PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amerikan park cg

KinqEmpires4
10 Ekim 2015, 22:24
http://urun.n11.com/diger/amerikan-park-sinyal-modulu-P63342578

Arkadaşlar bu amerikan park ı takmayı düşünüyorumda.Fiyatı 4 TL 20 kuruş Sağda solda okudum o kadar çok ısınıyorki koruma kılıfı bile eriyor falan diyorlar. taş devre falan diyorlar.

1-) Sizce ucuz malın yahnisi şeklinde mi olur ?

2-) Amerikan park lar 2 adet takım halinde satılıyor.Ön arka toplam 4 sinyal için 2 tane sipariş verip 4 tane modül mü almalıyım ?

3-) Ve de şu ayarlı amerikan parklar var bunlardan 1 tanesiyle 4 sinyalide amerikan park şeklinde ayarlayabiliyor muyum ? fiyatı 30 TL civarı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

Cevap verebilecek , bu işlerden anlayan yok mu ?

Spoken0166
11 Ekim 2015, 01:17
İsinma hikayesi felan hikaye eski cupumda vardı 20 liraya elektrikci hepsini yapmıştı 6 ay kullandim hiç bir zararini görmedim ve çok dikkat çekiyor demedi deme. Cevirmede sıkıntı çıkarabilirler

ergunbilgeha
11 Ekim 2015, 01:53
Ben sadece one uyguladim arka biraz tehlikeli geldi.Urunun aynisini kullanmistim.Fakat sinyal ampullerini orjinali 8w heralde 21w ile degisirsen sinyal verdigindeki fark cok belli olur ozellikle gunduzleri. ısınmada sorun sadece sinyal ampul kapaginda olur onu eritirse iptal edersin kendin bagla bence sorun olursa cevaplarim