı düşündüğüm bütçe max 10 bin lira
Şimdi ilk motorum olacak ve ben bu motor hakkında onca iyi olumlu güzel hoşş şeyler okudum duydum fakat bir kaç arkadaşın abinin yorumu benim içime kurt düşürdü dedikleri '' o yaşta motor çok masraflı-parçası yok onun yerine 2014 model çin motoru al daha iyi '' dediler ve ben şuan yorumları okumaktan gözlerim pörtledi :santa: lütfen kullanan bir abimiz bir kardeşimiz yardımcı olur mu ? şimdiden sonsuz teşekkürler saygılarımla kazasız sürüşler..