PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk motorumu aldım :)

mkolia
09 Ekim 2015, 22:18
Merhaba arkadaşlar bu yaz ehliyetimi alıp sonunda bugün ilk motorumu almış bulunmaktayım. Tercihimi 2013 model sym fiddle'dan yana kullandım. Hemen gidip bir kask alıp çıktım sahil yollarına :) Mecidiyeköyde oturuyorum garajım yok kilit almayı unuttum Allaha emanet koydum kapıya :) Trafik sigortası, mont ve eldiven, bakımları hakkında önerilere ihtiyacım var. Ayrıca tavsiyede bulunursanız da çok sevinirim. Tekrar herkese merhaba )

Mengu16
09 Ekim 2015, 22:28
Motor orada fazla kalmaz bu gecelik bi otoparka falan koyun bari. Kilit olsa da sakat yine ama hiç yoktan iyidir.

ardacik
09 Ekim 2015, 22:28
Merhaba arkadaşlar bu yaz ehliyetimi alıp sonunda bugün ilk motorumu almış bulunmaktayım. Tercihimi 2013 model sym fiddle'dan yana kullandım. Hemen gidip bir kask alıp çıktım sahil yollarına :) Mecidiyeköyde oturuyorum garajım yok kilit almayı unuttum Allaha emanet koydum kapıya :) Trafik sigortası, mont ve eldiven, bakımları hakkında önerilere ihtiyacım var. Ayrıca tavsiyede bulunursanız da çok sevinirim. Tekrar herkese merhaba )

Oncelikle hayirli olsun kazasiz surusler :) sonrasinda da motoru hemen bi kapali otoparka birak bu gece rahat uyu derim ben

Karalı
09 Ekim 2015, 22:30
Hayırlı olsun arkadaşların dediği gibi hemen otoparka yallah

karadenizz
09 Ekim 2015, 22:33
Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler inşallah :cat:
Fakat böyle kuru kuru olmaz resim isteriz :)
Kıyafet olarak bütçenize,zevkinize,kullanım koşullarınıza göre malum siteleri gezip güzel bir kombin yapabilirsiniz.
Bakım ve motosikletinle ilgili her şeyin cevabı kullanım kılavuzunda mevcuttur.
Sigortada yeni konularda bayağı öneri var, fiyat alarak yapabilirsiniz.Tekrar hayırlı uğurlu olsun :flower:

shruikan
09 Ekim 2015, 22:36
Motoru kapıya koydu, mesaj yazmak için eve çıktı. Tavsiyeler üzerine motoru otoparka götürmek için evden ayrıldı; ama artık o bir yaya.

mkolia
09 Ekim 2015, 22:44
Teşekkür ederim arkadaşlar ben de herkese kazasız sürüşler dilerim. Sokakta fazlaca motosiklet var ama sorayım otoparka o zaman sizlere uyarak teşekkürler tekrar :)

EldekiDebryj
09 Ekim 2015, 22:49
Hayırlı olsun :)

mkolia
09 Ekim 2015, 22:59
Geceliği 5 lira aylık 70 lira imiş. Bu gecelik verdim aylık mı vereyim kilit mi alayım ne dersiniz?

fabialife
09 Ekim 2015, 23:54
hayırlı olsun, kazasız cezasız günlerde kullanın. 6 yıldır fidle II kullanıyorum ne merak edersen sorabilirsin.

turbocharge
09 Ekim 2015, 23:58
En temizini yapmışsın hayırlı olsun:)
Ben de fiddle alıyodum direkten dönmüştü alamadım kısmet değilmiş.
Ne renk?

İlker41
10 Ekim 2015, 00:00
hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.

A.Türker
10 Ekim 2015, 00:32
Gece otoparka bırak oralarda çok çalınıyor. Günlük kullanım içinde zincir kilit al bagajlı motor sonuçta.

Rathje
10 Ekim 2015, 01:16
hayırlı olsun güle güle kullanmak nasip olsun. bence 70 lira otoparka vereceğine bu gecelik 5 liraya halletmişsin yarın da kilit al hem her zaman ihtiyacın olcak..