PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : trafik sigortası

zonta
08 Ekim 2015, 20:36
selam arkadaşlar.10 gün sonra trafik sigortam bitiyordu.sabahdan başladım acentaları arayıp fiyat almaya.gt250r motor 2014 model.sıfır aldığımda yani geçen sene 320 tl çıktı sigorta 34 plaka olduğu için.son 8 yıldır kazam yok bir kez radara girdim oda 80km/h ile.bugün aldığım fiyatlar ise en ucuzu 470 tlden başlıyordu.hele gorupama diye bir yer varki 1600tl fiyat çekti direk suratına kapattım telefonu.internette online sitelerdende fiyat bakıyordum.onlinesigorta diye bir yerden form doldurup teklif istedim.cepden aradılar.çok kibar bir beyfendi en ucuz 295tl ye yapacaklarını söyledi.çok şaşırdım.bir yanlışlık yok değilmi diyede sordum.yanlışlık yoktu.kredi kartına da 3 taksit yapıldı.5 dakika sonra mail ime fotokopisi geldi.sorgulattım trafikden herşey tamam bir sıkıntı yok.belki yeni sigorta yaptıracak arkadaşlar vardır diye paylaşmak istedim.fakat önemli bir nokta var ki,tecrübeli arkadaşlar bilir zaten.ücret sizin yaşınız, yaşadığınız il, karıştığınız kazalar,yediğiniz trafk cezaları,sigortanın günü geçmişmi tüm bunlar fiyatı etkileyen unsurlar.belki birinizin işine yarar .hepinizin tekerine taş değmesin.Allah kaza bela vermesin.
yetkili arkadaşın ismi yücel bey.

Yücel Öztürk

Online Sigorta Merkezi

Sigorta Uzmanı

0(850)840 1 400- 0(533)3765189

bassturbin
09 Ekim 2015, 14:32
Her firmanın farklı oluyor vereceği rakam, yani oturup muamelecinin tek tek en ucuz hangisi veriyorsa ona bakması lazım...

mkolia
09 Ekim 2015, 22:04
merhaba bu site mi idi fiyat aldığınız yer tc numarası vb. bilgiler istiyor bir problem çıkar mı?
http://www.onlinesigortamerkezi.net/online-sigorta-fiyat-teklifi/

zonta
09 Ekim 2015, 23:36
evet bu site.hepsi tc istiyor zaten.sonuçta yasal siteler .https diye başlıyor.cep numarasından da arayıp ulaşabilirsiniz.

mkolia
10 Ekim 2015, 09:49
çok teşekkür ederim başvuruyorum.

ergunbilgeha
10 Ekim 2015, 17:27
Ben bugun söylediğiniz siteden sigortami yaptirdim.On basvuruyu yapinca sorgulayip ariyorlar.Aldigim en uygun teklif 357 liraydi bu siteden demir sigorta ile 247 liraya yaptirdim

zonta
10 Ekim 2015, 18:22
işinize yaradıysa ne mutlu bana.