PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SON KAYIT TARİHİ

FurkanR
08 Ekim 2015, 18:14
Ehliyet için son kayıt tarihlerini bilen var mı

shruikan
08 Ekim 2015, 18:25
ya 10 ekim ya 10 kasım. her halükarda da stajyer ehliyet.

FurkanR
08 Ekim 2015, 18:34
Stajyer değil a2 ehliyet i

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:28 ----------

Diğer yasaya kalmasın diyorum

shruikan
08 Ekim 2015, 23:59
Ben de diyorum ki, sen halükarda yeni yasaya kalacaksın ve stajyer ehliyet alacaksın.

Normal ehliyet (eski tip) ehliyete yetişen son kurs döneminin sınavı bu hafta sonu; buna kayıt olma şansın yok. Artık bir dahakine kaldın. O da takvimde 12 Aralık olarak görünüyor. 31 Aralığa kadar direksiyon sınavı, ehliyet çıkarması falan yetişmez.

oakley
09 Ekim 2015, 13:59
Selamlar
Sadece direksiyon sınavına girecekseniz bile dosya çıkması belgeleri karta çevirip cebinize koyma işleri Aralık ortasını bulacaktır.

Yani artık bundan sonraki tüm kayıt yaptıracağın dönemler stajer ehliyete kalıyor.

MUŞ!!!

Benim kayıt olduğum yer bu şekilde bilgilendirdi. Kasım başındaki sınava giriyorum ehliyeti çıkartmak Aralık başını bulur. Son mohikan olduk anlaşılan :) işallah kalmam sınavdan 😂😂😂😲😲

Saygılar

akbird
09 Ekim 2015, 14:32
mevcut B sınıfı ehliyetin varsa ve A2 alacaksan bugun son gün kayıt için. evraklarını yetişririp bi kurs bulursan stajerlikten yırtarsın. Hiç ehliyetin yoksa sıfırdan A2 alacaksan o tren 1 ay önce kalktı gitti geçmiş olsun.

ayzek
09 Ekim 2015, 15:57
eğer b sınıfı ehliyetin varsa stajyer olmuyorsun yılbasından sonraya kalsanda stajyerlık ilk defa ehliyet alacakların tabi tutuldugu yasa ehliyetli olduğun için muaf kalacaksın kayıt içinde son tarih 10 ekim evrakların hazır ise yarında kayıt yaptırabılırsın

potasyum
09 Ekim 2015, 17:16
b den a2 için kayıt yaptırdım muhtemelen kasımda direksiyon sınavına girersin dediler
sınav harcını onlar mı yatıracak ben mi yatırıyorum bana haber verecekler mi?