PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hız tutkumu sonunda yendim.

1335m3rt
11 Ekim 2015, 19:39
Öncelikle merhaba bu konu hakkında daha önceden hız tutmukumu nasıl yenerim diye bi konu açmıstım asırı agraf kullanıyordum sokaklarda gazı köklerdim buldugum tüm düz yollarda motorun gücü yettigi kadar allahtan ybr fazlasına yetmiyor neyse geçen ay 110 km hızla refluja cıktım takla malkla derken ufak hasarlarla atlattım zaten korumalardan dolayı bende bişey yok motordada ön cam kırıldı çizikler felan ondan beridir hız yapmıyorum motorun keyfini alarak yavaş kullanıyorm ve yavaş degilde orta derece hızda kullandıgın zaman motorun zevkine varıyorsun bunu farkettim hız yapmak aşırı gereksizmiş meger.Neyse lafı uzatmadan bunları sizinle paylasmak istedim iyi sürüşler hepinize ..

Hız tutkun varsa yenmeye ugrasma elbet bir gün o seni yener.

Mexico
11 Ekim 2015, 20:00
Bana daha cok hiz tutkunuz sizi yenmis gibi geldi.
Gecmis olsun.

iptaluyelik01
11 Ekim 2015, 20:27
Geçmiş olsun geç olmuş biraz ama zararın neresinden....

Emron
11 Ekim 2015, 20:33
Geçmiş olsun

A.Türker
11 Ekim 2015, 20:55
Geçmiş olsun. Ekipmanın önemi işte.

iguven
11 Ekim 2015, 22:46
Bin nasihatten bir musibet yeğdir.

Nevada
11 Ekim 2015, 22:46
Bana daha cok hiz tutkunuz sizi yenmis gibi geldi.
Gecmis olsun.

Bardağa dolu tarafından bakmış arkadaş :)

Çok geçmiş olsun. Neyse ki hızın gereksiz olduğunu anlayacak şansı vermiş hayat size.
Kazasız sürüşler.

1335m3rt
11 Ekim 2015, 23:32
dedigin gibi cok kişi söyledi acele giden ecele gider diye işte başına gelmeden anlamıyor insan türk kafası :)

beko12345
11 Ekim 2015, 23:47
110 km hızla giderken kaza yaptın, takla vs attın, sende birşey yok ve motorununda camı kırık ve bir iki çiziği mi var sadece ?

Eğer hızda biraz mübalağa yapmadıysan Kadir gecesi doğmuş olmalısın.

neoazrael
12 Ekim 2015, 00:58
http://jornalggn.com.br/sites/default/files/imagecache/imagens_blog/imagens/troll_detected_0.jpg

Ros1n2
12 Ekim 2015, 01:21
Sen İronman olsan motorunda ironybr olsa 110 la giderken daha fazla hasar alırsınız ??

caglar48
12 Ekim 2015, 03:58
O ne müdür öyle reklam mı geçtin arada.:)

valla bende yazılım dersinde anlatım arıyordum çok sağlam yerde reklam geçmiş arkadas :D

1335m3rt
12 Ekim 2015, 11:31
Sen İronman olsan motorunda ironybr olsa 110 la giderken daha fazla hasar alırsınız ??

dedigin gibi cok kişi söyledi acele giden ecele gider diye işte başına gelmeden anlamıyor insan türk kafası :)

biraz abarttımmı bilmiyorumda refluja cıkınca ben motordan uctum motor asfaltta sürüklendi sürüklenen yerler cizildi bende uctugum reflujun orta kısmı toprak yerde yumarladım agaca carpıp durdum ve dik acıdan girmedim viraj dönerken hızın ve yerdeki topragın etkisiyle kayıp virajı alamadım yani yan acıdan girdim yaralanmadan kastım ufak tefek şeyler var
ama öyle açık yara kırık çıkık tarzı agır seyler yok bacakta et ezilmesi var çarpmadan dolayı üst tarafda omuzda kızarıklık bide eldiven olmadıgı için sol elin üst tarafında az bişey deri soyulmus bunu hasar olarak görüyorsanız sorun sizde galiba.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

trolledigimi yazıyorsunuzda trollenicek konu var trollenmicek konu var ve daha önce hız tutkumu nasıl yenerim vb konu açtım bi türlü yenemiyordum nasıl yendigimi paylasmak istedim bundan ne cıkarım olucak merak ediyorum neyse inanmayan varsa motordaki hasarı fotograflayip atarim sorun degil oda siz tatmin olun diye size kanıtlamak zorunda oldugum için degil

DKN
12 Ekim 2015, 11:55
herkes hız yapamaz herkesin yeteneği farklı. bazı hevesli olan arkadaşlarımız okusun ders alsın işte güzel konu olmuş

Levent
12 Ekim 2015, 13:56
Ortada bir kaza var olduğuna inandığım için sana geçmiş olsun diyorum, Allah beterinden saklasın. 110 km hız konusu da heyecandan biraz abartılı yazılmış gibi gibi. Daha dikkatli ol. 110 km ile kaza yapmış olmayı düşünmek bile istemezsin , istemeyiz. Bir de elinde eldiven fln yokmuş, dikkat et..

sweetblood
12 Ekim 2015, 14:58
sen mi hız tutkunu yendin hız tutkusu mu seni yendi
o hızla refuje cıktın takla makla derken ufak hasarla atlattıysan gerçekten şanslısın veya verilmiş sadakan varmış
gelmiş geçmiş olsun

savinelli
12 Ekim 2015, 15:41
1 musibet 1000 nasihattan iyidir derler. en azından ufak tefek şeylerle atlatmışsın. geçmiş olsun.